ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Zoryan писав:, хоча я більше ловив окунів на Стиру, ніж інших хижаків.
На шо ловиш окунів? Жерешара класний, повага.
Аватар користувача

Zoryan
Уклійка
Повідомлень: 21
З нами з: 02 жовтня 2009 21:50

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Zoryan »

Цього літа в основному на Мепси і Спінекси, головне щоб з райдужним переливом і червоними цятками чи полосами... Жерех на мепс чорний №2 взяв...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Zoryan писав:Жерех на мепс чорний №2 взяв...
- класна приманка і звіт також класний. Вітаю!
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bayda »

Zoryan вітаю з вдалою рибалкою,гарним уловом.На одній з фоток де видно спінінг,чи так блік дало,чи дісно ручка в захисній плівці,раджу зняти бо зіпсуєш пробку.
Аватар користувача

Zoryan
Уклійка
Повідомлень: 21
З нами з: 02 жовтня 2009 21:50

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Zoryan »

На одній з фоток де видно спінінг,чи так блік дало,чи дісно ручка в захисній плівці,раджу зняти бо зіпсуєш пробку.
Дякую за пораду. Іду знімати.
Аватар користувача

assai
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 30 вересня 2009 14:24

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення assai »

минулого тижня в районі вул. Набережної. на віброхвостик. фото трохи погані. 1,7 кг. 65-70 см з хвостом
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Колеги-рибалки - що чути на нашій річці?
Не може бути, щоб за весь період нічого не ловилось. Тут на змаганнях постійно ловимо щуку, а що вже казати про звичайну рибалку, коли ти спокійно обходиш місця і маєш вдосталь часу. Невже ніхто не ловить на р. Стир?

Ми ось зокрема були сьогодні у с. Русино Берестечко (вище с. Малево) після 15 год. - шукали потенційне місце під змагання. На трьох чол. лише один Вітя Жалнін обловився: 2 голавлика та один жерешок. Павло Хмарін мав 4 гарних клювання, але нічого не взяв. У мене - нуль, навіть клювань не бачив, але провідали нові місця скільки було часу.
Отже, завтра плануємо ще один виїзд - підемо вниз по течії, нижче Русино Берестечко - можливо, там нам посміхнеться вдача.
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Щодо попередньго звіту.. А на що голавліки, жерешок взяли? З глибини чи блище до поверхні? І взагалі, які там глубіни в тих місцях, в основному? Дякую наперед за відповідь.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Vadich писав:Щодо попередньго звіту.. А на що голавліки, жерешок взяли? З глибини чи блище до поверхні? І взагалі, які там глубіни в тих місцях, в основному? Дякую наперед за відповідь.
взяли на мікроджиг - 3гр. джига і дюймовий фіолет. Проводка із дна. Слід довго чекати, поки джига ляже на дно і починаємо проводку. У якому саме горизонті взяв жерешок та головні - не знаю точно.
Середні глибини на пряміках - 2-3 метри, є місця, що взагалі мілко, однак є місця і глибші. А так самі глибокі місця на поворотах та ямах річки.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Діма »

Був сьогодні у Вербаїві. Вирішив посидити трохи з фідером. Погода сонячна, поривчастий вітер. З наживок червяк, мотиль, опариш. В кормушку "фішка", пшоно, мелені зерна коноплі (не полінувався ж!). На одному з поворотів присідаю,роблю пару холостих закидів з забитою кормушкою, заряджаю два поводка 1. опариш 2. мотиль, і... протягом 30-40 хв. нуль. Іду далі вниз по течії. Стаю на повороті, ширина Стиря в цьому місці 40-50 метрів. На "рябі" від вітру по воді видно зворотні течії, відмілини, найглибші місця, водовороти. Під протилежним берегом декілька разів бив якийсь хижачок. Хвилин 40 позакидав в цьому місці по різному, міняв довжину поводків, пропонував "бутерброди" - нуль. Іду далі, стаю на руслі, течія рівномірна, при березі полоса водорості - нуль. Повернув вверх по течії, пройшовся з кілометр і став ще на одному перспективному місці (на мій погляд, бо риба так не вважала), відмілина яка плавно переходить у свал під обрив, посидів хв 30 і нуль. А потім зібрався і пішов гуляти вздовш берега. Місця дуже мальовничі, доступні для спінінга, порадувавши око пейзажами та зробивши декілька фото які приєдную повернувся додому, де дружина запитала з порога: "що вітер не такий?, вода впала?...". А що могло завадити насправді? (Себе як фактор невдачі не виключаю оскільки фідер почав опановувати не так давно)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”