ЗвітиРибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Pallas
Ротан
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2010 20:34
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Pallas »

щось останнім часом рідко можна потрапити на такий кльов. порадувала і погода, і річка
Зображення
Зображення
Зображення
Робота - це можливість відпочити між рибалками
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення fox1 »

А що ж зловили?
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

fox1 писав:А що ж зловили?
В улові домінує окунь, також була незалікова щучка.
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення babay »

"Total Spinning" 22.12.13р., с.Малево

Тут на форумі, ті хто б'є себе в груди, докузуючи, що люблять природу і бережуть її.
Це фото доказує не на словах а на фактах. Про порядність немає й мови!

Всі на авто-а для пакету сміття-не знайшлося місця???
Аватар користувача

fishing photos
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 28 грудня 2013 12:32
Справжнє ім'я: Сергій Тимчук

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення fishing photos »

Нагадаю що організатори привезли пакети для мусору, прикріпили їх біля стовпа, туда і викидали всі сміття і в кінці фестивалю разом з деякими учасниками прибрали місце на якому базувались, якщо деякі учасники і не дотримувались етикету то після них прибирали інші...
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення babay »

Написав: BIG FISH

Сміття після фестивалю було прибране, але так, як авто було набите інвентарем та іншим, було прийнято рішення лишити все на місці в сміттєвих пакетах. Те хто таке зробив ми відповідати за кожним не взмозі.
Не факт, що це чисто Ваша "ЖАБА" і робота Ваших рук.

Щось не в'яжеться: Рішення було прийняте залишити сміття в пакетах, і це робота моїх рук.
ДЕ ЛОГІКА???!
Поприбирали на місці розташування бази, віднесли метрів 50 від річки і там залишили.
Це акція під назвою - " НЕ ЧИСТИЙ БЕРЕГ"
Аватар користувача

fishing photos
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 28 грудня 2013 12:32
Справжнє ім'я: Сергій Тимчук

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення fishing photos »

babay писав:Написав: BIG FISH

Сміття після фестивалю було прибране, але так, як авто було набите інвентарем та іншим, було прийнято рішення лишити все на місці в сміттєвих пакетах. Те хто таке зробив ми відповідати за кожним не взмозі.
Не факт, що це чисто Ваша "ЖАБА" і робота Ваших рук.

Щось не в'яжеться: Рішення було прийняте залишити сміття в пакетах, і це робота моїх рук.
ДЕ ЛОГІКА???!
Поприбирали на місці розташування бази, віднесли метрів 50 від річки і там залишили.
Це акція під назвою - " НЕ ЧИСТИЙ БЕРЕГ"
Я свою відповідь написав в іншому розділі форуму ФРСВО. https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic ... 4&start=50 Навіщо загаджувати форум і писати одне те ж саме по різних рубриках... але спеціально для вас повторю
Вот і мені цікаво чому так багато людей ставить палки в колеса. Замість того щоб допомогти в організації фестивалю, так як тільки почали їх проводити , деякі люди робили все для того щоб фест провалився... Особисто мені дзвонили спортсмени з Рівного і Львова і говорили що до них перед фестом дзвонив один наш спінінгіст і не дуже добре про нас відкликався, особливо мене вразило що ця людина особисо була присутня на фестивалі і після фесту в розмові зі мною розказував який класний фест ми провели... На скільки я знаю учасники були задоволенні фестом. Так скажіть мені будь-ласка друзі от чому одна-дві людини (не буду називати імен) в очі розказують "що був хороший фестиваль і їм дуже сподобався" а поза очі розказують які ми погані.
P.S. Також мені сподобалось як тіж самі люди розказували риболовам що організатори непогано заробили на цьому фестивалі...
Особисто від мене було виділенно призів на суму яка явно перевищує взноси усіх учасників, я вже не говорю про то що були організаторські розтрати (уха, посуд, медалі, грамоти, кубок і т.д.). Також були призи від спонсорів. А особисто вам "babay" хочу сказати що можливо ми щось і не додивились, хочу нагадати минулий наш фест на Заливі в Луцьку, де в кінці фесту ми зробили акцію "чистий берег" і зібрали і вивезли на смітни більше 20 пакетів мусору який був на Заливі задовго до фесту.https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic ... 0&start=10
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення vadik2121 »

Так я не поняв ,срач прибрали,чи прибирати буде потім хтось не байдужий\дурніший?...
Бо на фото ще ноги чиїсь є,може то ще не кінець свята?
З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення babay »

А це фото зроблені 01,01,2014.
Про совість, чесність, порядність та гідність- судіть самі.
Мемі байдуже до таких міроприємств, але кожен , навіть звичайний рибалка аматор повинен після себе на природі не залишати сміття.
Болісно спостерігати повсюди засмічені береги річки - горе рибачками.......................

Поясніть - ХТО ПРИБЕРЕ ПІСЛЯ ВАС!!!???

Написав:vadik2121
Так я не поняв ,срач прибрали,чи прибирати буде потім хтось не байдужий\дурніший?...
Бо на фото ще ноги чиїсь є,може то ще не кінець свята?
З повагою!

Це ноги щойно прибутих рибалок -просто попали в кадр.
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Bichunya »

Я й кажу.ЗИМУВАЛЬНІ ЯМИ -ПОФІГ .Н аваших фото видно церкву.З 1 листопада встановлюється заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах!!!!???????СПАРТСМЕНИ stesnya:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”