ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

manchesko
Верховодка
Повідомлень: 28
З нами з: 22 травня 2014 20:03
Справжнє ім'я: Димон

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення manchesko »

Пришла весна ... фидер протерт... корм на сезон в пути... мирный рып мирно просыпается, но не активен... значит нужно брать спин и искать зубастых и клыкастых... праздники прошли...хотел ехать в Чарукив, но товарищ сказал времени мало пошли по речке побродим пару часов... вдвоем, но пусть меньше времени, но таки веселей около часа дня встретились и побрели по течению искать приключений для силикона и вобов... товарищ уперся в железо и силикон, а я решил купать лишь понтун21 греди гатс... воды мало... прозрачная... в итоге у товарища ноль, а я отличился щупачком за двушку... рып практически не сопротивлялся и лишь под берегом сказал свое слово, но тройнички хоть маленькие, но держали рыбу за грудки... щук проглатил понтунчика полностью и если б не поводковый материал... долго смотрю на рыбу... хотел уже выпускать, но думаю позвоню жене... звоню говорит рыбу хочу, но готовить не буду... ща говорит "маме" позвоню... теща самая голодная кричит не выпускай неси карасей до дому... принес ей карася... все весь сезон можно смело дарить жизнь мирным рыпам ))) оскому сбил... на следуюшие выходные фидер в руки на болота )))
Catch & Release
Аватар користувача

Vaso
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 13 червня 2012 18:04

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vaso »

08.03.15р., р. Стир, перша половина дня, заважила близько 2 кг.

Зображення Зображення
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

allladinlibra!
Що за місце з мостом???
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Виталий »

Схоже на Більче.
Аватар користувача

Puba4ok
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 26 лютого 2015 15:32
Справжнє ім'я: Андрій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Puba4ok »

Виталий писав:Схоже на Більче.
так і є
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

Так саме воно...
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Неділя. Вітер -східний, на активність можна не розраховувати.......
Несподівано, але щучка , окунь і судачок покльовували .......
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Ale}{ »

Перший весняний трофей.
Робочий тиждень промайнув дуже швидко в пошуках нових місць по картах та прогнозах погоди. Погода казали що в суботу після обіду тиск почне падати, значить треба їхати вранці.
Задумано - вирішено. Домашні клопоти перенесено на вечір, тому вже пів на дев'яту вже вивчаю нові місця. Оскільки часу мав мало то на кожній новій точці робив 2-3 проводки, якщо дно тверде або має аномалії - місце опрацьовую детальніше, як ні - наступне.
На одній з перспективних точок рівно на фарватері в обратці чіткий щучий "тук", підсічка - є! Риба в'яло але потужно робить протяжки з мотанням головою в глибині, на поверхню виходити не хоче, за секунд 10 таки показується широкий жовтуватий бік з рудими плавцями, ну, думаю щука під 3 кг, судячи з силуету, але підвівши ближче рибину, бачу що то не щука, трішки помучив рибку під берегом з тріском фрикціону, обережно беру лобатого.
Таких ще не те щоб не ловив, на власні очі не бачив, зловлені раніше були в 5 разів менші, а даний лобатий явно під 2 кг.
Зображення

Зображення
Ваги з собою не мав, тому на око оцінив що під 2 кг.
Фотографую і обережно відпускаю, адже трофей повинен жити в річці і в наших спогадах та фотографіях.
Зображення
Ще за день мав 3 клювання, одне з яких судаче (зубки на чебурашці), одне мабуть окуневе і дрібна щучка що таки сіла на приманку.
Ближче до обіду вийшло сонечно і подув вітерець, кльов стих і я поїхав додому сповнений гарного настрою і надій на наступну риболовлю, адже досліджувати нові місця нашої гарної річки завжди незабутня пригода.
P.S. Починати рік з трофеїв стає традицією, той рік почав з щучки в 2 кг, цього року - пристойний лобатий, адже він - перша рибка в цьому сезоні опісля кількох рибалок де або "0" або пусті клювання чи сходи.
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

Ось таких двох красенів-"дельфінів" вполював вчора мій швагро. Один 3кг. інший 2.70.А сьогодні закріпив успіх 2-ох кілограмовим.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Красавчег! luks:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”