ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

Викладайте свої звіти про риболовлю на р.Стир по всій її довжині.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

Вчора все-таки вдалось вирватись на таку довгоочікувану рибалку. Нажаль субота погодою не порадувала, хоча бажання було велике. Отож, рибалили ми з друзями на старих місцях (район Рожищ). Планували сплав на лодці, але... Зібралось нас аж четверо, в т.ч. були й новачки. Хоча погода й сприяла добрій рибалці, але жодного клювання ніхто з нас не бачив. Навіть перевірені місця на яких практично завжди була риба або її вихід, цього разу не порадували нас. У порівнянні з попереднім тижнем, відчувається суттєвий прихід весни. Розмерзаються різні струмочки, які впадають в Стир і по яких щука йде на нерест. Неодноразово приходилось бачити, як біля таких струмків стояла не одна щука. Мій друг бачив екземпляр, що явно перевалив за 5кг. Але цим користуються "брати наші менші". Людьми їх не можу назвати. Прикладом цього може слугувати дане фото.
І таких випадків багато, це попри те, що ще не всі струмки розмерзлись! Єх...люди, люди
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Прочитав звіт - і згадую свої вилазки. Картина майже один в один - сітки біля струмків... І де ж то наша інспекція, де рух, де рейди?!
Зробити бодай одну таку операцію, починаючи від Горохівського району в районі м. Берестечка і закінчуючи поліссям у межах р. Стир - стільки буде сіток, що й годі. Про інші річки - мовчу. Для прикладу, на р. Чорногузка, що на окраїні Луцька браки ставлять сітки серед білого дня. Їдеш через полонківський міст (с. Полонка) і все гарно бачиш - і ніхто тим бракам нічого не скаже, і ставлять собі у білий день. Про Луцький залив також мовчу, як і про Сапалаївку...
І ось на цьому фоні з"являється дивак-рибалка із спіном у руках і намагається щось піймати - але риби не має...
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Deranger »

Запланував сьогодні протестувати старицю в Підгайцях, але добратися до неї не зміг - тотальний потоп.

Вирішив в такому разі простукати русло Стиря тяжким джигом, починаючи від ЗД моста в Рованцях. На жаль, жодного удару не відчув - силікон залишився неушкодженим.
Браконьєрских знарядь теж не зустрів 8-)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

21.03.09. Після передобідньої рибалки у Носачевичах (звіт ось тут - viewtopic.php?f=14&t=99), вирушаємо на кар’єр перед с. Вишеньки. Проїжджаємо з початку с. Носачевичі, потім лісову смугу, а вже за лісом звертаємо уліво, перед с. Вишеньки. Дорога тягнеться до кар’єру, який з’єднаний із р. Стир. Бачимо, що луги частково затоплені, наскільки Стир розлився. Сам кар’єр більш як на половину ще у льоді. Отже, нам вдалось покидати саме із сторони з’єднання Стиря та кар’єру. Тим більше, що саме ця зона була зручна з точки зору вітру. Отже, прокидавши перспективну зону лову, стало зрозуміло, що риба у цих місцях ще не бере або її тут вибили до цього часу.
Роблю деякі фотки. Зокрема одне фото показує з’єднання Стиря та кар’єру.
Що можна сказати про кар’єр?
У мого приятеля Василя від кар’єру лишились гарні спогади. Мовляв і взимку тут риба гарно ловилась і літом жерех виходив у кар’єр за мальком. Але все це було колись. На сьогодні тут повний нуль, ні тичка, ні удару, ні виходу. Навіть рибалки, що сиділи із донками на річці схоже також були без улову, оскільки досить швидко вирушили із цих місць.
Після тривалого розпачу від кар’єру пробую здійснити вилазку через затоплений луг до р. Стир.
Це вдається здійснити. Бачу, наскільки потужним є розлив і сам Стир. Вода у річці дуже мутна, течія потужна. Кидати не має жодного сенсу. Роблю фото і вертаюсь.
На цьому рибалку у кар’єрі ми завершили. Вирушаємо назад, плануємо зійти біля с. Носачевичі і ще раз покидати спіном, про що вже писав у темі - viewtopic.php?f=14&t=99
На цьому рибалка завершилась.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Як стало відомо сьогодні, мій приятель Василь разом із колегою Сергієм побували на кар’єрі перед с. Вишеньки.
З першу рибалили на р. Конопелька у с. Носачевичі, але там без успіху. А тому вирушили вже на ці місця. Власне, результат той же - без удару, тичків, виходів. Кар"єр за ніч встиг добряче розмерзнутися. Лід практично зійшов у всьому кар"єрі, хоч частина його лишилась. Більш за все, що підйом води на р. Стир вплинув на такий стан речей. Сам же Стир у повні.
Ось такою виявилась у хлопців прогулянка із спіном!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

11.04.09. Рибалка у Торговиці.
Результат лову на трьох – 5 щук. Дві із них у мене – тягнули на кондицію (на фото), решта 3, що припали кожному по щуці – були відпущені – замалі. Фотіка забув у машині, тому свої кондиційні щучки (вага орієнтовно 600 грам) сфоткав потім.
У них повно малька – щука жирує. З погодою не дуже повезло, але результат вже є. Луга дещо затоплені, води достатньо, але ловити на руслі цілком реально.
Вдалось годинку приділити увагу ловлі головня. Перевірив свої воби. Сфоткав гарні місця на лобастого
Однак тичків та ударів головня не мав. Але рибалка є рибалка. Не сьогодні, так іншим разом. А от по щуці більш пощастило!
Власне, все. Ось такою була у нас рибалка перед святом!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

... Після не зовсім вдалої, а точніше зовсім невдалої рибалки на Конопельці (див. Рибалка на Конопельці) іду на Стир. В тих місцях, де я рибалю якраз низовина. Вода розлилась в деяких місцях на понад 300м. від самої річки. Таким чином в самому Стиру довелось ловити лише в кількох місцях. Вода позаливала береги до верху, не видно, де кущі. Течія доволі сильна. Потрібно мати чоботи до вух :lol: бо на лодці не можна. Щоб все таки добратись до річки і половити, прийшлось обходити кілька кілометрів по більш сухих місцях. Фортуна того дня явно не хотіла зі мною дружити, бо до місця рибалки я так і не добрався... :x Можливо за тиждень погода покращиться і вода впаде, от тоді і попробую свою удачу саме на цій річці.
П.С. Розливи такі великі, що позаливали всі рови, що поряд з річкою в яких любить нереститись щука. Попередні роки я успішно ловив на них.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Сьогодні виходив на річку.
6.00- тишина і туман, риб не видно і не чутно.
Близько сьомой, появляються кружки на воді, маю два удари на тіні але не засікаю, бурунчики, тички. За 15-20хв реакція на приманки припиняється, зате починає виходидити головень, причому конкретно гонить малька, приєднуються жерешки, пробую все шо є втрачаючи страх перед корчами - 0.
9.00- додому.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Сьогдні приблизно в той же час повторив вихід але більш результативно, з 5 ударів реалізував 2(поставив на Тіні знов 2 гачки,овнеровські). Обловив ріджа.
Задовольнившись дрібнотою, став шукати поруч старших братів, але лише прикрасив дерево Хорнетом. Сьгодні головень не бив.Не бачив ні вчора ні сьогодні жодного хруща(хоч і трусив дерева).
PS. на вихідні брат був на дачі в районі Новоставу, спостерігав велику к-сть хрущів і нестихаючу "канонаду" головня на річці. Може "міські" головні більшого р-ру теж змістились туди де більше жука?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”