ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

29 число
В цей день я не хотів далеко їхати , добре що поруч річка є.
Так ось вийшов я годинь в 11 з дому , ненабагато пізніше я опинився біля води.
Роблю перше посилання приманки метрів на 7 від берегу через складні умови ловлі і виловлюю верховодку(засічена за три губи :D )

Пішов далі проти течії.Бачу повалене дерево.Обережно обловлюю всі переспективні для білого хижака місця.
Йду трішки далі, стаю вище поваленого дерева , роблю перший заброс.Приманка йде на снос по лінії перешкоди. І тут з дна піднімається рибоха та сідає на мою вертюльку :lol: і зразуж йде на глибину, фрекцион стравлює леску. Буквально через 5 секунд він(головень) сходить.Але я не засмутився ,а тільки зрадів що моя приманка працює по білій рибі :D .Роблю наступний заброс та ж система , на снос...Бац є :lol: Трішки повозившись з рибою , втомивши її я підвожу до берегу голавліка грамм на 400 надійно сівшого на гак ВМС 14(помойому) з нав*язаною мною мухою.
ГЕРОЙ ДНЯ.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Гарний звіт, гарна риболовля, гарна приманка. Одним словом, молодець! Так тримати. Таки ловля головня є цікавою!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

АНАТОЛІЙ писав:засічена за три губи
- це якась чорнобильська верховодка?)))
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення We$t »

АНАТОЛІЙ писав:29 число
виловлюю верховодку(засічена за три губи :D )
Я теж памятаю одну засік, правда за чотири губи, але то таке, не для форуму - бо забанять
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Вибігав ненадовго вчора в обідню пору. Попав під дощ трохи. Вода спадає потрохи, таке враження... Зовні особливої активності хижака не наблюдалося. Мав один вихід щучки грам 300 - промахнулася. На мепс 0 зловив два окунька до ладошки. Отак....
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Вадім, а де ти ловив саме?
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Ловив в рідних місцях :) - Дубнівська, від залізничного мосту вверх по течії до Боратина. Далеко того дня не ходив.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

В суботу з Толіком (Panzer) а в неділю з Бєлим совались по стиру в районі Боратина - Новостава. За сумарних 8 годин перепробували все що могли - шо в унітаз. Не призвели до результату спроби відійти від нуля в таке свято навіть наноприманки: окунці в канавах тільки ліниво повертались в сторону наживки і відпливали геть, а в Чорногузці, до якої добрели ми з Бєлим було пару тичків краснопірочок -верховодочок.
ЗІ. Навіть чорно- біле 1-е копито, яке так ненавидять всі "шнурки" не спрацювало.
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

12 число.
В цей день я вирішив прогулятись до Стира зі спінінгом.
Приблизно в 19:35 я був "на воді" та робив перші закиди.
Приблизно на четвертому посиланні приманки вздовж берега,відчуваю непотужну покльовку -МИМО
В цей час в голові промайнула думка: це напевне окушок вирішив побавитись.
Та на слідуючому закиді, приблизно в тій ж точці відчуваю більш впевнений напад риби, на мою саморобну бльосінку.
Дрібний але надзвичайно гарний малюк-головень
Наступну покльовку я відчув на воблерок.
Це був надзвичайно потужний удар, та рибка що правда не велика , хоча і надзвичайно красива.
Повернувся я до дому з дуже гарним настроєм.

П.С. Лобаті-малюки були відпущені.
Ловив в районі набережної.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

В неділю 15.08.10 зробив вилазку на р. Стир від Дубнівського мосту до "тещиного язика" (зі сторони центр. частини міста). Враховуючи жару, прийшлось починати ловлю о пів-шостої ранку. за 15 хв. кидання (воблер, вертуха) під самим берегом покльовка щупачка біля вагою 300гр., сіла на всі 3 гачки за краї губ, але дуже потужно. Норов у щучки виявився бійцівський, прийшлось троха почекати, поки вспокоїться на березі, щоб звільнити від трійника. Одразу була відпущена з метою донесення до хижого населення річки інформації про "здорове харчування". :D
Блешня-Мастер, мала з круглим пелюстком матово-білого кольору, силікон мовчав, воблери також.
Далі, до 10 год. -повне "зеро", і, майже ніяких проявів життя у водоймі....
Відповісти

Повернутись до “Звіти”