ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Я користувався вищевказаним вузлом і спочатку все було нормально. Поки завдяки йому не втратив декілька приманок і декілька риб на змаганнях, в ситуації тонкий шнур - тонкий флюр (те про що каже Транс). Тепер тільки "морква". На одному з УЛ сайтів сильно хвалили рекомендований Дайвою вузол, але я не зміг завязати його не те що на річці, а вдома перед компом, не моє...
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

We$t писав:ні, во мохнатка lol: Зображення
то яка ж то мохнатка??? це ж восьмипалий семих%й!!!
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Прекрасний тиждень, прекрасні рибалки. Гуляю по річці, шукаю судака, дещо виходить, дещо ні. За три рибалки, пройшов всього-навсього 1.5 км. річки, але пробомбив кожний квадратний метр. podmotka: Пройшов 51 км - (дорога до річки і назад до зупинки). motorchik: Обірвав 12 приманок (все їстівний силікон), але рибку свою знайшов. yu: Дуже приємно, що не хтось здав крапку, а сам нащупав. sapog: Вчора нажаль судака не було! Зловив тільки дві щучки, одну на 530гр.,а іншу на 400гр. pusto: А сьогодні значно краще! Розловив нарешті судачком MegaStrike Fat Grub 3". Рибка заважила на 960 гр. І приємною несподіванкою став жерешок на 1 кг., який спокусився на Sawamura One'Up Shad 3". Велике ДЯКУЮ за пораду Геннадію (Krokodill), а то я б і надалі пробував ловити судака, два обороти - пауза friends: Фото знову примітивні - шукаю рибку сам foto:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення fisherman »

Діма візьми мене на рибалку на вихідних.Буду фотографувати!!!
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Trans »

<>< Fisher ><> писав: Пройшов 51 км - (дорога до річки і назад до зупинки).
afiget:
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

За доброю традицією вирушаємо з Толіком в неділю на риболовлю. Їдемо на наші старі-нові місця на річці Стир. Закупившись трохи їстівним силіконом плануємо знайти того монстра, що останнього разу видав мені добру порцію адреналіну.
За тією ж традицією 0 7:30 на місці, складаємо спіни, чіпляємо приманки. Цього разу я не ризикую і ставлю флюр 30. По чайку і вперед на лови.
Проходимо всі перспективні місця, міняємо наживки, але pusto: Ідемо далі по річці,туди де ще не ступала наша нога, шукати нові крапки pusto: Зустрічаємо трьох бувалих рибацюг. У двох з них я не так давно переймав досвід. У них на трьох окунь на 300гр. Зустріли ще з п'ять чоловік, теж pusto:
У мандрах підходить обідня пора. Повертаємось на зад, на наше місце, перекусити. Гріємо "кашло" обідаємо.
Курим "трубку міра" з табачком з Греції.
Обід трошки затягується, погода хороша, тепло, безвітряно, хоч і хмурно. Горить багаття, пахне хороший тютюн, у казанку смачна їжа, в термосі гарячий чай, а у флязі булькає декілька грам. Сидимо, насолоджуємось відпочинком, згадуємо минулі рибалки, походи.
Перепочивши вирушаємо знову на "полювання". Ідемо на місця де має бути судак, полощемо воду pusto: Потроху темніє. Кидаємо ще годину і їдемо додому. По дорозі слухаємо класну музичку і настрій підіймається.
Сьогодні не пощастило, свою рибу ми не знайшли. Проте дуже добре відпочили, отримали заряд позитиву на тиждень. А у мене особисто неабияк піднявся настрій, давно він вже не був таким хорошим.)))

Гарного настрою, легкого робочого тижня, а на вихідні на рибалку, шукати лускате щастя...
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Чтото в последнее время часто этот выгоревший пенёк на фотках светится :)
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

DRAKULKA писав:Чтото в последнее время часто этот выгоревший пенёк на фотках светится :)
Останнім часом, а це п'ять крайніх рибалок, їздимо на теж місце.
Як казав Кузьміч з "Особенностей нац. рыбалки охоты" місця у нас знатні.
Напевно кожен рибак має таке місце, де і клює добре і природа гарна, от і ми з Таляном, нарешті знайшли своє.
А наступних п'ять рибалок пеньок обіцяю не фоткати, щоб не надоїв)))
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Вчорашня риболовля знову порадувала купою клювань кликастого. З 13-15 клювань саме судака реалізував тільки п'ять. Ще влетіло кілька окунів.
За кілька рибалок заробив більше пів сотні клюваль, з яких майже половину реалізував. Кілька монстриків втекло, величезне число сходів було завдяки офсетам.
Перейшов на джигу- зовсім інше діло.......
Кожна риболовля заставляє шукати кликастого все на інших місцях, іноді спрацьовують старі....
Востаннє редагувалось 27 листопада 2012 12:06 користувачем babay, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

allladinlibra писав:
DRAKULKA писав:Чтото в последнее время часто этот выгоревший пенёк на фотках светится :)
А наступних п'ять рибалок пеньок обіцяю не фоткати, щоб не надоїв)))
Та нє...пеньок не надоїв..просто він як "вещьдок"..тобто місце може бути "зафіксовано", "заскановано"..і "нейтралізовано. mayachok:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”