ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Корисно після обіду прогулятися річкою, та насолоджуватись безліченною кількість клювань.... Ляпота!

Флюр 0,55 не підвів.
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

26,11,Субота.
Щука була прошена,по окуню навіть клювань не було, ........
Ще один схід докілушки, та кілька зрізаних приманок.
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

01,12,2016
Зима....Спінінг....
Близько 10,00 на водоймі,але щось погода не радує.

Налаштовуюсь , гарячий чай з цукеркою заряджає на позитив......

11,00- навіть натяка немає.....
12,00- пройшовши близько 1 км. -нуль.
......на одній з проводок, на паузі щось повисло на 3" шайнер,подумав що зіляччя, алє роблю підсічку -схід. Розуміючи що був окунь, і приманка за велика , змінюю на 2" і два виловлюю, кілька тичків і тишина.

Крокую далі .... ледве замітне тук, січу, вивожу на верх, підвожу в ноги і схід закілушки.
Близько 14,00 з точки беру щупака, через трохи ще одну.

Коли рибу неправильно брати отаке буде

Щука вийшла на годинку пообідати і все. Все зловлено на Keitech Swing Impac 2 "
Під вечір мав схід файної рибки, та купку окуневих тичків...мабуть вже прийшла пора розчехляти УЛ.
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Зимняя река обворожительна, в глубине ее чистых вод скрываются малоактивные подводные обитатели, которые выбирают максимально комфортные места для предстоящей зимовки. Участок реки недалеко от моего дома очень сомнительно подходит под понятие идеальных условий для зимнего спиннинга, однако, есть локальные укрытия привлекающие хищника, чем я в свою очередь не могу не воспользоваться. Короткая вечерняя рыбалка в первый день зимы подарила мне две хорошие поклевки, одна из которых закончилась срезом флюра 0,4 с подсечки, а другая сходом упитанной толстой щуки. К сожалению, далеко не всегда удается реализовать возможности, такое бывает, главное не расстраиваться и продолжать. Почти удавшаяся рыбалка принесла свой позитив.

Сегодня я отправился на реку за новой порцией впечатлений и поклевка ждала меня на первой же забросе, но реализовать ее сразу не удалось. Второй заброс был пустым, а на третьем опять удар. Скорее всего, это была одна и та же щучка, хоть и поклевки имели довольно пристойный разброс. Лишь на четвертом забросе удается подсечь рыбу, небольшая пятнистая хищница была успешно доставлена на берег. Ну вот, для меня зимний спиннинг можно официально считать открытым.

Продолжаю активно облавливать точку за точкой. В новом перспективном месте уговариваю на поклевку красивого окуня. Фотографирую и отпускаю рыбу.

Завершением рыбалки стала результативная поклевка в очень локальном месте. Точный заброс и аккуратная проводка в узком коридорчике среди веток приносит агрессивную, очень приятную атаку бойкой щучки.

Отличный день, рыбалкой я остался более чем доволен.

Тактика, которой я придерживался на протяжении рыбалки заключалась в забросе приманки под противоположный берег, желательно до уреза воды. Эффективная проводка, как правило, длятся от двух-трех ступенек до максимум, наверное, десяти, в зависимости от места. Обусловлен такой подход использованием легкого груза, вес которого я выбрал намеренно для обеспечения предельно качественной подачи приманки. Логика состоит еще и в том, что скорее всего, рыбе в той или иной мере комфортно стоять в месте, которое доступно для облова легким грузом, поскольку там отсутствует сильное течение. Когда же приманку начинает сносить, такая зона облова явно менее привлекательно с точки зрения места стоянки рыбы. В случае выхода приманки из рабочей зоны следует вымотать приманку и перезабросить ее. Динамичное обследование большого количества потенциально перспективных мест приносит свой результат.

груз: 4-5г
крючок: Crazy fish WR Offset Joint Hook №5
приманки: Crazy fish Powertail и Angry spin 2", цвет №12

Всем НХНЧ и вдохновения на рыбалке!
Востаннє редагувалось 13 грудня 2016 17:53 користувачем АНАТОЛІЙ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Гарний, до певної міри "ліричний" рибацький звіт! Далеко не кожен може так відкрито писати прості та доступні речі. Толік, молодець!
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

23.12.2016
Пробігся по "старих грядках"
Всього заробив шість клювань( всі дуже слабенькі і мягкі), з яких три зійшли, два не реалізував і одна на фото.
Вся в п'явках
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Дивлячись на прогнози погоди на тиждень, а саме вітер, то напевно сезон 2016 я вже закрив сьогодні! Річка Стир. Води дуже багато, як весною. Незрозуміло де ту рибу шукати, чи біля ям як взимку по низькій воді, чи в приямках біля берега як весною. wacko: За пів дня одна клювака - зальотний підкілішнік! Спокусився на джавік-самопал троєчку намащений мегастрайком. Де шукати хижака, поки загадка! )dopomoga Радує, що хоч комплект зимовий розловив.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

<>< Fisher ><> писав: За пів дня одна клювака - зальотний підкілішнік! Де шукати хижака, поки загадка!
Ну, майже, те саме і в мене сьогодні...дарма за 50 км посунувся...З 8-ї ранку до 16.00 одна нереалізована покльовка-потяжка на падінні, я чогось так і подумав, а тепер і переконаний, шо то такий самий суб'єкт )
Счука, судак і окунь - ігнор!
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

25,12,2016
Остання риболовля в цьому році. svecha:
Погодка -супер super , кльов "як на чорних камнях" trofei: , но і наобривався звісно... ..
Мобіла сіла, фоткати нічім...
Так що всього найкращого всім і звичайно трофеїв вам у Новому році.
P.S. Щука звичайна — Вікіпедія. (Esox lucius)
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

01,02,2017 Відкриття сезону.
Починаю риболовлю близько обіду .
Перепробував все, "вистрелив" кислотний наномінов, і тіога 2,4".
Як для глухої зими, кількагодинна риболовля показала непоганий результат: купка клювань і три хвоста.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”