ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Якщо не секрет,на що взяв цей красень?
Шматочок, хвіст нідла на гачку №12 і голова у грамчик, навіть 0.8, якщо бути точним.
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Сьогодні відвідав річку в своїх районах, як результат два окунці і три сходи полосатого. Оскільки розраховував на щучку, ловив зі сталькою.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

<>< Fisher ><> писав:
allladinlibra писав:
Krokodill писав:
allladinlibra писав:скину фото...
Та, да. Варто розбавити ваші фотки бутербродів фоткою риби. Це все-ж таки риболовний форум. aga:
aga: розбавлю aga:
Не подумайте, що підколюю, але дуже хотілося б того судака побачити! Ночами не сплю... foto:
Дуже вибачаюсь, що через мене не спиш lol:
Трохи запрацювався, сьогодні чи не вперше за три тижні зайшов на форум, і потроху перечитую повідомлення, яких назбиралось більше 50. До того ж фотоапарат з фотками в Луцьку, а я трохи останнім часом не тут. Пізніше все обов'язково скину і ще звітик закину про рибалку на Турії...
Аватар користувача

Твіч
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 45
З нами з: 11 листопада 2012 20:50
Справжнє ім'я: Сергій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Твіч »

Був сьогодні на Заліві. Знаючи що дуже високий рівень води вдягнув забродні штани. Розмотуюсь, ставлю два грами поляріс. Пробую ловити але покльовок нема. Доходжу до першого ручійка, що тече в залів і бачу велику активність малька. Кидаю неподалік, і заробляю ледь помітні ударчики верховодки. Іду далі. Міняю різні поляріси, AJI RINGER половинка, але нічого не ловлю.
Вирішую піти на Стир. Та по дорзі до перспективної крапки, ловлю руками невеличку щучку, що заблудилась на мілині, та випускаю в Стир. Дойшовши до місця, та сама двойка з AGI RINGER половинкою. Роблю проводку, тичок ще один достаю головня. Ще проводка, ще один головень. Третя провдка нічого. А на четвертій ламається брила землі і падає на моє місце. Вирішую піти ще на одне головлине місце. Ставлю чотири грами і ледь достаю дна. Повертаюсь назад дві проводки але нічого. Напевно. риба вся втікла коли впала велика брила землі у воду. Іду додоми
НХНЛ...
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

allladinlibra писав:
<>< Fisher ><> писав:
allladinlibra писав:
Krokodill писав:
allladinlibra писав:скину фото...
Та, да. Варто розбавити ваші фотки бутербродів фоткою риби. Це все-ж таки риболовний форум. aga:
aga: розбавлю aga:
Не подумайте, що підколюю, але дуже хотілося б того судака побачити! Ночами не сплю... foto:
Дуже вибачаюсь, що через мене не спиш lol:
Трохи запрацювався, сьогодні чи не вперше за три тижні зайшов на форум, і потроху перечитую повідомлення, яких назбиралось більше 50. До того ж фотоапарат з фотками в Луцьку, а я трохи останнім часом не тут. Пізніше все обов'язково скину і ще звітик закину про рибалку на Турії...
Ох і не легко писати!!! Скоро буде вже два місяці як погано сплю! Судаки мені під двушку сняться... І сниться фотоапарат який до власника ніяк не може попасти... І фотоапарат той ходить сам по парку і знімки робить... За власником тужить... foto:
10.04.13.
Коли ми всі побачимо фото судака зловленого в лютому? А то ... pomidor:
Востаннє редагувалось 10 квітня 2013 22:05 користувачем <>< Fisher ><>, всього редагувалось 1 раз.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення ukeirjjd »

А темка на даний час актуальна, Стир дійсно"без меж та кордонів" afiget: Та на жаль*рибалка* тільки для браків,сам бачив ,як по розливу плавали,С**И nebrit:
Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vikingvarvar »

А щученятко на другій фотці з"їло щось не по своєму розміру, чи хворе?
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення vadik2121 »

Vikingvarvar писав:А щученятко на другій фотці з"їло щось не по своєму розміру, чи хворе?
З такими хитрими очима?З"їло воно дійсно не по свому розміру,бо могло хапнути ще щось більше...
З повагою!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Мікроджиг набив оскомину...Захотілось половити на справжню "пацанячу" снасть, та "грубі" приманки. Тим більше, що вчорашня короткочасна зустріч з монстром не давала цілу добу спокою...а саме: під вечір вчора взяла не дитячого розміру щучина, потримати яку вдалось секунд з п'ять, не давши опом'ятатись "ковтнула" релаксівського предатора-3, та повернула мені назад пожованого повідка... afiget: Мандраж був усю дорогу додому. Після роботи вже сьогодні, швидко екіпіруюсь-і вперед! Після заходу сонця методично "бомбардую" вчорашні місця...під берегом хватка...і, знов сход nebrit: ., Не втрачаючи віри в"успєх мєропріятія" продовжую, і, незадовго, ось вона, рішуча хватка...Не той монстр, звичайно, але, все ж дуже приємний бонус. luks:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

ВІтаю, ай маладца!!!!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”