ЗвітиМлинівське водосховище

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення Ale}{ »

Щось останні 2 місяці в плані рибалки видались суто щучими: приманки 80-110 мм, в основному воблери, палка 5-25 гр. ну і все в цьому роді. Рибалки не були пустими, майже на кожній вдавалось виловити достойних (столових) щучок, про цьогорічок, що масово відпускались, мовчу.
Так от, щоб хоч якось розбавити щучу тему, вирішую зібрати лайт і ультралайт та пополювати на смугастого красеня - окуня. Одразу по приїзду перевіряю свої точки - або пусто в плані покльовок, або кладки розвалені і до чистої води не докинути. Вирушаю на точку, яку місцевий рибалка по-доброму здав, коли я був тут минулий раз. Одразу отримую гарну покльовку смугастого на 55 мм міношку.
ЗображенняЗображення
Гарний смугастий, під 200 грам. Рибку у воду, і воблер туди ж.
Наступних не довелось довго чекати.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Потім точка стала мовчати і я побрів в сторону річки...
http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic ... 692#p26692
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

2013 риболовний рік був по своєму цікавий . Червень липень радував гарними рибалками по окуню, завдяки високій воді окуня в місцях яких за звичай буваю , вистачало. Серпень вересень, як ніколи раніше, порадував яскравими рибалками по щуці , раніше була в прилові а вже цього року впирався суто в зубату .
Останні рибалкі листопада грудня не принесли очікуваних результатів, в основному все з приставкою мікро. Вилазки в суботу і неділю 28-29 грудня також не порадували. З кожною годиною наближаючись до нового року,на душі робилося все важче і важче, не як не міг змиритися з таким фіналом, хочеться яскравого закриття. Вирішую зробити ще одну спробу а саме 31грудня .
Сьогодні проснувся о п’ятій годині , відчуваю нестерпне бажання порибалити. Весь день всі думки лише про рибалку. І ось не дочекавшись 16.00 години забігаю до дому хватаю спінінг ,сумку і мчусь на сховище.
Впирався в активку. Перша поклівочка і одразу згриз. Друга покльовка і декілька секунд відчуваю торпеду і знову шнур провісає. Третя покльовка була самою чіткою, на вибросі , підсікаю і відчуваю приємну важкість. Одна, дві , три секунди - обрізу не має, з’являється думка що це судак , але за декілька секунд бачу тьотю в якої з пащі виглядає чебураха, ще декілька секунд і сщючка на березі . З непередаваємим відчуттям легкості мчусь до дому . Тепер з спокійною душею можна зустрічати новий рік. buket:

Зображення

Вітаю всіх форумчан з наступаючим 2014 роком. Бажаю міцного здоров’я та всього самого найкращого ну і звичайно НХНЧ!

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

смт. Млинів, або розвідка боєм.
Багато писати не буду, але скажу чесно я дуже вражений. І під цими враженнями вчорашньої рибалки хочеться декілька рядків написати про це, не побоюся цього слова мальовниче село Млинів. Риболовля проходила по водосховищі.
Отже 7:20 маршрутка дорога і за неділю часу запланована рибалка. По прибутті на водойму перше що вразило це сміття. Його просто немає! Настільки чистого берега я не бачив дуже давно, ні пляшки, ні бичка, там настільки чисто що коли я приїхав додому я свої кросівки протер вологою серветкою і все, просто ЧИСТО.
Під цими враженнями пішли по берегу полоскати приманки. Відразу збентежило те що вітер почав стрімко зриватися і температура падати. Але першим пішов вже перевірений рачок від Jackall Vector Bug і відразу тик, і вже через мить окунь позує на камеру. Ще було декілька підтяжок але нажаль безрезультатно. Виріши меншими приманками пробувати. Досить непогано себе показав машинка Polaris але нажаль клював лише дрібний окунь.
Після великого привела на обід в затишній частині заліва, вирішив поставити дуже дрібного хробачка від Reins і відразу пішов результат. Попалася ще невеличка щучка. Врешті набридло ловити спортивного полосатого вирішив попробувати русло, але погода настільки погірсилася що вже взагалі неможливо було ловити.
Надіюся наступного разу погодка порадує більше, так як з поривами вітру до 10 м\с трішки важко рибалити, і плюс пориви змінювалися дожем і снігом. Зрештою рибку піймали, нові місця подивилися.
Рибка вся втоплена.
Фото пізніше.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Повідомлення promouterus »

А як рівень води на руслі? Коли був там останній раз, за мостами річку переходив поперек без перешкод =(
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

Рівень води низький. Переходити не пробував, але порівняно із нормою - значно нижчий...

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Швидкий пошук крупного окуня
Млинів чи Хріники?, Хріники чи Млинів? - це напевно найпоширеніша запитання, яке задають всі спінінгісти мальовничого Волинського краю. Який складний вибір між двома водосховищами: один - відомий своїми глухими зацепами і трофейними окунями за 2,5 кг, інший - своїми рельєфами і практично чистим дном.
Я, звичайно, вирішив поїхати до смт.Млинів, і рішення моє просте: на великій воді дуже складно шукати хороших окунів і бажання рибалити в каряжніку не було, а в Млинові, як на мене, шукати горбачів доволі легко, а коли дуже мало часу, краще за все бути на човнику і з напарником. З човником все добре склалося: звечора я домовився з перевіреними людьми, груз та весло видали, а от з напарником не пощастило - в будній день бажаючих їхати не було, тим більше на такий короткий час. За 4 години поставив собі за завдання піймати окуня до 1кг, а в думках хотілося піймати більше ніж на 1 кг.
Зображення
Отже, трішки з практики попередньої рибалки можу зробити деякі висновки і поділитися досвідом як за короткий час знайти хорошу рибу в Млинові.
Зображення
Все дуже просто: так як на водосховищі практично однакові глибини (2-2,5 метри) і по всьому водосховищі проходить русло, я для початку знайшов те русло, яке проходило практично під берегом. Активно простукавши дно, клювань не було, вирішив пропливти вздовж нього, що результатів не принесло. Від русла змістився метрів за 30 і відразу кинулася в очі глибина біля 2 метрів і декілька латать. Закиди принесли дрібного окуня до 150 грам, швидко відпустив в воду і знову закиди, і практично на падінні риба.
Зображення
Змінив я декілька приманок та все одно клював не крупний окунь. Змінив місце, і відплив ще 30 метрів від латаття, а тут вже глибина 2,5 метри. Рельєф дна перед очима, і я розумію, що знайшов, так званий, бугор або як ще його називають стіл з різним перепадом глибини (7м-2,5м-2м-2,5м).
Декілька проводок приманки по дну принесли так званий бонус - гарний окунь. Клюнув на Bait Breath Fish Tail 2, ця приманка стала для мене фаворитом по крупному окуню 2 роки назад на Млинові.
Зображення
Я був дуже радий що риба не забула смак японського силікону та активно на нього відкликалася. Але мені треба був той самий горбач, а час вже дуже швидко йшов. Змінюючи місця та приманки, вдалося спокусити ще декілька красенів за 300 грам на keitech swing impact 2 і keitech shad impact 3.
Зображення
Зображення
І вже я почав думати, що сьогодні не піймаю такого бажаного красеня, як на одній з проводок практично на столі відчув доволі сильний тик в руку. Різка підсічка, і на іншому кінці шнура доволі сильна риба, яка дуже сильно скрутила мого айрока в дугу. Нарешті! Сильна риба декілька раз хотіла піти під човна, але все марно, вудлище на 5+ відпрацьовувало всі ривки риби. Ще декілька секунд, і красень позує перед камерою, заміри показали 31 см. Чудова риба!
Зображення
Але, довго я його не мучив і відпустив підростати таку бажану рибу.
Ось таким методом я шукав рибу на великій воді в Млинові і в мене не було таких рибалок, щоб я не ловив бонусу за 500 грам.
Також пробував я рибалити в лататті і старався обкатати свого нового попера jackall sk pop, якого мені подарував Сергій Тимчук, за що я йому щиро вдячний.
Зображення
Хороший воблер, гарно летить і прекрасно працює, але, на жаль, окунь дуже погано відзивався після 10 години, так як температура була біля 26 градусів. Та й взагалі, в цей час окунь відмовлявся від всього, що я йому пропонував, я був впертий до 11:20, результати практично нуль. Вирішив збиратися та їхати додому.
Всім НХНЛ, надіюся, цим звітом я комусь допоможу і ви також знайдете свого трофея.

https://youtu.be/gXHGRq9yJgs
Life is good!!!!

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Побував вчора в Млинові.
Особливої активності риби не було, розраховував на окуня, тому і приманки відповідні - до 2.5 дюймів розміром, проте з окунем не склалося - 5 смугастих, з яких тільки 2 дотягували до 150 грам, інші - з палець. Перебір приманок, зміна проводок, ваги джиги результатів не давали.
Оскільки рибалив, то подовгу на одній точці не сидів, вирішив "побігати" по тих, що хоч колись давали результат, і це було правильно, майже на кожній з крапок були клювання, проте одна крапка - одна рибка.
"Робоча" крапка таки принесла бонус, у вигляді зубатої на 0.9 кг, власний рекорд для Млинова та палочки до 8 грам тестом.
З такими рибками вже приємно боротись з Ультралайтом в руках.
ЗображенняЗображення
Загалом час провів гарно, чого і всім бажаю.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Млинівське водосховище або як у спеку піймати крупного окуня (день 1-й)

Ось, нарешті довгоочікувані аж два вихідних дні, які вирішив провести на прекрасному водосховищі у смт.Млинів. Оскільки, в товариша було день народження, ми вирішили поєднати рибалку з відпочинком.

Отже, ранковий виїзд о 3 годині, а перед цим безсонна ніч, яка подарувала лише одну годину сну. По прибутті на водойму в 4 ранку, швидкий збір і гайда на човник пробивати напрацьовані місця з попередніх рибалок. Зранечка погода дуже приваблювала – легенький і дуже приємний вітерець, хоча температура повітря була 22°С, що насторожувало.

Перші крапки дали практично нульові результати, лише коли в воду полетіла заборонена зброя в виді приманки Keitech Shad Impact 3, яка практично відразу приносила першого бонуска, було зрозуміло, що окунь їсти хоче, але не все поспіль. І, на жаль з крапки вдавалося ловити 1-3 штуки на двох, та й розмір не особливо тішив.

Зображення

Зображення

Постійні пошуки, зміни приманок і крапок принесли свої результати. На одній з крапок в мене і мого напарника було по сходу, який міг перевернути хід рибалки. Але, так як на годиннику була 12 та сильна спека, ми вирішили пливти на берег і готувати їсти – коптити окунів. Плавний перехід активного відпочинку в пасивний.

Зображення

Зображення

На березі побачили, що результати в другого екіпажу трішки кращі за наші, але кльову, як такого в них також не було. На вечірню рибалку крапки напрацьовані, на яких окунь був присутній, але відмовлявся брати. Так як спека не спадала – у тіні 34°, обідали та відпочивали, але на жаль не довго, бо на годиннику 18:00, і знову – на пошуки крупного окуня.

Перші крапки принесли невеликих полосатих, дуже добре риба відзивалася на активну приманку Keitech Swing Impact 2 і Sakura shad 2. А коли стемніло, окунь клював на пасивні Keitech Hog Impact 3, Keitech Sexy Impact 2.8, Jackall Vector Bug 2.5, і ці клювання були такої сили, що здавалося, ніби риба виривала рока з рук. Найважливіше – це розміри окуня, ніби ловили басса, середня вага яких 300-800 грам, супротив цих красенів змушував максимально концентруватися на виважуванні.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Кльов риби все стихав і стихав, а ніч, яка наближалася, нам ніби натякала, що пора на базу готуватися до завтрашнього дня, і о 23 годині знялися з якоря. Практично півгодини на веслах, і ми на місці. Швидкий збір, палатка, розпалили багаття і зварили юшку. Смакуючи і спілкуючись з товаришами геть втратили міру часу, о 3 годині ранку лягли спати (вставати нам о четвертій), виснажені, але з шаленим настроєм на завтрашній день.
P.S. Більше фото в альбомі https://vk.com/album10542655_213511289
Life is good!!!!

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Хоч і не хотілося відриватися від проводок, але вдалося засняти декілька кадрів виважування файних окунів.

phpBB [video]
Life is good!!!!

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Млинівське водосховище або як у спеку піймати крупного окуня (день 2-й)
Ранок нового дня - це відчуття, ніби ще спиш, але машинально кладеш снасті в човен і ще не проснувшись пливеш на місце ловлі в передчутті хорошого кльову. Спав лише одну годину, та і сном це назвати не можна - дрімав. Все швиденько стало на свої місця, коли на горизонті побачив краєвиди, які захопили подих і відразу прокинувся, ніби втому і недосипання зняло рукою.

Зображення

Зображення

По прибутті на місце ловлі вже перевірені снасті та напрацьований силікон відпрацьовував на ура. Практично з перших проводок приманки, а це були плавні підтяжки по дну, легенький одинарний підкид на глибині 3,5-4м приносили свої результати у вигляді окунів за 300 грам.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Працював таким інструментами, як Major Craft Airock AR-T792ML 0,3-5 грам в балансі з катушкою abugarcia orra sx 10 і шнуром YGK G-Soul x8 Upgrade 150m 0.6 (14 lb). Цей комплект з легкістю боровся з крупним окунем і в тяжких умовах латаття відпрацьовував всі ривки риби. По приманках другого дня в фавориті Jackall Vector Bug 2.5, але коли сонечко неминуче піднялося працювали черв’якобразні приманки типу Keitech Hog Impact 3 і Keitech Sexy Impact 2.8. А вже коли припікало окунь піднявся в товщі води і клював на активні приманки Keitech Swing Impact 2 і Sakura shad 2.

Зображення

Все нагадувало вчорашній вечір і в думках крутилося слово дежавю, ніби вчора клювали на ці ж самі приманки, але в іншій послідовності.

Зображення

Зображення

Отже, рибка покльовувала доволі активно, але промені сонця були надто пекучими. Як би не спека, то ще можна було б рибалити, а так о 10 годині ранку в затінку +33°С, було вирішено відправлятися на базу. Рибалкою несамовито задоволений, хоча на жаль щука не проявляла активності, але ще будуть рибалки з прохолоднішим повітрям, коли вона і буде брати.

Всім НХНЛ і приємних відпочинків.
Life is good!!!!

Відповісти

Повернутись до “Звіти”