ЗвітиСхідниця. Річки Стрий, Рибник.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення Bayda »

vlodke:

Пробудження природи buket:

"Вот и поймал старик золотую рыбку" nebrit:
Тустань. Гори Довбуша. super

super Моя перша в житті річкова форель. УРААААА!!! super
Востаннє редагувалось 01 квітня 2012 23:38 користувачем Bayda, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Sitius
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 12 березня 2012 21:16
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Ківерцівський р-н с.Дерно

Re: Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення Sitius »

Цікаво,які приманки використовувались?Що подобалось форелі найбільше?
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення Bayda »

Твої коливалки поза конкуренцією super ,а також вертушки Юри Спартака І "ман'ячки" .
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення Bayda »

Бував в Карпатах не один раз,а от ловити рибу svecha: не доводилось жодного.Отож пропозиція поїхати попити водичку була прийнята на ура. Напередодні дзвінок друзям у Львів остаточно поставив крапку на виборі курорту - це Східниця. Саме в цих місцях вони полювали на річкову форель.
В суботу з Паличем на Хрінниках чудово відловившись плотвою pidlidna: закриваємо сезон підльодного лову,а в неділю зранку беру курс на Прикарпаття.З Луцька до Львову дороги просто нема,так що хто буде їхати у цьому напрямку вважайте - краще їхати через Дубно. Отож з маленькими пригодами під вечір добралися до місця призначення. І після двох днів вживання в роль курортника, та звикаючи до тутешнього життя роблю вилазку на річку.
Річка Стрий тільки "вскрилась" після зимової сплячки, бурхливо несла кригу та груди сміття. Ловити було зовсім не комфортно. Місцеві рибалки знайшли затишне містечко під мостом razmah: , успішно ловили уклею trofei: на мотиля. Літом в уловах трапляється харіус, марона, форель, головень - зараз лише уклея. Роблю маленьку зупинку пристроївшись біля них. Уклеї в цьому місці зібралась хмара, на кожній проводці відчуваю її тичкі. Переїхати на нове місце не вистачає часу, ловлю ще 10хв.і повертаюсь до готелю.
Наступні дні займаюсь пошуком motorchik: перспективних місць, експериментую з подачою приманки,але все марно - риБ відмовляється клювати. Одного дня роблю вилазку на форельник "дабы понять как ее родимую нужно ловить" - уви, радість доставив тільки дружині. Риба ковтала все підряд, порожніх проводок не було. Ввечері дзвоню Денису (команда UpStreаm) і довга консультація на тему: "Чайникам stena: о ловле форели".
Неділя день вільний, решту днів тижня приходилось жити за розкладом, тож зранку їдемо в гори. Вночі температура повітря знизилась до нуля. Вода стала прозора, рівень значно впав, думаю мої шанси зростуть. І так - дружина взяла на себе обід і багаття palatka: , я ж далі на пошуки бажаної рибки. Нахожу, на мій погляд, перспективний участок, поступово починаю його обловлювати. Одна проводка, друга в якусь мить здалось бачив вихід риби за приманкою pusto: . Роблю заміну на коливалку. Нова подача, прозорість води дозволяє візуально контролювати приманки. І в момент коли коливака робить розворот, зловивши течію, відчуваю бажану важкість, секундна боротьба і ось вона - перша річкова красуня super А далі вибух емоцій, давно я так не радів!!! Інші риби були неменш бажані, але перша вАще суперова - бо вона перша!!!
Вдячний Денису luks: за надані уроки і гарні місця.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення Bayda »

В цьому році риболовля в Східниці доставила масу задоволення тільки Ваську. Він зібрав усі номінації у наших перегонах і був головним постачальником риби до столу.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення DRAKULKA »

Сейчас это называется модным словом вайлдтраутинг mayachok:
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення Вітус »

DRAKULKA писав:Сейчас это называется модным словом вайлдтраутинг mayachok:
Улыбнуло.. rzhach: Сразу хотел кинуться в гугель или к английскому словарю, а, потом ковыряясь в подсознании мозга, откуда еще не окончательно выветрился "скул инглиш", допетрал, шо это охота за "дикой" форелью... lol:

ps А Юрій Іванович поки ми тут мучимся з очікуванням спінінгового періоду stesnya: , все-таки вже встиг "хапнути" нормальних вражень від рибалки, природи і відпочинку! Фотки класс! luks:
Аватар користувача

ISK
Чебачок
Повідомлень: 17
З нами з: 28 липня 2017 19:32
Справжнє ім'я: Roman

Re: Східниця. Річки Стрий, Рибник.

Повідомлення ISK »

Всім привіт!) Нарешті відвідав вчора річку Стрий, перший раз в цьому році) Запізнився на маршрутку і, як результат, біля води опинився лише в 10ій годині. Якраз почалась різко підніматись температура і приємна ранкова прохолода стрімко змінювалась важкою спекою…Мда-с, нормально так приїхав(( Зразу ж побачив, що Стрий висох приблизно на 50-60 см – аномальна спека останній тиждень не пройшла марно(( Одне, що тішило це мала кількість відпочивальників (як на цю пору року і місце лову) та «чиста, як сльоза» водичка…Проте риба була пасивна –вже наїлася в ранкові години і засмагала на сонці. Дуже обідно було бачити, як 5-6 півкілюшних голавликів просто пливуть за коливалкою/воблером/волкером/вертушкою і ніяк по-іншому на приманку не реагують((…Покльовку принесла зміна приманки на силікон. Та й дуже дивну покльовку, мені взагалі незнайому – риба після засікання почала крутитись на одному місці, я аж подумав, що зачіпив змію. Але це лодошечний бичок захотів врятувати мене від нуля))…Потім були ще покльовки маленьких окушків і влетів ще 300грамовий бонус) А в 12ій вже почав збиратись додому, оскільки нереально було вже ловити в таку спеку…От-така получилась рибалка, в сам пік пляжного сезону))
Коротенький відеозвіт


Відповісти

Повернутись до “Звіти”