ЗвітиРибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

07.03.09. Цього дня мій дядько разом із двома приятелями спінінгували в районі с. Малева. Приїхали на рибалку хлопці однак дещо запізно – після 12 год. Отже, мій дядько витягнув щупака на 700-800 грам, ще одну щучку не дотягнув і мав один тичок. Другий приятель узяв два дрібних щупачки, яких і відпустив. А ось третьому колезі не пощастило – так і не вдалось бодай щось вхопити. Ось такою видалась рибалка із дощем і невеличким уловом.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

„Взбандюрилось” нам (мій дядько, Сергій, Василь, Саньок та я) 8 березня та ще й в таку погоду (мокрий сніг цілий день – балонова куртка через три години мокра) виїхати після 9 ранку поспінінгувати. Отож думаю опробую цю річку на воби. Власне, опробував лише три воба – 2 воба Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65, та Damiki Pirami 70 SP.
Першим обловився Василь – щучка на другому закиді – відпустив.
Згодом у мене сходить також щучка але вже по моїй вині – полінувався ближче підійти, а так „арапом” через гілки – зійшла.
Потім і Сергій отримав покльовку, але на цьому у нього було все. В одному із місць Сергій чіпляє сітку, допомагаю йому її витягти – а там два раки, одного із яких сфоткав – бідолаха так заплутався.
Раків повідпускали – хай підростають, а ось сітку дістали і пошматували – також на фото.
Сергій згодом мало не скупався – так діставав зачеплену приманку – лише вліз по я…я.
В цілому, результат лову був слабенький. Зустрів трьох місцевих спінінгістів із нулями. Кажуть не бере, ще рано. У мого дядька – навіть удару не було. Саньок бачив удари, але також нуль. У Василя також було ще два тички і все. Мені також вдалось розловитись – беру щупачка на Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65
І на останок отримую два виходи також на воба. Що цікаво? Атаку хижака бачив – чомусь щупак лупить воба не ззаду, а мусить догнати воба і влупити саме у поперек
Ось таким видалось 8 березня, клювання отримали, хижака бачили, сітку вийняли, раків відпустили, щупаків також.
Таким був сьогодні день…
Ось так.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

09.03.09. На цей раз поїхали я із Василем удвох. Вже в районі 11 год. ми на річці. З погодою пощастило, опадів у вигляді снігу майже не було і вітер значно тихіший – ляпота.
На річці розійшлися. Тривалий період не було клювання, а вже в районі обіду отримую перше клювання. Знову виручає Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65 і це при тому, що іншим вобам приділив сьогодні достатньо уваги.
Ось вона у березі – взяла взаглот у зябра.
Гарний вихід, дрібний смик із паузою і вихід. Забираю – шансів на вижиття у неї не має
Надалі тривала пауза, але десь через годинку знаходжу „справжній партз’їзд”. Нове місце приносить три виходи щуки, дві із яких ловлю. Третю упускаю. Також виручає воб Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65. Отже, одна щучка тягне на 600-700 грам – забираю.
Другу – відпускаю, не дотримує „кондиції”.
Згодом зустрічаю Василя, у нього, на жаль, нуль виходів.
На згадку роблю фото краєвидів
місцевої гарної церкви на височині
Зрештою, до вечора більше виходів не було у нас. Зустріли двох місцевих спінінгістів – кажуть, що не бере.
Схоже вже йде на весну, струмки шумлять во всю. Та і рівень води схоже, що дещо піднявся.
Ось і вся рибалка на сьогодні, день пролетів швидко.
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Deranger »

27.03.2009
Після Шепеля джигували і воблерували на чудових Малевських краєвидах. Після потужного розливу вода поступово спадає (це на думку місцевих), але зачотні екземляли поки що ловитися не хочуть. Риба є, рибні місця є, але кльов поки ще доволі слабкий - вполювали на трьох лише щупачка-тінейджера, який спокусився на воблер Мінноу 7 см натурального забарвлення. Саме прикольне, що впіймав його на орендовану в нас снасть наш водій, який до рибалки відноситься так само, як я - до перегонів на страусах. Нехай же йому буде залік, а ми відробимо своє потім - благо, місця потенційно рибні і перспективні. Головне - щоб було поменше браків із сітками.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Deranger - Так тримати!
Стосовно Малево - таки доведеться із нього робити полігон щодо потенційних рибацьких зустрічей та змагань!
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Deranger »

29.03.2009
Виїхав на розвилку між Боремлем і Хрінниками (с.Набережне, база "Золота рибка"), думав напередодні нерестової заборони поплавати на лодці, посовати по корчах джиг і потестувати заодно нові воблери.
На базі зустрів кума, який там ночував і ввечері трохи кидав з берега, бо вітер гнав хвилю і на лодці виходити було стрьомно, навіть після дози допінгу під назвою "Немірофф". Покльовок чи виходів в нього не було.
Зранку вітер так і не вщух (хоча напередодні погодні сайти обіцяли комфортні 3-5 м/с, але згодом переправили на 6-8 м/с), тому вийти на відкриту воду ми так і не ризикнули - хвилі захльостували лодку, гребти і кидати проти вітру теж незручно. Тим більше, що вода прибула і корчі над поверхнею не стирчать - немає знайомих орієнтирів.
Питали в місцевих про загальні тенденції кльову - ті казали, що взимку цього року риба не дуже сильно ловилася - промисловики, дайвери і водні скутери зробили своє чорне діло...

Вирішили переїхати в Малево.
Пробомбили там за пів дня гарну ділянку берега, вода в руслі теж піднялася, трохи підтопила рівнину. Надибали лише одну сітку - майже одразу намалювався її власник, пацан років під 30, провели з ним роз'яснювальну роботу (але толку з того мало - менталітет в місцевих далеко не європейський).
Результат дня - нуль покльовок хижака, риба на руслі пасивна (або тимчасово відсутня - мабуть, поїхала на якийсь нерест, чи як там воно зветься :D ), зате гарно відпочили, потестували нові снасті, розвідали гарні перспективні місця.

Дзвонили в Шепель - там теж тренування не дуже рибне видалося. Чекаємо з надією стабілізації погоди і кльову.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Вчора із приятелем Віталієм мали нагоду виїхати на річку Стир у с. Малево. Мали того часу саме під вечір, а тут ще інформація про жор щуки не давала спокою. Отже, потягнуло нас.
Стаємо на крапку і зміна кількох приманок приносить перший результат – схоже, що це червонопірка, яка спокусилась на ультраколєбалочку від Івановича. Гарна риба – відпускаємо.
Потім відзначився і Віталій – бере залікового окуня.
Згодом було ще два тички на колєбалочку, також виловив ще одного окушка на мікроджиг.
Але ж приїхали ми на щуку, тому зробили міні-облов кількох перспективних місць. Саме перед одним із поворотів бачу атаку щуку на міновчика. Гарно, але щука промахується та азарт зростає. Ще кілька крапок проходимо адже часу дуже мало. Зупиняємось у місці незначної ями. Далі чисто джиг – 5 грамів і 5см віброхвіст таки пробиває русло. Ще кілька закидів і ось воно незначне клювання – різка підсічка і визг фрикціону. Тримаю якусь секунду та риба сходить. Вже після огляду приманки бачу ледь помітний слід від щуки. Мабуть, незатягнутий добре фрикціон не дозволив „пробити” щуку. Але драйв взятий. Згодом було ще два клювання і на цьому все.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Мав нагоду побувати у знайомих місцях.
Дещо не повезло із погодою, відповідно фоток пійманих риб не робив (пошкодував фотіка).
Серед приємного можу відзначити - дуже гарна у нас річка, дуже гарний краєвид у Малево. Бачив кльов, піймав два десятки окунів і одного жерешка, мав ще два сходи, один із яких вказував на трофейного окуня, але той зійшов у березі - так і не підняв із води.
Серед кепського.
Бачив одного місцевого брака, який сторожує сітку. Мабуть, вичікує прочухана, оскільки надто відкрито себе веде.

В цілому, день видався кльовим. Тобто, клювання було. Щуки не піймав, хоч одну маленьку бачив, яка мало не взяла приманку. Можливо, якби не було дощу, було б і ще краще, але й так добре...
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення shanik »

Погода в такій ситуації не головне, якщо клювало, але змок ти напевне нормально, зате плюс - нормально відловився навіть в екстремальних умовах. Окуні їстивні чи спортивні? На бровочці, чи подальше і поглибше, якою вагою ловив?
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Bayda »

Кльовий день і без кльова,кльовий:)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”