ЗвітиМлинівське водосховище

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

Млинівське водосховище або дуже трудова рибалка
Всім привіт від “Рибацької компанії”, вдалося порибалити на цій прекрасній водоймі в компанії друзів, проте надто трудовою рибалка виявилася цього разу. Ще зранечка температура повітря була біля 12 градусів і сильний туман на воді якось ніби то натякав на клювання солідних окунів з щуками, але все це були лиш думки.

Перші проводки, які мали принести солідні клювання, взагалі нічого не принесли. Змінювали різні приманки, підбирали кольори та коли я дістав крупного рака від jackall dum dum hog 3, відчув на Receptora потужний тик і це були непогані окуні, які дарували відчутний супротив і один з них (який був явно за кілограм) під самим човном зійшов (згодом відео). Але коли з’явився туман, практично відразу клювання риби перестали бути чіткими, я б сказав трішки відчутними, а згодом взагалі перестало брати.

Зміна місць не приносила результатів і цілий день займалися пошуками хоча б якихось клювань. Напевно, похолодання так вплинуло на активність риби - за день до нашої рибалки пройшла сильна злива. Компанією вирішили вийти на берег і максимально відновити затрачені сили на веслування. Ситно перекусили, вирішили повернутися на ранішні місця, можливо там буде кльов.

Прибувши на місця, перші проводки дали свої результати - на цей раз умене гарно працював Keitech Hog Impact 3 і Crazy Fish POLARIS 4. Але, на жаль, точки, в яких ми стояли, тішили не довго - піймавши 1-3 окуня клювання пропали. Змінюючи місця та збираючи активну рибу, все ж таки вдалося трішки порибалити.

Наприкінці дня в мого товариша Богдана клюнув дуже значний горбань на 910 грам, з чим його і вітаю! Тут спрацювала приманка від Crazy Fish POLARIS 4, яка в нього була фаворитом дня - як поставив її, так і не знімав цілий день.

Всім НХНЛ (відео згодом) і далі буде цікавіше!
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »


Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Ale}{ »

Ранок п'ятниці та ранок суботи провів на водосховищі.
Оскільки місцевий орендодавець човнів був недоступний по телефону (з слів місцевих так буває) рибалив з берега.
Точки відомі, тому працював перебором приманок та проводок на відомих крапках.
В п'ятницю нічого окрім схода бонусного окуня, якого ледь розвернув та довів рівно до кромки латаття під берегом де він і зійшов, нічого не відбулось, виключно десятка 2-3 окунів від 50 до 200 грам.
А от в суботу все було цікавіше.
Розпочав з нового для мене спінінгового трофея:
Зображення
Відпустив після фотосесії.
На одній з крапок, котру розгадав на днях (хоча знаю про неї давно) попав на вихід гарних окунів:
Зображення
Зображення
Та декілька меншеньких.
Потім крапка замовчала - смугастий пішов.
Побіг по інших. Розгадав ще одну, проте через коряги місцевих спустив 2 окуні разом з монтажами, явно гарні були, оскільки ледь-ледь продирав їх через латаття рівно до коряги, підняти на поверхню так і не зміг.
Обмежився кількома меншими, котрих легко вивів, але розмір не наш - 150-200 грам.
Рибалки вийшли досить цікавими, планую продовження (з човником, що буде значно цікавіше).
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Ale}{ »

Млинівські "горбачі", або друга рибалка з човна на водосховищі.
Перша рибалка з човна (на тому тижні) була свого роду розвідкою боєм, знайдено 2 крапки, одну з них розгадали.
Вчора вирішив розгадати іншу крапку, де живуть славні Млинівські окуні.
З самого ранку місцевий розказав де живе трофейний окунь, одразу погребли туди - годину поплавали - пусто, ну нічого, ще дані крапки розгадаємо (вже є здогадки що до чого), вирішили повернутись до крапок де точно є рибка.
На першій з старту беремо по горбачу, в мене 680 грам (новий рекорд, ох і додав він адреналіну в кров), в колеги десь під 500, далі крапка стихла (пізно припливли), зате крапку розгадали, знаємо що до чого.
Зображення
Дивимось на годинник - пора на другу крапку, час підходить. Припливли, стали. І тут мало б початись, але - тиша, мертва тиша. Починаємо "підбирати ключик", декілька змін приманок і є ключик, але окунь зовсім не той за яким пливли (100-200 грам). Кілька штук зловиш і знову треба шукати ключик, дуже він перебірливий наразі.
Крапка стихла, вирішили повернутись на першу. Сперш було тихо, потім кілька невеликих і середнього виловили.
Висадив колегу на берег і гайда далі ловити.
Приходжу на крапку - а там зайнято, ну нічого, я не поспішаю, стаю збоку, спостерігаю.
Тільки крапка звільнилась, стаю я. І очікую, того самого. Перше клювання - мальок, друге - заліковий (260 грам), стою далі, дивлюсь на годинник - час додому. Останній закид, філігранна проводка там де треба і - є, є, гарний: потужні протяжки, танці круг човна, нирок під човен - все як має бути, через хвилину вже позує (520 грам):
Зображення
Завершую рибалку, результат є.
Висновки:
1. Кожну крапку треба розгадувати, просто знати крапки мало, треба аналізувати що і до чого, тоді результат буде зовсім інший.
2. Якісні гачки, мав досвід сходу риби від неякісних гачків (раніше), вчора ж гачок просто зломився на рибі, при чому рибка то невелика була (грам 300).
3. З кожною приманкою треба вміти працювати. Сьогодні "розкусив" їстівні черв'яки - ото тема, ловити незвично і дуже цікаво.
Всім успіхів на рибалках!
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

Ale}{ писав:Висновки:
1. Кожну крапку треба розгадувати, просто знати крапки мало, треба аналізувати що і до чого, тоді результат буде зовсім інший.
2. Якісні гачки, мав досвід сходу риби від неякісних гачків (раніше), вчора ж гачок просто зломився на рибі, при чому рибка то невелика була (грам 300).
3. З кожною приманкою треба вміти працювати. Сьогодні "розкусив" їстівні черв'яки - ото тема, ловити незвично і дуже цікаво.
Всім успіхів на рибалках!
Класний звіт! Дотепні висновки luks: !
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

Млинівське водосховище або мертва вода

З назви зрозуміло що рибалка була не рибною, але для загальної інформації розповім про ситуацію на водосховищі. Нікому не секрет, що ця водойма стала для мене улюбленою за останній час, але нажаль аномальна жара наробила біди.

По приїзді на водойму відразу відчуваються доволі різкі і неприємні запахи, ближче до берега запахи посилюється - це мертва ракушка яка залишилася на березі, а вода впала приблизно на 1 метр. Погрузилися в човник і вирушили на перспективні місця. Вода зелена і куди не подивишся плаває мертва перловиця(кусочки м’яса).

Не дивлячись на мертву воду розпочали свою рибалку. Рибка була дуже пасивна і практично не хотіла брати. Вдалося відійти від нуля на Keitech Hog Impact 3, а відкриттям для мене стала приманка Vagabond Worms air bait 2.5. Декілька приємних окунів вона спокусила і було доволі багато клювань дрібного окуня.

Напевно треба трішки зачекати з Млиновом і дати час водоймі очиститися.
Всім НХНЛ і приємних відпочинків. Дякую за увагу.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »


Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення fox1 »

Млинівське водосховище або мертва вода
Так довго збирався в Млинів поганяти окуня,і на тобі-зібрався.Навіть Бодін останній звіт не вплинув на рішення.
В шість п"ятнадцять вже на воді,обловили досить велику територію від пляжа до технікума,а навіть удара не бачив.
Перепробував практично весь арсенал їстівного силікону.Місцеві також жалілись,що не тільки окунь,але й плотва не хотіла ловитсь.
Вода досить низька,берегова лінія добре оголена.Місцеві говорять,що вода ще падає.Дуже багато плаває мяса(мертвої)перловиці.
Декілька фото з мобілки,за якість вибачайте.
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

Так отож! Інфа 100%, треба дати перерву Млинову.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення We$t »

Це точно Богдан. Пиши-но вже про Хріни чи Сирники. Бо в Млинові вже немає де кинути. А 12 човнів тролінгістів це перебор навіть для Хрінів, про сітки я взагалі мовчу. Надіюсь ти зробиш висновки про "корисність" своїх відео-звітів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”