Звітис.Радовичi.Турiйський район

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
bender
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 вересня 2012 22:13

с.Радовичi.Турiйський район

Повідомлення bender »

В цю суботу вирiшили з батьком поiхати на щуку так як погода була хмарна.мiсяць був повний тому не на що велике ми нерозраховували 08:00 ми вже були на водоймi.Вона не сильно багата на потужнi удари щук але невеличка може й взяти.Вiдразу зловив найбiльший екземпляр в 1кг на бiлий невеликий вiбро хвiст потiм ще через година на тому ж мiсцi ще одна в 700,пiсля цього небуло жодного удару але в батька на одному мисцi брала раз за разом в пiдсумку:1 карандаш на 50гр,4 щучкi по 600,2 по кiлограму .
Ми здурiли вiд улову бо там зловити щуку дуже важко
отак пройшло воно=)
вибачте що без фото i за банальне написання я початкiвець у всiх видах риболовлi. super
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: с.Радовичi.Турiйський район

Повідомлення Sem »

Платно? Дно? Глибини? Наявність окуня? Можливість ловлі з лодки?
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: с.Радовичi.Турiйський район

Повідомлення shanik »

to bender

Невелике озеро біля дороги? Я там ловив карасиків. Водойма сильно заростала влітку, і в цій траві совались великі коропи. Правда, це було більш ніж 20 років тому. Навєяло...
Аватар користувача

Автор цієї теми
bender
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 вересня 2012 22:13

Re: с.Радовичi.Турiйський район

Повідомлення bender »

окуни э але зловити iх майже нереально дно заросше тiльки в деяких мiсцях про карася нiчого не знаю так як ловив плотву або линкiв на поплавок .
Да вот в чьом прикол э зараз там карп вагою я думаю 7 кг але зловити його нiкому не вдавалось навiть з гарпуна.....
вот вiн зараз i плешчеться там випригуэ з води посеридинi ставка,та то вже iнша тема...
Аватар користувача

Автор цієї теми
bender
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 вересня 2012 22:13

Re: с.Радовичi.Турiйський район

Повідомлення bender »

to sem
бесплатне так як не являэться приватним.як я казав окуни э але щоб великiто небачив.з човна можна але як на мене краще з берега не раджу iхати туди якшо ви не живете чи не перебуваэте в тому районi .
Відповісти

Повернутись до “Звіти”