ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення B.B.B. »

Як би це не виглядало прикрим, але існування бракон"єрства на водоймах Волиснької та сусідньої областей, мотивувало на відкриття даної теми. Прошу адміна та рибалок не ображатися. Адже вже не раз було на дружніх сайтах, коли повідомлення про успішну рибалку на чітко визначеній водоймі згодом перетворювало цю ж водойму у бомбардування зі сторони браків.

Отже, враховуючи той факт, що активізувався бракон’єрський рух на водоймах та річках Волинської області (і в цілому в Україні) виставляю результати рибалки від 04.03.2009 року на одному із секретних місць.
Ось так відловився вобом Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65

Згодом знову відзначився воб Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65:
Восьма і остання цього дня щучка
Відзначу, що цього ж дня ще дві хайки не дотягнув до берегу, одна із яких могла б увійти до новоствореного альбому трофеїв у даному форумі (але не судьба).
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Alegator »

Віталію, Молодець!!! Єх... шкода не знаю де ти ловив :lol: Я б тобі допоміг би
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення B.B.B. »

Alegator писав:Віталію, Молодець!!! Єх... шкода не знаю де ти ловив :lol: Я б тобі допоміг би
Дякую, Олег. Стосовно допомоги - щуку намагюсь відпускати, щоб розводилась і згодом знову радувала успіхами в спінінгу. Із 8 пійманих додому забрав лише дві (одна із яких пошкодила собі зябра...).
Аватар користувача

Dozvil
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 19 лютого 2009 23:00
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Dozvil »

B.B.B. писав:
Alegator писав: Стосовно допомоги - щуку намагюсь відпускати, щоб розводилась і згодом знову радувала успіхами в спінінгу. Із 8 пійманих додому забрав лише дві (одна із яких пошкодила собі зябра...).
ось це правильно! по спортивному і по людськи :!:
ми постійно наголошуємо на тому, ще не можна займатись переловом, та відпускати рибу по можливості.
радий бачити не просто свідомих рибалок-земляків, а ще й однодумців!!!
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Alegator »

Сьогодні і ми виїждали на одне "секретне" місце. Вчора телефонує ввечері мій друг і доповідає, що є одне дуже перспективне місце. Каже: "Риби тьма!!!" Зацікавившись, готую снасті і зранку вирушаємо на те місце. Проїхали близько 40 км не по найкращій дорозі, нарешті добираємось до заповідного озера. Ну, добираємось, це сильно сказано За метрів 50 до цілі мій кадилак зупиняється.
Але це не всі "сюрпризи" цього дня, які нас чекали. Напевно мій друг не розібрався, чи той інформатор, що сказав про секретне місце має добре почуття гумору. Одним словом, лодка нам не знадобилась, спіни також, а ковзанів ми з собою не взяли :lol:
Витративши майже всі сили на витягування авто з повної жо..., тобто багнюки, вирішили їхати шукати більш перспективні місця.
Ні погода, ні кілька змін місць дислокації цього дня результату нам не принесли. Обов'язково повернемось на це місце, коли зійде лід. Хоча, до того часу як він зійде, буде, напевно, вже діяти заборона плавати лодками :cry:
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення President »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача

staniss
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 19 березня 2009 16:58
Звідки: м.Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення staniss »

Вчора в вечері побував на одному із секретних місць, рибачив виключно на попер, результат лову 5 рибин. Щука доганяла приманку з далеку, але брала акуратно крім 5 щук було ще до десяти виходів з ударом.
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Alegator »

Після невдалої суботньої рибалки на озері в Крижівці вирішив ще спробувати на Чебенях. Метою був окунь. Ловив виключно на мікроджиг і лише на вході річки Стир в Чебені. Там завжди стоїть хижак практично різного виду і калібру. Не раз доводилось спостерігати як "пасуть" дрібноту кількакілограмові головні та жерехи, щука також годується тут. Приходилось її там ловити. Після години полоскання води різними приманками так і не вдалось бодай відчути ударчик. Прийнято рішення спробувати половити ще на одному місці. Насправді не таке воно й секретне, проте не хотілось створювати нову тему для даної водойми (Богом забутий ставок в Богом забутому селі), адже вірогідність, що там буде ловити ще хтось крім мене досить мала. Колись я цілими днями проводив саме на цьому ставу, ловив окуня й щуку, набивав як кажуть руку. А Сіроня (Імператор) на МІЙ же ж спінінг вперше зловив тут щуку 1,1 кг. (навіть раніше ніж я, от гад!). Так от, зараз я дуже мало тут ловлю, кілька раз на рік заходжу, так сказать - ностальгія. Чисельність окуня в останні роки скоротилась досить суттєво, не знаю що слугувало цьому причиною, але за ці ж останні роки я його тут не ловив :cry: Частенько місцеві "рибаки" полощуть водойму неводом, проте і в їх уловах його не спостерігалось. Щуки хватає. Вчора я ще раз хотів попробувати спокусити полосатого саме на цій водоймі. Буквально на третьому закиді відчуваю удар, ну думаю, це він. Фрикціон час від часу поспівував при ривках рибини і спінінг зігнувся неслабо. Проте це спокусилась щука (1,170кг в середині якої була її сестра чи брат вагою близько 300 гр.) Взяла за край губи, але гачок не пробив її. Добре що вода була високою і я зміг її схватити руками з крутого берега. Через кілька хвилин знову удар і різкий вихід в берег. Це була щучка грам на 200, яка назад і повернулась у водойму. Згодом при проводці відчуваю легенький удар, потім ще один і ще. Щось стукає приманку, але не бере. Трохи уповільнюю проводку і є! Зубата на півкіло. За нею послідував карандаш, який мав не більше 100гр. Доходжу до кінця ставка, роблю звичний закид під беріг. Удару не відчув, проте бачу, що мальок розбігається і жилка йде в мою сторону, і тут...бац, зрізала. От зараза! Після цього ловив ще хвилин 15. Почало вечеріти і я поїхав додому. Хоч трохи збив оскому. Фоток не викладаю. Проте, якщо дана водойма буде радувати мене і надалі, обіцяю присвоїти їй офіційний статус на форумі 8-)
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні мав нагоду побувати у так званому секретному місці, що називається с. Жабче, Горохівського р-ну.
Поки Юрій Іванович їздив у с. Липу за бензомотором, мене лишив по дорозі у с. Жабче біля ставочку. Отже, маю хвилин 15-20. За цей час в районі дамби виловлюю 5 окунів, ще 4 штуки сходять.
Став помітно спускають, оскільки видно свіжу полоску на дамбі від рівня води. Ось така вона риболовля на секретних місцях.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Bayda »

Сьогодні виявилась вілна хвилинка - вирішив перевірити "секретне місце". Прополоскав чотири воба: Rapala J07 P, Tiny Fry 50, Tiny Magallon, Baby Min50f
Реально працювали тільки Rapala J07 P і Tiny Fry 50. Решту риба "куштувала" на зуб.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”