ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Fish Hunter
Колючка
Повідомлень: 14
З нами з: 23 січня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Fish Hunter »

Ось і мені пощастило половити судака. Як кажуть довго запрягав і ось щось вийшло. Покльовки відбувались у строго зазначений час, як вранці так і ввечері. Задоволення отримав дуже багато super
Спрацював по трьох невеличких Keitech Swing Impact, а по більших класична паралонова морковка luks:
Да, бой с самим собой, есть самый трудный бой, победа из побед, победа над собой.
Аватар користувача

Livera
Мальок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 квітня 2009 23:02

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Livera »

З судаком не склалось, а головень порадував.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

Мулудець, Валера, гарного дядька зловив. luks: .
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bayda »

Да, зачетный лобатый trofei:.Вітаю!
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Сьогодні була планова риболовля на Стиру, адже гріх було б, в такий гарний осінній день просидіти дома.Десь годині о сьомій ранку, я вже налагоджував спінінг до роботи, на березі річки.День і справді видався чудовим,ось тільки активність риби чомусь не спостерігалась.За весь час, а це з сьомої ранку і до другої години дня, одна покльовка судака( холоста) і кілограмова щучка в здобутках

...та хіба головне, набомбити мішок щук???МИ чудово провели день, гарно відпочили і задоволені повертаємося додому з надією скоро повернутися ...
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Fish Hunter
Колючка
Повідомлень: 14
З нами з: 23 січня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Fish Hunter »

На цій неділі вдалось спіймати ще декілька дракончиків. Ось тільки під кінець неділі судак кардинально поміняв свої повадки та стоянки, або я ще багато чого не знаю про вподобання цієї цікавої риби, але як то кажуть "Рибалка, діло водяне"(И.Тяпкин)
ВОЛИНЬ МОЯ, КРАСА МОЯ
Да, бой с самим собой, есть самый трудный бой, победа из побед, победа над собой.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

Я сегодня тоже осуществил свою мечту - поймал клыкастенького на Keitech Live Impact кола

была еще одна поклёвка на поролоновую морковку..подержал немного, но видать не просёк, сход.
Зображення
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

ПОЛЮВАННЯ НА ТЮТЮ.

Давненько не був на нормальній рибалці. Було декілька невеличких виходів на Залив,і розвідка по річці Стир в районі Хрінників. Проте вони були коротко-тривалими,можна сказати безрезультатними,і напевно тренувальними. Чому тренувальними? Тому що за ціль собі ставив не так піймати рибу,як протестувати нові для мене види приманок, спробувати нові,знову ж таки для мене,проводки. До слова скажу,останнім часом багато присвятив спілкуванню з досвідченими рибалками,серед яких учасник НАШОГО форуму Bodya2222,переймав досвід,вчився,тренувався. А сьогодні здійснилась невеличка мрія,поїхав на "полювання" зубатих. Плани були дещо інші,але як завжди сталось не так як гадалось. Одначе не буду вдаватись в подробиці,скажу тільки,що поїхав на риболовлю один. Про, що не пожалкував,адже не від кого не залежав,ходив де хотів і як хотів,а походити в пошуках риби довелось добряче,оскільки був в у незнайомих місцях. Одне,що було за сьогодні негативне,довелось самому обідати на природі,скучно...Проте прогулянка була недаремна. Отже про все по порядку.

На місце прибув,ще як тільки почало світати,але рибалити почав в годині восьмій. Трохи блукав,оскільки,як вже згадував,був у незнайомих місцях. Перші години три були холостими,проте в цю пору неабияк "гуляв" окунь. Добре помандрував,помилувався краєвидами.
Трохи стомився і вже було хотів обідати,але знайшов цікаву яму і вирішив ще трохи покидати. На третьому забросі удар. Ніколи не ловив судака,але зрозумів це він. Та напевно пізно зреагував на нову для мене покльвку. На сушу витягнув лише приманку з двома дірочками на хвості. Апетит пропав, з'явився азарт. Ще закидів двадцять нічого не принесли. Вирішив ще трішки прогулятись і тоді пообідати. На наступній ямі відчув щось важке на другому кінці нитки(удару як такого не було) і вирішив про всяк випадок підсікти. І не дарма. Через хвилину з води показалась щупакабра. Халепа в мене флюркарбоновий поводок,який ставив з розрахунку на судака і окуня,а риба вчепилась не маленька.Та фортуна сьогодні на моєму боці,флюр витримав перевірку зубами,а щуку вдалось підняти на височенький берег.
Заміна погризеного віброхвоста Keitech ВІБРО ФАТ(здається так звучить) і вперед до нових закидів. Через три-чотири знову важкість на шнурку,проте цього разу там щось легке і я думаю,що це водорості. (Удару знову не було,тому не підсікав)Як я помилявся. Під самою поверхнею води на декілька секунд показується щуренятко і повертається в свою стихію. Ну що ж рибка була невеличка, все одно відпустив би, хай пливе підростати. Ще кілька закидів і на обід.

Світить сонечко, мальовнича природа навкруги,благодать. Горить вогнище, смажиться мясце
Краса...

Обід і до роботи. Година прогулянки не приносить клювань. Час додому.

Після третьої вирушаю на "батьківщину".Везу доці гостинчик-ТЮТЮ(вона так каже на щуку).Рибалкою задоволений,відпочив прекрасно.

До зустрічі...
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Діма »

Звіт luks: !
М'ясо бачу готував як вікінг, цілий шмат і на вогонь! Молодець!
До речі, як на смак?
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

Діма писав:Звіт luks: !
Дякую!
М'ясо бачу готував як вікінг, цілий шмат і на вогонь! Молодець!
До речі, як на смак?
На смак супер - соковите,ароматне.Давно вже так готую,якщо шматок більший зрізую верхні частини,які про смажились поки їх їм готуються нижні. А якщо невеликих розмірів м'яско,то готується все повністю. Швидко(не потрібно чекати поки перегорять дрова і з'явиться жар,готується на димку і легкому вогні),зручно(потрібно не багато дров),смачно. А на рахунок вікінгів,то насправді так готували м'ясо не тільки вони,а всі древні воїни і мандрівники.

Смачного...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”