ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

staniss
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 19 березня 2009 16:58
Звідки: м.Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення staniss »

Хлопці , яка різниця взяти одну - дві рибки чи відпустити , главне не проходьте осторонь незаконі дії на наших водоймах і тоді ви відпустите більше риби чим любий риболов з удочкою. Сам не проходжу осторонь і бачу що це діє .
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bayda »

President писав:
На останній риболовлі спілкувавшись з одним місцевим знайомим заядливим рибалкою,в черговий раз чую про підводних (браків) "мисливців"...
А тепер оцініть ситуацію: Річка завширшки 10-20м, рівень води-катастрофічно низький,водичка прозора-як в басейні, пора року-січень, риба набирає ікру а ті виродки лізуть на зимувальні ями і човпуть ....
Треба щось робити!
ФРСВО-не знаю чим ви там займаєтесь окрім змагань ....НО на такі речі-повинні реагувати...
Для того что бы в пустую не сотрясать воздух, предлагаю тем кто видит проблемы, и хотя бы приблизительно знает пути их решения (что бы не было принципа: "Не знаю как, но не так") прийти на Президию ФРСВО. Вместе разработаем план решения проблем, распределим работу по реализации плана, часть работы Вы или Ваша инициативная группа возьмёте на себя, возможно часть возьмёт на себя Федерация.
На жаль коли звучить чітка пропозиція про зустріч у відповідь:"
babay писав:Надалі в мене до ФРСВО-не питань, не зауважень чи пропозицій -НЕ ІСНУЄ!
"
Навіщо тоді так сильно роздувати щоки?
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

Bayda писав:Навіщо тоді так сильно роздувати щоки?
+100500
Аватар користувача

Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Палыч »

Шановний babay я не є членом федерації але з ваших слів спортсмени мають цілодобово охороняти нашу славну річку від браконьєрів але в більшості в них є сімї, яки хочуть їсти Будь ласка вступайте в ряди ФРСВО і допомагайте А шановному пану КРОКОДИЛУ і його друзям РЕСПЕКТ і уважуха !!!!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

babay, все эти разговоры давно пройденный этап. И заезженное мнение типа "Не буду отпускать пока есть браконьеры". Забудьте это навсегда. Фото выславлялось не с целью убедить форумчан что выпущенная мамка подымет популяцию щуки. Ещё пару лет назад на тех кто отпускал рыбу, тем более крупняк, смотрели как на чёкнутых придурков. Сегодня же это норма в цивизованных странах, и поверьте с рыбными запасами там всё ОК. Давайте просто переставлять наши мозги в правильную сторону. Ведь в нашей стране это ещё и так не совсем популярно. Поэтому действительно - Респект и уважуха!
Верной дорогой идёте, товарищи!!!
и
Зображення
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення We$t »

пропоную зібратись форумчанам і за кружкою пива чи соку обговорити будь-які питання. Тим більше свята. Як там пишуть на youtub, хто за - палець вверх ;)
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Максим Млинів »

Среди автомобилистов, есть движение с лозунгом «Не быкуй». Само движение занимается пропагандой, здоровой морали поведения на дороге. Соблюдение ПДД. При этом не гонятся за правонарушителями, не учат других, как жить. Для этого есть соответствующие органы. Это их работа.
Так вот, подводя к теме «Чем занимается федерация». Она и занимается пропагандой здоровой морали в рыбалке. Для этого и существуют соревнования, где ты можешь удовлетворить свое желание, азарт, так сказать, не нанося особого урона ихтиофауне. А не борьбой с браконьерством. Тут же нарисовался вопрос. У кого из вас, уважаемые «борцы с браками», есть телефон уполномоченных органов, и сколько раз, при виде правонарушений, вы им пользовались? Прежде чем начинать кого-то обвинять, необходимо начать с себя…
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

babay писав:" Кто в танке и броня крепка"-та частина людей не хочуть шукати методів рішення проблеми....Шкода що так ніхто нічого не зрозумів.....
Сергію! А чому ти так вирішив? Навпаки,всі все добре розуміють і всі, як будь то і не проти щось робити...Питання ЩО?Вірніше не ЩО,а ЯК? Зібратися десять чоловік з вилами, і піти ловити недобросовісних риболовів...На сторінках форумів ця тема час від часу жваво обговорюється, тому що всім не подобається яка ситуація у нас на водоймах ,повір - не тільки тобі.А віз і нині там. Правильно говорить We$t,потрібно зібратися, створити ініціативну групу на базі тієїж Федерації РСВО, яка взяла би на себе всі організаційні питання, а добровольців я думаю вистачить.Я один з них. Тільки це має мати під собою якусь законодавчу базу,щось на кшталт дружинників, в противному випадку нас просто посилатимуть. А натовкти пику браку і так ніхто не забороняє.Тільки скажу тобі правду Сергію ,що це ой як не просто ,бо в основному кришує їх якраз та структура яка має боротися.А що стосується відпускати трофейну рибу чи ні, то це вже справа така,яка залежить від багатьох чинників і свою думку я вже висловив раніше.
РS.
У нас багато освідченої молоді,маю на увазі серед риболовів, напевно є і юристи,так що вперед створюйте, замість того щоб дорікати один одному хто більше нічого не робить.Якщо я вам буду потрібний можете розраховувати.З пов Валерій!
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

staniss
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 19 березня 2009 16:58
Звідки: м.Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення staniss »

Відпускати треба не тільки трофейну рибу , але й молодь тієї риби , а то зараз ще зустрічаються рибалки в улові яких невеличкі щучки , карпики , підлящики і тд. А так все добре , рухаємось в првильному напрямку. Тай все треба припиняти мову про це все в цій темі. ;)
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

З другом вирішив відкрити сезон 2012. Поїхали в район Липлян. Ставлю джигу 17г. і віброхвіст TRAPER і починаю обловлювати вхід у яму, а товариш ставить Fishunter і стає на самій ямі. В мене з другого закиду потужний удар і половини приманки як не було :shock: :cry:
З ями Валєра виловлює судачка :)
Далі повний глушняк. Йдемо до наступної ями. Місця суперові :!: ;)
Зустрічаємо чувака (виглядає як справжній п**а**с) :twisted: :twisted: :twisted:
Вирішив сфоткати. Після фотоспалаху той **й ще й крикнув *Можливо мені усміхнутись* :shock:
Дійшли до ями. Пусто. На виході ставлю 15г і твістер Gene Larew 4" CHUB GRUB.
Вздовж руслової бровки легенький ударчик і щучка - перша в цьому році :D
Почало темніти. Збираємось додому. Сезон відкрили :mrgreen:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Відповісти

Повернутись до “Звіти”