ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

kayot писав:За ніч вода впала сантиметрів на 30-40.... :(
Чи вдалось прокинутись спіном?
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

B.B.B. писав:
kayot писав:За ніч вода впала сантиметрів на 30-40.... :(
Чи вдалось прокинутись спіном?
Покидати вдалось..але пусто!!! :) Зате без "обривів" :D
Зображення
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Стир

Повідомлення Коля Рибковський »

Отака рибка була на р. Стир))

Я сам з села, тому привик раненько вставати (особливо на рибалку). На рибалку я й не планував, але щоб вдома не задавали роботу то я вирішив сходити порибалити поки ніхто не бачить... Був теплий сонячний ранок. Щоб готуватись до рибалки проблем не було, адже я привик готуватись до наступної рибалки як тільки прийшов з "теперішньої". Спінінгом рибалю з кінця 2008 року. Отже прийшов на місце, кидав на спінінг, міняюче приманки, і йшов поступово за течією... Хвилин 30-40, дійшовши до ями (а в ній чи біля неї знаю є невелика коряга на дні), закинув воблер майже на другтй берег. 1-ша проводка принесла тільки водорослі, що росли не далеко від берега. Закидаю другий раз... проводка і тут... зацеп, подумав я. Через секунду чи дві бачу, що не я натягую лєску... Як кожен рибак в таких випадках, неймовірно зрадів цьому. Спінінг вигинався так, що думав зламається. Я боявся, що може завести в ту корягу, тому намагався рибу підвести до верху води, щоб ковтнула повітря і десь через 3-5хв мені це вдалося... Тут як 25% ваги пропало. Бачу, що рибка не маленька стараюсь попускати, щоб не зірвалась. Добре, що по бокам не було кущів, і з моєї сторони був пологий берег. Приблизно через 10-15хв. трофей в мене перед очима, хотів спочатку взяти за "шию" рукою, але долоня виявилась замала, неможна було обхватити. Я не довго думаючи, захватив рукою рибу збоку і буквально вишвирнув на берег. Радів так, що аж підстрибував, адже це ж не якась там щука, а СУДАК, тимбільше такого розміру. Помилувавшись ним, вийняв приманку з його пащі, розміром як мій кулак, склав спінінг, взяв трофей і пішов до дому. В дома звісно всі були раді такій рибці. І радіючи, ще довго фотографував його і на телефон, і на фотик... Спінінг-звичайний телескоп AMAZON 2.4м, катушка-кобра, леска-0.25 11кг (без поводка). Воблер-не пам'ятаю, (обірвав на корязі) біло-синє забарвлення, 9.5см...Снасті вже обновив))
podmotka:
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вчора з другом вирвались на річку в районі Липлян. За 2 годинки отримали 2 покльовки. Результат - 1 шнурок і одна красуня на 2.350 кг.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Маладца!!! :D
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення We$t »

OFF TOP

Люблю писати та читати звіти - в цьому мета і задача форуму. Але чекайте завтра там іхтіандрів і електриків. Переконався на власному досвіді. Тому не пишу, можливо зміниться шось. Але напевно не завтра.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Мали нагоду вчора із товаришем прокинутись спіном на річці. Хоч і мали того часу, однак кілька тичків і клювань відчули.
Власне, результат на фото.
Зображення
Спрацював відомий фіолет, клювання дуже жадібне, як для цієї пори.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

не хотыв створювати тему, запитаю тут (модери вибачайте)
що з рівнем води на річці, хто був?
Зображення
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення sentkroy »

Хоч із запізненням, та відпишу. Не потрібно створювати нової теми, щоб спитати про рівень води, питайте в вже існуючих темах які Вас цікавлять. Сьогодні був пробігом на заліві (той самий Стир), купав нові воблери. Рівень води низький.
P.S. я не ловив (сезон закрито) принципово, просто в дома в ванні мала глибина, а хотілось побачити гру нових приманок. Чотири рибки не рахується (випустили).
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Коля Рибковський »

поки нікого не було дома, вирішив сьогодні прокинутись спінінгом. не ходив на учьобу бо трохи ще слабий...вийшов рівно в 10:00ранку. в 10:13 я вже був на місці. довго не хотів кидати бо хтів ще взяти човен і "позбирати" минулі приманки по стиру :) . ще не пройшло пів годинки як на наступному "місті" з 3го закида на воблер CAMAN арт.49341 колір А39 зловив щупачка на грам 200. не фоткав, бо такі єкземпляри не привик фотати...зразу ж випустив.ловив в кущистій місцевості...після того як випустив, пішов відразу ж до місця, там де стояв човен. нажаль він виявився з того берегу :cry: я не довго думаючи склав спінінг і пішов до дому, адже яхотів зловити рибу, і зловив. правда не таку як хотілося б, але все ж таки рибу...зате приманки цілі :D
podmotka:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”