ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Technoshoper
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 12 серпня 2013 11:52
Справжнє ім'я: Андрій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Technoshoper »

Доброго дня.
В Луцьку недовго, недовго немало 2 тижні. Відразу спокусився р. Стир, а особливо влеикою різноманітністю хижака. Прочитавши відгуки вирішив піти під міст Данила Галицького 10.07.08.
Результат не дуже, так як впала вода. Практикував з самого початку їстивний силікон. Жодного удару. Пройшов доволі велику відстань - повернувся до моста назад, і зайшовши по пояс у воду (місце де річка розходиться) почав прокидувати ділянку з великими зарослями проппером від Про страйка. 3 промахи близько 2 метрів від мене, безліч щупачків які стояли у зарослях, 1 з цих 3 промахів здійснила доволі непогана щучка. Вирішив змінити місце - пішов під міст в заплаву стоячої води ( коряга перекриває течію) і знову 1 промах і 1 схід, на їстивний силікон фіолетовий (смак смаженого часнику) , що саме не бачив. І після обіду вирішив половити на вертушку . У висновку 1 окуник зовсім маленький. Хотів дізнатись які приманки краще всього практикуються у Луцьку і на якого хижака . Буду вдячний кожній відповіді.
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Microjig_men »

Декілька днів назад, я із Дімою Шилом виходили порибачіти на Р.Стир.Прибувши на місце, побачіли цікаві місця, розмотали снасті, і гайда за риболовлю.З перших проводок знайшли досить пристойну яму, і давай її обкідувати,але це результатів не принесло,вся рибка була піймана з бровок, або з під того берега.В загальному нам вдалося піймати таку рибу,як Окунь,Щука,Судак,та Сом.Нажаль трофеїв, як таких не було,але всерівно Р. Стир, порадувала нас рибкою!!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

А з Милуш до заліва в один день виходили? Чи так, для масовки фото з заліву? У Microjig_men на фотках 3 різні спінінги в руках, та й одяг різний......дивно...Чи це звіт за кілька рибалок?
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вітус писав:А з Милуш до заліва в один день виходили? Чи так, для масовки фото з заліву? У Microjig_men на фотках 3 різні спінінги в руках, та й одяг різний......дивно...Чи це звіт за кілька рибалок?
Фото з двох вечірніх вилазок... І палок в нього 2 podmig: а сомик з третім спіном-мої... stesnya:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Plooto_Nesh
Пічкур
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2011 17:26
Справжнє ім'я: Володимир
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Plooto_Nesh »

ну і + фоткаються з однією рибою по два рази...
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

А в чому проблема? Написали звіт, оформили фотографіями. Гут. Яка різниця, звіт за 2 дні , за 1, чи за 10? Фотки ж публікуються не для документального підтвердження кількості хвостів. Якщо фотографії вдалі, навіть з однією рибою - не можна публікувати?

<>< Fisher ><>, Microjig_men ловіть і пишіть ще.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення vadik2121 »

shanik писав:А в чому проблема? Написали звіт, оформили фотографіями. Гут. Яка різниця, звіт за 2 дні , за 1, чи за 10? Фотки ж публікуються не для документального підтвердження кількості хвостів. Якщо фотографії вдалі, навіть з однією рибою - не можна публікувати?

<>< Fisher ><>, Microjig_men ловіть і пишіть ще.
Звіти писати було б дуже добре.
А на Вітуса ображатись не потрібно,-не получилось в людини поїхати на рибалку,або фотіка забув і ... lol: lol: lol:
А ще казав що пару приманок обірвав(чи щука відкусила)...от і злий lol: .
Частіше треба на рибу їздити!
З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

Plooto_Nesh
Пічкур
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2011 17:26
Справжнє ім'я: Володимир
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Plooto_Nesh »

Проблема зовсім не в тому... Люди які пишуть тут і вважають себе професійними рибалками і як то кажуть "толкают патреотическую блевоту" про принципи "впіймав - відпустив" насправді беруть на пательню і судачків по 200 грам і сомиків по пів кіло. До того ж роблять по 5 фотографій з однією рибою на всіх яку наче б то відпустили...

Ваня Кубик
Лящ
Повідомлень: 128
З нами з: 27 грудня 2012 20:49
Справжнє ім'я: Ваня

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Ваня Кубик »

Plooto_Nesh писав:Проблема зовсім не в тому... Люди які пишуть тут і вважають себе професійними рибалками і як то кажуть "толкают патреотическую блевоту" про принципи "впіймав - відпустив" насправді беруть на пательню і судачків по 200 грам і сомиків по пів кіло. До того ж роблять по 5 фотографій з однією рибою на всіх яку наче б то відпустили...
вы сами лично видели как они берут судачков по 200 грамм?или это пустой трёп?
Аватар користувача

Plooto_Nesh
Пічкур
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2011 17:26
Справжнє ім'я: Володимир
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Plooto_Nesh »

Так стояв збоку...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”