ЗвітиРибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Рибалка на р. Стир (с. Малево, с. Більче, с. Ставрів, с. Торговиця, с. Підлозці – Рівненська область).
Об’єднав дані населені пункти у дану тему, оскільки для спінінгіста – береговий спінінг є виражено ходовим, в інших випадках – „переїздним”. Відповідно, від одного населеного пункту до іншого у даній темі переїхати вартує кількох хвилин. Якщо йти пішком уздовж берегу – звісно, довше.
Отже, чим може манити спінінгіста ці населені пункти? – звісно, річкою. Тою самою річкою, яка є рідною для лучан та інших рибалок (і не тільки). Річка – Стир.
Що ж можна піймати спінінгом у цих місцях?
Фото особисто виловлених мною спіном хижаків викладаю (жерех, головень, окунь, щука)
Є також сом, якого однак спіном не ловив.
Отже, запрошую усіх рибалок та спінінгістів відвідати дані місця, і, звісно, відзвітувати про рибацькі успіхи або просто про рибалку на р. Стир.
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення BOBR »

ОХ фотки супер......Красотища.....
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

15.02.09. Неділя. Стрітення.
Саме у цей зимовий день, коли зима знову себе проявила по-справжньому, вирушаю із колегами на рибалку.
Із самого ранку рибалили у Торговиці. Саме на стикові двох річок Іква та Стир розпочав свої перші закиди. Вже на третьому-четвертому закиді доводиться вичищати кільця на спіну від морозу. Умови дещо важкуваті, до того всього – вітер північно-західний (майже в обличчя) і ще й снігом притрушує. Ще один мій колега по рибалці прочісує простори Ікви, інший – обкидає районі від мосту до стику річок Ікви та Стиря.
Цього дня рівень води дещо збільшився (близько на 15-20 см).
Власне, порибачили ми в Торговиці не довго – біля двох годин.
Перспектива ловлі із зустрічним морозним вітром та снігом не приваблювала, а тому змінили місце і переїхали у с. Малево.
По дорозі, вирішую пройтись просторами с. Більче, а тому вийшов перед селом. Решта моїх колег прямували у с. Малево.
Ось так, приблизно зустріло мене Більче цього дня
В надіях і сподіваннях, що, можливо, Більче подарує бодай одне клювання переборювало ранкове безкльов’я. Відзначу, що чекати першого кльову довелось довго – аж після обіду. А так до цього часу довелось достатньо находитись і пройти 3-4 км. Також довелось бачити майже стандартну картину – сітки на річці, які безсоромно стояли уздовж берегу. Згодом побачив і самого господаря сіток – виявився місцевий спінінгіст. Оказується і таке буває.
Отже, клювання було, як завше неочікуваним, але таким бажаним.
Вже у самому березі вона випльовує приманку – віброхвіст фірми Relax Kopyto №2 на джигі у 2-3 грами (спина червоного кольору, низ білий із срібними цятками).
Після фотосесії щучку відпускаю назад у річку – хай підростає.
Згодом мав ще один вихід щупачка, який однак не вчепив гарно приманку, а лише оставив „бурун” у воді. А вже перед самим від’їздом мав ще один вихід хижака. Відчув лише два потужні ривки і все – зійшло. Більш схоже, що це був окунь.
Рибалка на цьому скінчилась. Вже йшло на вечір.
По дорозі додому, дізнаюсь у своїх приятелів: в одного зійшов непоганий окунь у березі (за словами колеги – на вигляд на 1 кг), в іншого – також один щупачок і ще й окунь, яких також відпустив.
Ось такою видалась нам цього дня риболовна подорож. І хоч на дворі знову справжня зима, однак відчути рибацьке щастя нам таки вдалось – рибу бачили всі, клювання також.
З повагою, В.В.В.
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Pikaso »

Да зимою спінінгувати...драйв...коли плетінка прорізає лід на кілцях аш пара іде.....
я теж хотів в неділю на залив вийти...але нажаль невийшло ((((.....обставини так склалися...я вам заздрю.....по доброму
ну нічого думаю в цю неділю я десь парок рибацкий спущу.....бо вже руки крутить :lol:
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення President »

В.В.В., спасибо за отчёт. Очень реалистично, как будто сам побывал, аж замёрз :D
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Alegator »

Сьогодні здійснив свій другий вихід в цьому році на Стир та й взагалі на рибалку. Вийшов пізно, оскільки планував не стільки ловити як подивитись на природу. Почав ловити з одного перспективного місця. Зробивши кілька закидів відчув кілька легеньких ударів. Серце застукало, це були саме ті довгоочікувані удари риби, а не зацепи за зілля чи ще щось. Ще кілька закидів і є... перша риба в цьому році - щучка. Сезон відкрито. Правда "трофей" був близько 250,0 гр. Відпущений додому з умовою, що незабаром я зустрінусь з його мамою :lol: Ну, думаю, зараз почнеться. Пішов вздовж річки, на інші перспективні місця. На одному невеликому заливі, що прилягає до річки почав обловлювати ближню територію. Занадто близько підійшов до води, послизнувся на льоду і... річка з розпростертими обіймами приймає мене :evil: Весь мокрий, бігом почав збиратись додому. Добре, що недалеко відійшов від машини. Вдома мене вже чекав гарячий чай і паріння ніг. Та незважаючи на цей прикрий випадок, залишився задоволений. Завтра їду штурмувати Стохід. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення shanik »

Зрозуміло що здавать "точки" в неті ніхто не буде, але приблизний район Стиру можна почути? Удари на бровках, під берегом, в ямках? На шо? Вага джига? Я нескоро вирвусь на Стир (ремонт нах),так шо живу зараз лише чужими звітами. Буду вдячний за подробиці.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення shanik »

Аlegator,дякую за відповідь. Чому в лічку? Я на стиру користуюсь переважно бошками 10-14гр. колір- чорно-білі(варіант- редхед)або жовто-зелені,хоча клювало і на експерементальні варіанти хоча для статистики мало матеріалу. Після минулорічних виїздів на Горинь хочу і на Стиру в цьому році попробувати 17-20гр. По чому є чітка залежність і в мене і в колег - більше ударів (особливо результативних) на протилежній бровці, особливо коли на неї пропадаєш зразу, на довгому падінні.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні мої знайомі (чотири чоловіка) побували відразу у двох місцях: Малево та Торговиця. Я однак бути не міг за сімейних обставин, а тому відписуюсь за своїх колег.
Рибалка (спінінг) у Малево, на жаль, не принесла бажаного результату. Із самого ранку морозець, вітер. Деякі навіть кльову не бачили. Рівень води впав ще нижче. Тобто, вже на сьогодні рівень води у р. Стир істотно нижче літнього рівня. Вода дуже чиста.
У Торговиці також без особливих результатів. Пробували хлопці ловити і на Ікві і на Стирові, однак лише втрати по приманках.
Казали, що навіть місцеві рибалки, що ловили хижака на живця, то не бачили клювань. Отже, рибалка видалась прогулянкою у перший день весни.
Ось таким він видався ранній весняний спінінг.
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Alegator »

Для мене перший день весни виявився більш успішним. Ловив на Стиру і в суботу і вчора. Субота виявилась прогулочним днем, ні риби, ні удару. Стосовно води, то вона дійсно впала, а на рахунок прозорості, то я б не сказав, що вода сильно прозора. Вчора збирався на рибалку сам, але в іншу частину Стиру (с.Валер'янівка, недалеко від Рожищ - вверх по течії), проте виявили бажання порибалити і мої друзі, причому всі відразу (що буває вкрай рідко). На місці зібрались близько третьої години. Розділились на дві команди: 3-ох по одній стороні, 2-ох з протилежної. За хвилин десять я вже мав першу щучку, правда невеличку, приблизно 0,5кг. Просуваючись вздовж річки, обловлювали старі, давно перевірені місця, але, нажаль, цього разу вони не принесли результату. Незабаром спіймати зубату вдалось і хлопцям з протилежного берега (близько 0,8кг.). День швидко закінчувався. Багато місць не вдалось обловити, оскільки доступ до них обмежений (кущі і т.п.). Було прийняте рішення на наступних вихідних зробити сплав на лодці і покращити результати. З двох останніх звітів видно, що рибалка на одній і тій же річці, але в різних місцях може мати різні результати. Ще добре мати чуть-чуть удачі ;)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”