ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Ol_bak »

Після вчорашньої поплавкової рибалки хотілось "продолжение банкета", але зранку дощ, вітер.... відклали до кращої погоди. Але в обіді першим не витерпів напарник, дзвінок, і ми вже на березі Стиря в Милушах. Погода - сонце, вітер і "тишина". Дійшли до моста в Маяках, без результатів, зате відпочинок і ....лебеді, звідки вони взялись - район Жидичина. Прикріпив фото (правда якість не дуже).
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення fisherman »

Аналогічна ситуація.Тільки ми з напарником йшли на проти.Мікрушіли.Вітер напрягав.Покльовок нуль.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Після риболовлі у с. Береги приїхали у Хріники. Водосховище у льоді, однак у районі дамби вже льоду не має, однак і кльову у цьому місці поки також не побачили. Кльову не помітили і на старицях, а ось безпосередньо на річці у заплаві нижче ГЕС – кльов був, однак клював дрібний окунь. Власне, на цьому і вся риболовля у Хріниках, 4 матроса і дорога веде нас у Малево
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Ще вчора я планував поїхати на риболовлю в Шепель,пошукати карася,але життя вносить свої коррективи, а тому поїздку прийшлося відмінити.Після обіду,коли всі справи трошки якби владналися.в мене знову причастився пульс і я не міг знайти собі місце. Не довго роздумуючи,далеко їхати вже було пізно, я беру все необхідне і гайда на річку. Ось він ріднесенький СТИР і першим у брід кинувся мій найкращий друг і компаньйон на риболовлі ОЗЗІ:

Швиденько налаштовую спінінг і ...Боже як я чекав цього моменту.Приманка падає під протилежний берег і повільно опускається на дно, стук і кінчик спінінга вирівнюється.Повторюю це раз за разом отримуючи при тому масу задоволення.Кілька холостих проводок, але це аж ніяк не може вплинути на чудовий настрій,навпаки,хочеться повторювати проводки ще і ще.І на одній із них такий бажаний тичок,різка підсічка і на тому кінці шнура сіла риба,судак,так це він судячи по покльовці і манері боротьби з риболовом,тобто зі мною.Кілька секунд і ось вона риба:

Не зважаючи,що зараз піст і наступає свято,таку рибу я відпускаю підростати

Продовжую насолоджуватися цим дійством,що називається риболовлею,адже вже встиг скучити за довгі зимові місяці.Крок за кроком я обловлюю намічений участок річки і через деякийсь час знову клювання,і знову вихлоп адреналіну і риба на березі.Сьогодні клює невеличкий судачок.Зверніть увагу на цього підранка,йому вдалося звільнитися з пащі добрячого монстра,судячи по відмітинам на тілі

Щож друже,тобі і правда щастить, пливи собі та підростай,дасть бог колись зустрінемось.

Ось таким в мене було сьогодні відкриття риболовного сезону на класичний спінінг на р.СТИР.Повернулися ми додому з чудовим настроєм, я порибалив,ОЗЗІ набігався ,що ще потрібно, а тут ще Волинь піднесла несподіваний подарунок обігравши Арсенал і вийшовши в півфінал кубка України. Як говорять: Як ПРЕ то ПРЕ...Всім удачі і доброго настрою!!! podmotka:
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bodya2222 »

Відпишіть на що ловили, які проводки, яка наживка.
Востаннє редагувалось 12 квітня 2012 13:13 користувачем Bodya2222, всього редагувалось 1 раз.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Діма »

АМАТОР - звіт клас! luks: Дякую!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Bodya2222 писав:Відпишіть на що ловили, які проводки, яка наживка.
"Bodya2222", в час коли прилавки риболовних магазинів гнуться від різноманіття всіляких приманок та купами відповідної літератури,не враховуючи інтернет ресурсів,відповідати на Ваше запитання рахую недоречним.Не ображайтеся,просто не лінуйтеся експериментувати з подачею приманки і з часом Ви самі собі виберете те,що найбільше підходить.Просто ловіть рибу і будьте здорові!З наступаючим святом!З пов Валерій.
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Ну, тут дійсно, тема з кількома сторонами медалей. З однієї сторони -одна вже назва теми "Звіт" передбачає ніби опис і місця і приманок,і проводок, і видового складу риби....і т.д stesnya: . Тобто-звіт! chitaj: . З іншої сторони -існують певні внутрішні застереження того, хто пише цей звіт, а саме:
1. не світити конкретне місце на водоймі (чи саму водойму) з огляду на те, що скористаються ним не тільки чесні рибацюги, а й упирі усіх мастей-іхтіандри, сіточники, електрики тощо;
2. не здавати "на загал" будь-кому свої напрацювання і "відкриття", які ой як нелегко даються важким досвідом.
І в першому і вдругому випадку свідоме нерозкриття секретів в більшості випадків продиктовано не жлобством того, хто пише звіт, а тим, що викладаючи щось на форумі ми не знаємо, скільки і хто прочитає його і ....як цим скористаються.
Тут West правий - більшість рибацюг поділяться секретами . Але, однозначно. будучи впевненими, що перейдуть вони в "добрі руки" lol:
Те, що Богдан 2222 порядний і завзятий рибак-в мене особисто не викликає сумніву. Багато питань можна просто з'ясувати в ПП, або домовитись про спільний вояж на водойму, де в розмові багато чого можна почерпнути, а взамін поділитись власними спостереженнями і досвідом....
Якось так.
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Виходив вчора на річку після обіду. Ще відчувається свято.. народ сидить з поплавками - хто горілку п"'є, хто рибу ловить. Ну все як завжди в такі дні :)В уловах поплавочників поодинокі плотвички в основному. . Пробував твічити по міляках, но щук виходити не хотів.. Мав один тичок на джиг. Ну і підвечір "четкій" судаковий удар.. подсечка!! Не мелкій.... Пару секунд і сход... Явно за кіло був...
Слідуюче джигування з обриванням резини на корчах результати не принесло. Отаке.. Народ, хто судака ловить, як там цієї весни успіхи? Може Геннадій інфи підкине...? :)
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Коля Рибковський »

Виходив сьогодні шукати щуку на Стиру...і знайшов. за 2 годинки одну зловив і було два вихода(перший на око була щука приблизно на 2 кг, другий тож щучка десь така як зловив). вибачайте за погану якість фото...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
podmotka:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”