ЗвітиМлинівське водосховище

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Млинівське водосховище

Повідомлення B.B.B. » 11 вересня 2009 18:28

Сьогодні разом із Валерієм (приятелем по команді) по бували на тренуванні на водосховищі - рибалили із човна. На водойму потрапили однак перед обідом, але і цього вистачило, щоб побачити кльов. Рибалили в районі млинівського стадіону. Результат на двох 9 окунів і кілька тичків та ударів. По троху починаємо освоювати цю водойму, а то якось випала вона із нашого поля зору.
Фотіка не брав, тому фоток не буде.
Погода була - супер, дуже тепло і тихо, одне слово - літо.

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров
Дякував (ла): 587 рази
Подякували: 567 рази

Re: Млинівське водосховище

Повідомлення President » 11 вересня 2009 19:38

B.B.B. писав:По троху починаємо освоювати цю водойму, а то якось випала вона із нашого поля зору.
Хорошо было бы осваивать то его на моторчике, на MERCURY 8-) .
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 11 вересня 2009 21:11

І бінокля треба хорошого -за Щевищем слідкувати (а то сильно в ньго звіти позитивні).

Alegator
Судак
Дякував (ла): 358 рази
Подякували: 228 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator » 13 вересня 2009 20:09

Сьогодні виїхали на Млинів потренуватись трохи. Зранку погода була просто бомба. Приїхавши на місце близько шостої ранку, почався дощ, який незабаром трохи стих і взагалі потім перестав йти. Виплили біля мосту, на воді нарахував близько 20 лодок, але практично всі були в районі стадіону. Це конкуренти повипливали на тренування :twisted: Після кількох закидів виймаю непоганого окуня, ну думаю, зараз почнеться. Дійсно... почалось. Почав йти противний дощ, який час від часу то слабшав, то наберав обертів. Небо не робило ніяких натяків, що дощ скоро закінчиться, тому було вирішено сушити весла, адже ніяких захисних курток чи плащів ми не мали. Було шкода проїхати надцять кілометрів і не половити рибки, а так хотілось. Прийдеться вже пробувати на самих змаганнях.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 16 вересня 2009 21:32

Сьогодні разом із Валерієм мали друге тренування на водосховищі. Рибалка та тренування в цілому видались пречудові. По ходу тренування відзначили те, що якщо рибалити із гумором, то получається далеко не гірше, як зазвичай. І хоч перші хвилини старту - не дали жодної надії на залікову щуку, однак потім все і почалось. З першу попадає окунь, потім - сніданок. Вже після сніданку гарно сідає підряд дві краснопери, а за ними 3 файних окуня. Що характерно - клювала риба на будь-яку приманку, що не ставили. Потім дещо розігнались по окунях, по ходу добрали ще дві краснопери і один вихід щуки.
Згодом робили перерву і на обід та вивчення водойми ехолотом. А вже після кількох тестів добрались непогано окунями, по ходу мали два виходи щуки.
Також сьогодні на водоймі бачили колег із Рівного.
В цілому, результат як завше порадував - 23 окуня із них 13 пристойних (хоч можливо, що цифру дещо занизизив, оскільки із підрахунку збились) ще 4 залікові краснопірки (більше долоні кожна) та 3 виходи щуки.
Отже, із нетерпінням очікуємо на 19-20 вересня, коли розпочнеться змагання із човна.

Максим Млинів
Щука
Дякував (ла): 410 рази
Подякували: 526 рази

Повідомлення Максим Млинів » 07 січня 2010 13:52

Цікаво знати. Років 5 назад, по розмовах місцевих рибалок, на водосховищі можна було зустіти, впіймати досить напоганого жереха. Чи ловив цю рибу хтось останнім часом....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 17 квітня 2010 22:00

Сьогодні в вечері впіймав декілька окунчиків. Один серед них був непоганий, зважити не ввдалось на око десь біля 1 кг а ле вдалось заміряти довжину 38.5см.Ловив з берега точніше з кладки (пірса) що біля бєсєдкі в районі гес. З початку спіймав два чи три спортивних окунчика , потім відчув правильний тичок одразу подумав що щука бо пішов монотонно витягуючи фрикціон але за декілька секунд зрозумів що окунь. Спрацював фіолет 2/4 монтаж на 3гр ушастіку. Після цього окунчика більше покльовок не було тай почало уже заходити сонце. Такою була моя коротенька рибалка на водосховищі суботнього вечора/

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Повідомлення <>< Fisher ><> » 17 травня 2010 16:12

Вчора з друзями поїхали на Ікву половити головників. Погода була припаршивою, дощ, сильний вітер (в неділю завжди така, Ви ж знаєте :lol: ). За дві години ловлі жодного удару, ще й на додачу істотно піднялась в річці вода. Пообідавши вирішуємо ще на дві годинки заскочити на водосховище посмикати окунців, бо далі потрібно було йти на маршрутку. Ловили на мдж, і за відведений нам час на трьох спіймали 50 непоганих окунів. Ось фотодокази :lol:
Зображення

Зображення
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Rostislavоvich
Щука
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Повідомлення Rostislavоvich » 28 травня 2010 00:31

Сьогодні, що для мене не притаманне бажання йти на рибалку не було. Але якась невідома :? сила витягнула мене з дому. Вже біля 18 години був на тій самій р.Іква. Ціллю полювання був головень. Пробігшись по точках зрозумів що потрібно міняти тактику. Й приймаю рішення йти на водосховище. За декілька хвилин я на водоймі. Розпочинаю з кладки що біля бєсєдкі. Декілька проводок й виловлюю першого окунчика, далі десять хвилин нічого. Переміщуюсь на греблю й починаю обловлювати латаття. Міняю проводки і за декілька закидів ловлю окунчика вже гр200, за ним сідає слідуючий але сходить :cry: . Ще декілька закидів й знову окунчик. За хвилину знову окуняча покльвка , роблю декілька витків і відчуваю що це не окунь :ya_hoo_oo: . Запрацював фрикціон , приблизно на тому місці де підсік зійнялась чимала хмарка піни з мулом. Почав переживати адже поводок монофіл 0.2. Поруч не далеко від мене за очеретиком, сидів рибалка з вудкою , я його попросив зняти на телефон боротьбу з невідомим монстром адже 0.2 монофіл… За 15 -20 хв « карп под. названим щука" був на березі. :dan_ser: Такою була моя коротенька рибалка травневого вечора. 6.5 кг ;)

П.С. спрацював віброхвіст 00 копито ушастік 2.8 гр. Овнер№10 шнур salmo 0.09mm

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 28 травня 2010 15:19 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 28 травня 2010 09:01

Що тут сказати? Молодчага! Аплодисменти!!! Щука розміром з спінінг..., 0,2 поводок...
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

Відповісти

Повернутись до “Звіти”