ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

Коля Рибковський писав:Виходив сьогодні шукати щуку на Стиру...і знайшов. за 2 годинки одну зловив і було два вихода(перший на око була щука приблизно на 2 кг, другий тож щучка десь така як зловив). вибачайте за погану якість фото...
а де искала и де нашел щупакабрика?
Зображення
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Виходив підвечір . Вода трошки ніби піднялась, але чиста. Погодка супер. Спочатку швидко пробігся в пошуках жереха, але за цілий вечір його не було майже чути, як це звичайно буває в таку погоду... Основний час джигував. Мав один ударчик під берегом... І вже ніби рибалка разом з сонцем закінчувалася і нічого цікавого .і По дорозі додому обловлюю затоплне дерево з обраткою. І вже в сутінках - шо б ви думали? - ЙААААААААААААЗЗЗЬЬЬ!!!! Вот он!!!!!!
Не те, щоб риба моєї мрії, але радості хватало... Цього красавца я на спінінг ще не ловив...
Було в ньому грам 400, з ікрою... Близько хвилини сидів згадував характерні відмінності між язьом і голавльом, поняв , що це таки він. Саме цікаво, що взяв він на темнозелений твістер розміру десь 2,5", мало того на незацепляйку.
Язь поплив нереститися....
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Коля Рибковський »

kayot писав:
Коля Рибковський писав:Виходив сьогодні шукати щуку на Стиру...і знайшов. за 2 годинки одну зловив і було два вихода(перший на око була щука приблизно на 2 кг, другий тож щучка десь така як зловив). вибачайте за погану якість фото...
а де искала и де нашел щупакабрика?
зловив в кущистій місцевості, а виходи були, як обично це буває, з дна між перепадами глубин...кідається конкретно...бачив даже як на 3-4кг з води випригнула у всій своїй красі з протилежного берега!
podmotka:
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

Утром завез ребенка в садик и на полчасика заскочил в Боратын - по реке плывет мертвая рыба. я насчитал штук 10-15 экземлярчиков грам так на 300-500 каждый, идентифицировать рыбу не удалось, но разная....грустно!!!!
Зображення
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Електронікі?
rozgi:
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

DRAKULKA писав:Електронікі?
rozgi:
наверное...но где-то вверх против течения....но даже и в боратыне - река МОЛЧИТ.....просто течет вода и всё....никакого всплеска...Н И Ч Е Г О :=(
Зображення
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Коля Рибковський »

КОНКУРС

ходив 3 дні підряд (з 2 по 4) на Стир половити головня...скажу зразу, дуже багато сходів і виходів( десь до 30 за ці дні afiget: ). з них реалізовано 12 luks: ...
за перший день зловив 5 штук в загальній взі 1900г.
за другий день зловив 4 штуки приблзно такі самі(один тільки був меньший)
за третій день зловив 3, і так само такого ж розміру...
усі головні були передані сусіду на Христини доньки, яке буде завтра.
ловив, як не дивно, на хруща stesnya: спін з тестом 3-15гр закидає його на середину(без поплавка, просто на флюр, на флюру карабін"00", на карабіні гачок, на гачку хрущ).
є відео покльовок, але в форматі Мр4

з середу вечором до нас на стир приїжали пікап і Толік щоб зловити сома palatka: ...з ними також були Шанік і Валєра(були тікі до темна). Ловили на спін і Валєра під вечір відловився окунцем...Шанік остався з нулем.
а я в свою чергу як місцевий зловив сомика першим mayachok: ...потім ще одного. і на цьому улов наш закінчився...у пікапа було пару безрезультатних покльовок sapog: , у Толіка взагалі нуль wacko:
погода була дуже перемінчива. поседіли десь до часу і по домам...фотки ще є у Толіка на фотіку.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
podmotka:
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Перший сом в житті!!! luks: Сьогодні на стирю. Подробиці завтра...
Зображення
Так ось... вирішили ми з другом піти на Стир на рибалочку, половити голавля на хруща.Діло було під вечір в годині 17:00 ми були на березі річки. Риба проявляла себе прекрасно всплесками svecha:, то був напевно голавль чи жерех. Ловили ми в районі моста по вулиці Данила Галицького. Точніше, ми спочатку не ловили а пробували знайти хоч якогось хруща. Побродивши близько півгодини по річці ми так і не знайшли ніякого крилатого жука. wacko: І ми вирішили просто половити хоч щось! Я взяв з собою спінінг і пішов під міст в надії на окуня. А дружбан Андрій накопав десь червяка, пішов додому( недалеко від стиря живе, прям як відчував що щось зловить) взяв з собою донку і сів ловити на донку та на поплавок біля моста на невеличкій заплаві. Я тим часом кидаю під мостом на силіконку і отримую покльовку на спін, то був окунь, якій відразу відскочив з гачка. Пройшовши ще пару метрів закинув під кущик і на салатовий твістер відбулась покльовка. Щука. Поводка нема, застьожка. Підняв її до верху, вже хочу брати з холку, і досадний схід. stena: afiget: явно не мій день! Я гуляю понад річкою і десь через годину чую з кущів крики Андрюхи:"Аааа. СООм..., Ромаа..." rzhach: а дядько з протилежного берега кричить:"Куда, куда за леску не бери!!!" І тут я починаю бігти до нього через невеличкий ручійок,по болоті, весь запачканий прибігаю, думаю потрібно ж допомогти, а Андрій вже його витягнув сам за шию на берег! В нього руки трусяться як в алкоголіка,від адреналіну, lol: а я стою весь грязний і відмиваю красовкі від болота в воді. stena: Повторююсь,-Ну явно не мій день! nea:

Ну і тут відбулась фотосесія:
Зображення

Зображення

Зображення
Це був його перший сом,який заважив 1.800кг., до цього моменту він ще його не ловив ніде і даже не бачив , так як і я. Ось так ми відпочили на рибалочці. І дізналися багато про ще одного представника іхтіофауни.
Вдалих Вам, рибакам рибалок! і НХНЛ! podmig:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення diplomat »

Найкраще - коли спонтанно.
Сьогодні йти на рибалку не планував, маємо здійснити з сімєю деякі покупки. Тому прокинувася досить піздно і неквапом почав снідати. Та дивлячись, що сімейство ще спочиває, а на вулиці класна погода - не втримався й майнув до Стиря на годинку. На річці був десь о 10-й. Пройшов невелику ділянку берега у кілька десятків метрів. переважно твічив воблером Рапала Флоатінг Оріджинал. За годину взяв двох щучок: одна десь на грам на 300, друга грам на 800. Першу відпустив хоча була дещо травмована в районі жабр, але думаю справиться.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

андрюха_l
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 22 травня 2012 15:59
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення андрюха_l »

А в яке місце виходив?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”