ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

akrus

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення akrus »

Вчора з братом мав нагоду порибачити. Спінінгували ми з 5.30 до 10.00. Активність кльову бажало кращого, але без риби не лишилися. В основному працювала активна резина.
НХ НЛ!
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Після ранкової поїздки у Хріники, повернувшись додому, трішки відпочив і вирішив під вечір заскочити на міський ставочок.
Недовга дорога і я вже на воді. Розмотуюсь, ставлю еджи міт від рейнс, 2г. і роблю закид.
На викиді, на перших ступіньках, з першого ж закиду відчуваю гарну покльовку, підсічка - є!
Всі поплавочники мимоволі відвели погляд від свого основного об'єкту уваги - поплавку, і спостерігали за процесом виважування мною рибини, яка потрапила на гачок, шкода що тільки боротьба була недовгою, декілька хвилин і зріз...
Хлопчаки, що сиділи поряд підбігли зі словами щось типу: "добра була риба", "ага я бачив" - цим самим підбадьоривши мене, і я готовий був продовжити рибалку не жаліючи про втрачений трофей.
На чергових закидах відчуваються різного роду тички та покльовки, згодом реалізовую першого матроса грам на 7.
Так з кожним закидом покльовок ставало дедалі більше, але зважаючи на розмір риби з реалізацією були проблеми.
Не дивлячись на те, що ловив я на міляку, найкраще дрібні окуньки сідали на зависанні приманки в товщі води, відповідно, розуміючи це, я намагався підібрати оптимальну проводку, і стрибки по дні змінились серією плавних, але енергічних підтяжок вершинкою вгору з плануванням приманки на натянутому шнурі під час паузи.
Окунь з деяким оптимізмом оцінив такі зміни і під вечір ловля здавалась дещо жвавішою.
Взагалом дуже гарно завершив день, спокійно та розмірено, що також інколи буває дуже приємно.

Бажаю усім натхнення на риболовлі! та НХНЛ!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Вітус »

Ранішній вихід на розлив Сапалаївки не приніс жодного клювання nea: , поодинокі спінінгісти також безрезультатно шукали рибу...отже незадовго повернувся додому. Нереалізоване бажання рибалки спонукало до пошуків іншої водойми, хоча внутрішній голос підбурював "забити на все" ...Так би й було, але після обіду пролунав звінок від знайомого рибалки, що також не вирішив куди їхати. Варіантів було всього два, вибрали один з них. Водойма поруч з містом, добиратись "нє вапрос..". Швидко збираюсь, за хвилин 40 зустріч на водоймі. Перші 5 хв. закидів приносять клювання і...раптовий зріз. О_о! Швидко перев'язуюсь, ще кілька закидів і..опа, знов клювання, на цей раз щучка доправляється до берега.Цікаво, що у першому випадку зрізало жилку 0,18, яка була в якості поводка, а коли перев'язався на флюр, то щука була зачеплена лише за край губи. Отаке. "Вєзєніє, аднака" lol: Клювань окуня було дуже багато, хоча їх треба бало добиватись шляхом підбору ваги грузів, кольору приманки, методу проводки тощо. Окуня не фотографували, а одразу з гачка відправіляли додому, шкода було часу та й не зручно було клацати. Було ще кілька сходів і мала щучка, що попливла за окунями.
Вечірній вихід скрасив ранкові невдачі і подарував надію на майбутні вдалі рибалки!
Всім НХНЛ та удачі!
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні відвідав один цікавий ставочок, риба є і досить крупна, за рибалку я взяв приблизно до 10 хвостиків, найбільший заважив майже 300 грам, а стандарт був в районі 150 правда, і маленькі брали но рідко, було 3 обрива і всі обриви зробила риба, 2 окунь десь до 500г весом і 1 карп який клюнув на приманку від рейнс. Один окунь завів в лілії я мучівся із ним 30 хв доки не заліз у воду і не взяв,правда кажучі я радий що на новий спін знову сів карп.Був трофей і завбільшкі з приманку ХАХА,

перший окушок не величкій але пруткий
а цей взагалі не понятно як клюнув ,адже приманку розміром із нього
потім ще один сідає
а цього окунця я діставав 30 хв доки не пішов купатися
ну і це був як оказалось не поганий окунець
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Microjig_men »

карпик клюнув але нажаль обірвав нанофіл
Аватар користувача

Rubak_Roma
Лин
Повідомлень: 112
З нами з: 16 квітня 2012 22:17
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Rubak_Roma »

Вчора (субота) з Сергієм Боярчуком їздили на так звані СМ. Головною метою було протестувати нову палку. Приїхавши на місце буквально з перших закидів половили окуня, і розуміючи що риба активна вирішили спробувати впіймати щось крупніше, робили ставки на зубату.
За декілька годин на двох отримали дві щучі покльовкі, одну з яких я реалізував ( Щука 700 грам.)

Зображення

, пізніше щука активності непроявляла, і тому повернулись до ловлі окуня, заа півтори години зловили на двох близько 50 окунів (40-50 г.)

Зображення

, і вирішили піти на невеличку річку, на якій раніше до того ніколи небули. Ми і точно незнали де вона, тому довелось розпитувати місцевих, і ось через годину безперервної ходьби ми на річці. Річка представляла собою невеликий канал біля 4 м. в ширину +- 2 метри.
Але як на диво риба була і досить непогана, на річці я зловив до 15 окунів і найбільший з них був 220 грам

Зображення

Сергій взяв приблизно так само окунців і + одну 300-грамову щучку

Зображення

Ловили рибу в осномному на русловій зоні, риба била дуже сильно, і і активно опералась, задоволення від ловлі неймовірне.
Загалом рибалка удалась, риби зловили, палку протестували, і відпочили на природі.
Уся риба відпущена крім декількох екземплярів які були взяті на уху, або які травмувались при виважуванні.

Зображення

До нових зустрічей!
Усім
///НХНЛ///
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні мені випала нагода відвідати цікаві місця.Надіяався упіймати щось дійсно гідне,але як прийшов на водойму одразу стало зрозуміло, що більшої рибки сьогодні нема.Так ловив 2 години піймав до 30 окунців до 100 грам і вже вирішив іти додому.І тут думаю поставлю менший шарнірчік з 3 грам проміняв на 1,5 та поставив Мікро Граб,перший закід і чую удар,підсічка і фрікцион аж жужить, риба іде і не думає зупинятись,і тут як не випригне з води, я дивлюсь ,а це щука дотого не поганих розмірів ,я помаленьку схожу з горбка де підсікнув її, і направляюся до пляжа щоб взяти щуку,ще декілька хвилин виважування і красуня опиняється у мене в руках,у мене звичайно море адреналіну прибуває в кров я щасливий нарешті бонус.Щучка заважила 850 грам.
Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Vikingvarvar »

Дуже "секретна" стариця.. особливо фон на foto:
Я там також був кілька днів назад, правда крім чудової природи фоткати було нічого. Щученята сьогорічні і все.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 15 липня 2013 16:44 користувачем Vikingvarvar, всього редагувалось 1 раз.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Microjig_men »

Стариця то може і не секретна зате місця секретні lol: lol:
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Makshaker »

Ось на днях була змога виїхати на свої риболовні місця! Рибалив два дні з ночівлею, в улові окунь, лин, щучка-травянка. Особливо мене вразив кльов линка на мікроджиг (їстівні червяки!!!)
Екземпляри в основному такі: окунці 70-100гр, линки 150-500гр, щучки до 100гр. Деякі линки взяті на юшку) вся інша риба благополучно відпущена!!!

Всім НХНЛ!!!! vlodke:
Когда рыба клюет — за душу берет.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”