Звітир. Турія

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Турія

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні під час перерви на 5 Чемпіонаті Волинської області із ловлі риби поплавковою вудкою (водосховище на р. Турія у м. Ковель) мав змогу із Славіком Халєєвим прокинутись спіном. Обидва відзначились окунем та отримати кілька клювань.
Короткий джиг-спін, однак від нуля уйшли. Власне - так ми коротали перерву.
Аватар користувача

Автор цієї теми
bodya.s
Амур
Повідомлень: 90
З нами з: 10 вересня 2010 21:04
Справжнє ім'я: Богдан
Звідки: Ковель

Re: р. Турія

Повідомлення bodya.s »

Щось тихо стало вданій темі, ніби і риби немає в нашій річці lol: . Час від часу виходжу на водосховище половити окуня на мікроджиг, попадались навіть бонуси до 400гр.

Також влітку (особливо коли було спекотно) дуже добре відкликались полосаті на воблери і поппер

А вчора я вийшов вперше в житті спробувати порибалити на кастингову снасть som: . Цілий ранок довелось боротись з двома речами - з дощем і з розпутуванням борід, та ближче до обіду вже стали і закиди точніші, і бороди зникли. Десь через 3 години я вже кидав Megabass X-80 приблизно на 25-30 метрів (так само як і м"ясорубкою після років тренувань lol: ). Навіть відчув три удари зубатої, одну з яких навіть вмовив зацепитись.

Загалом рибалка на "мульт" дуже цікава і вже навіть подумую підсісти на нього stesnya:
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать! sapog:
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: р. Турія

Повідомлення Виталий »

Перебуваючи в Ковелі на вихідних, вдалося пройтися вздовж річки зі спінінгом. Результати невтішні: річка обміліла, течія майже відсутня, а по поверхі пливуть сотні мертвих густірок. Майже весь мальок зосереджений біля дамби, де хоч трохи спостерігається рух води. Загальновідоме правило "де мальок, там і хижак" підтвердилося: окунь раз за разом виявляв свою присутність, розганяючи дріб"язок, правда реакція на мої спроби впіймати його була нульовою.

Зображення
Аватар користувача

Віталік Яцина
Плоскирка
Повідомлень: 67
З нами з: 31 жовтня 2012 21:53
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Ковель

Re: р. Турія

Повідомлення Віталік Яцина »

Фото-звіт трьох рибалок місячної давності...В ті дні рибка прокльовувалась досить непогано(на мою думку це було зв"язано із збільшенням рівня води в річці).Більшість пійманої риби було"з -під ніг".День перший:"Файна Риба Язь" POLARIS на шарнірі у 2.5грама приносить мені 455 грамового сріблястого красеня і купу позитиву........

День другуй:"Бій з гідним суперником".Дивовижна рибка спокусилася на дюймовий твістерок в ультрафіолеті у 2 грама на 0.12 флюрі .Маса риби 980 грама .

День третій:"Матроси і не тільки"Рибку ловив виключно на TIPSY від Crazy Fish.Оцей жирнішинький на зважуванні показав вагу 850 грамів...

Бережіть річки і вони ВАМ щедро за це віддячать.....
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: р. Турія

Повідомлення kayot »

Був в Турійську і заскочив на Турію (Містечко - так називають той район).
За 10 хв мав п’ять клювань, чотири були за хвост силікона, п’яту рибку файно засік за край губи.
Дуже гарна річка в той місцевості, обраточки, повороти, завали - красота.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
Аватар користувача

vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: р. Турія

Повідомлення vass-uk »

Хоч і не давно почав освоювати нашу р.Турію в межах міста але стає соромно,що ми ковельчани не відписуєм звіти,а читаємо постійно звіти з інших річок нашої області і не тільки.Отже,сьогодні на все 'наклав' і о 17.30 був біля води,робив акцент в основному на окуня але він хоч проявляв свою присутність,а на приманочки не відзивався.Чого не скажеш про 'шваєчки',які ці приманочки не пропускали.Пробував в цьому випадку щось по більше і своїх фаворитів але чогось більшого не зловив.Один рибацюга(заради конспірації назвем його 'гуру р.Турії')затвічив парочку вже щось подібних до риби щучок.Вся рибка далі плаває в річці.
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: р. Турія

Повідомлення Sem »

Турія річка-загадка, сама маленька,(там де ми ловимо) але риби реально багато! Всю зиму спасала нас від безкльовя!

Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

BIG FISH
Карась
Повідомлень: 88
З нами з: 06 грудня 2013 09:32
Справжнє ім'я: Андрій

Re: р. Турія

Повідомлення BIG FISH »

Жди завтра там весь Луцьк.
Аватар користувача

vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: р. Турія

Повідомлення vass-uk »

BIG FISH писав:Жди завтра там весь Луцьк.
Риби на всіх хватить,тільки б не вибивали малька.
Аватар користувача

manchesko
Верховодка
Повідомлень: 28
З нами з: 22 травня 2014 20:03
Справжнє ім'я: Димон

Re: р. Турія

Повідомлення manchesko »

В воскресенье родственники предложили приехать в Ковель на "шишлычек" на природе... Очень хотелось покидать фидер... Пошли на водохранилище... Товарищ брал 2 удочки ставка "убийца карася"... Я брал фидер 3.9м до 90 грамм, шнур сан лайн 8лб кормушка 25 грамм поводок 0.7 м 0.14 флюр вроде косадака... Прикорм брал "салапинскую кашу" кг где то и пачка транера(карась, карп, линь)... Дистанция метров 35... Для закорма ставлю кормушку фидер-спорт 16 гран... Кормлюсь и на 3 забросе каши отвернулся и услышал хороший всплеск и волны пошли... Рядом стояли дети и жена и в один голос Ого какой карасик( но у них или карасики или щучки)... Сидел ждал ждал... Пару невнятных тычков и тишина... Подкормил... Поставил клубничную куку+3 опарыша+спрей клубника.. .так как катушка без байтранера раскрутил фрикцион и ушел кушать... Фидер в видимости, но далеко... Минут через 30 смотрю слабина висит... Вытащил остался один опарыш... Кормлюсь.. . Еду... Тишина... Но сегодня ж цель семья, а не рыбалка...
Catch & Release
Відповісти

Повернутись до “Звіти”