ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Makshaker
Карась
Справжнє ім'я: Максим
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 229 рази
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення Makshaker » 13 травня 2014 20:33

Зображення

Це ж піскарик! До речі солідного розміру luks:
Востаннє редагувалось 18 травня 2014 16:05 користувачем Makshaker, всього редагувалось 2 разів.
Когда рыба клюет — за душу берет.

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 247 рази
Подякували: 90 рази

Повідомлення vadik2121 » 18 травня 2014 15:01

Makshaker писав:Зображення

Це ж піскарик! До речі солідного розміру luks:
Фіга собі "піскарик"...Грам під двісті певно.
З повагою!
З повагою!

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 18 травня 2014 19:38

vadik2121, до 200г йому далеко, але дійсно не дрібний (для порівняння - воблер - 36 мм). На мдж піскарики не дивина, а що його змусило битись з воблером в товщі води, та так що на два гаки сів (на момент фото з одного злетів, тільки шрами остались), мені не зрозуміло.

Kristo
Верховодка
Справжнє ім'я: Дмитро
Дякував (ла): 40 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Kristo » 12 грудня 2014 01:12

Вчора з Віталіком побували на чарівній зимовій річці Ікві. Приїхавши, були дуже здивовані рівнем води, який був дуже низьким, побачивши таку картину, навіть трохи засмутилися, так, як кльов при низькій воді зазвичай слабенький, тим більш зимою. Але обловивши пару преспективних точок, настрій міняєть на позитивний, так, як рибка покльовує, ближче до обіду окунець став активний, і почав клювати не тільки на ямках, чи в обраточках, але і вдоволі не звичних місцях зимою. Окунець весь був дрібний, але це краще ніж нічого. Нам вдалось в піймати десь біля 3-х десятків окунців, за 3-4год. ловлі! Порибачили прекрасно!
Рибалка Вдалася!!
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
За це повідомлення автора Kristo подякували (всього 9):
DRAKULKA (12 грудня 2014 10:28) • allladinlibra (12 грудня 2014 12:41) • Mak7 (12 грудня 2014 14:08) • activ (12 грудня 2014 15:45) • Trans (12 грудня 2014 16:35) • B.B.B. (12 грудня 2014 17:22) • We$t (12 грудня 2014 20:23) • diplomat (12 грудня 2014 20:58) • kayot (13 грудня 2014 10:27)
Рейтинг: 24.32%

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша
Дякував (ла): 886 рази
Подякували: 711 рази

Повідомлення allladinlibra » 16 грудня 2014 11:20

Улюблена річка або перший риб.
Напевно у кожного рибалки є своя улюблена річка. Та на якій він знає кожну ямку, кожна коряжку. Річка з якої він повертається бадьорий, веселий і життєрадісний, навіть, якщо його кукан чи садок пустий. Велика ріка чи невеличкий струмочок значення немає, важливо, що ти відпочиваєш там душею.
Є така річка і у мене. Та навіть не одна, а дві. Перша це – Стир. Її я пройшов від Жидичина до Берестечка пішки, по ній я сплавлявся на байдарці, у її водах я купаюсь щодня круглий рік. На цій річці знаходиться Хріниківське водосховище, місце де я зловив найбільшу рибу - щуку вагою п’ять кілограм і місце де я дуже люблю відпочивати та рибалити.
Зображення
Зображення
На Стиру я також піймав і першу свою зубату. Було це шістнадцятого квітня 2011року.
Зображення
З того часу розпочався мій шлях рибалки спінінгіста і з того часу я вважаю цю водойму невід’ємною частиною свого життя. Я її дуже люблю і поважаю. Стир для мене, як батько, хоч він і вона, тобто річка.
Та сьогодні я хочу написати кілька рядків про іншу свою улюблену річку, яка також мені дуже подобається, хоч вона мною ще невивчена і не пройдена і яка тісно пов’язана з першою річкою. Вона, як і Стир бере початок у Бродівському районі Львівської області, відстань між їхніми витоками, трохи більше семи кілометрів. Але спочатку вони течуть у різних напрямках, Стир на північ, а річка про яку сьогодні розповім на схід, та біля села Торговиця Млинівського району Рівенської області вони набравшись сил і мудрості після тривалої мандрівки зустрічаються. Я думаю, що дехто з читачів вже здогадався, що сьогодні я розповім про риболовлю на річці Іква.
А починалось все так. Надумав я поїхати у неділю на лід, спробувати себе у підльодній ловлі, та сталось не так, як гадалось. Попінгвінити, з різних причин, не вийшло, а от поспінінгувати знайшлась і компанія і місце куди поїхати, тай погода була більш підходяща для спінінга, ніж для мормишки. І хоч душа бажала відвідати Малево, пошукати мічену щупакабру, чи хоч перевірити новознайдену «точку», проте товариство вирішило їхати у Млинів.
Ну, Млинів так Млинів, головне побувати на природі, отримати дозу свободи. Виїзд, як водиться у рибацюг зранечку, коли нормальні, хоча я б сказав ненормальні, люди сплять. Трохи часу у дорозі і ніздрі вже лоскоче приємний, п’янкий аромат вільного повітря, а перед очима відкривається чудова картина Матінки Природи – Ранок на річці. Бідненька, місцями пожовтіла травичка, сухі пожовклі очерети. Зимове – сіре і низьке небо, лише подекуди з проблисками блакитного озону. Воно простягнулось далеко-далеко і зливається на лінії горизонту з чорною та місцями зеленою, під озимими пшеницями, землею. Всі ці осінні барви, хоч на календарі вже й зима, відбиваються у невеличкій, але гарній річці. І хоч картина не дуже привітна, та людина мудра навіть у осінній сірості побачить красу природи, якою вона не була б. Адже вона знає, що свою землю і навколишній світ потрібно любити у всіх його проявах.
Зображення
Зображення
А ще коли я бачу ось такі не великі, але хоч трохи дикі, вільні від цивілізації річечки згадую вірш Данила Кулиняка:
Десь широченька, десь і невеличка,
Що й з берегами зрівнює зима,
Біжить собі така звичайна річка
Дорогою,що вибрала сама.

Вона шукала цю свою стежину
Не день, не два, а кілька тисяч літ.
Долала камінь, вимивала глину,
Струмки вбирала. Тож її долина
Що квітня, юна хоч стара як світ.

Там джерело підхопить, там притоку…
Горнулась до живців, зростала вглиб.
Вона бувала добра і жорстока,
Сумирна й тепла для людей і риб.

Народжена в минувшини безодні,
Чукикала на хвилях племена,
Єднаючи минуле і сьогодні.
Людей багато, а ріка – одна.
Помилувавшись пейзажем і поснідавши, «заряджаємо» свої спінінги і розходимось у пошуках рибальського щастя.
Зображення
На Ікві я в третє, проте в цій місцевості вперше. Тому щоб довго не ходити і не шукати рибних місць, стаю на найближчому повороті від авто і роблю перші закиди. Не знаю, що спрацювало сьогодні, чи який не який досвід, чи мій улюблений Кейтеч. Можливо рибальська фортуна цього разу була на моєму боці, а можливо річка щоб завоювати ще більше мою любов зробила мені такий дарунок. Та на третьому закиді я відчув удар, і побачив як нитка «гуляє» по річці, зі сторони в сторону. Зауваживши цікаву поведінку того, що було на тому кінці снасті почав не поспішаючи витягувати рибу. За кілька секунд на березі лежав перший риб сьогодні і перший головень у моєму рибальському житті.
Зображення
Хоч розмірів він був далеко не таких, як я звик ловити, та настрій і без того гарний покращився в рази. З величезним запасом бадьорості я почав опрацьовувати перспективні, як на мій погляд місця, міняючи приманки і проводки, але більше клювань не було.
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора allladinlibra подякували (всього 6):
SIVSON79 (16 грудня 2014 11:30) • Bodya2222 (16 грудня 2014 15:13) • We$t (16 грудня 2014 21:22) • fox1 (16 грудня 2014 22:35) • B.B.B. (17 грудня 2014 00:21) • Kristo (17 грудня 2014 12:07)
Рейтинг: 16.22%

allladinlibra
Щука

Повідомлення allladinlibra » 16 грудня 2014 11:27

За якийсь час ми зібрались і змінили місце дислокації. На новому місці у моїх сьогоднішніх компаньйонів справи пішли на краще, а у мене лише кілька тичків і покусаний силікон. Походивши вдосталь по річці ми надихались свіжим повітрям, порадували очі і душу мальовничими краєвидами.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора allladinlibra подякували (всього 3):
SIVSON79 (16 грудня 2014 11:31) • Bodya2222 (16 грудня 2014 15:13) • B.B.B. (17 грудня 2014 00:21)
Рейтинг: 8.11%

allladinlibra
Щука

Повідомлення allladinlibra » 16 грудня 2014 11:37

Нагулявши козацький апетит знову переїжджаємо на нове місце. Цього разу ми зупиняємось у Млинові і перш,ніж закидати спіни, вирішуємо пообідати. Діставши зі своїх рибальських заплічників всякого їдла накриваємо стіл.
Зображення
Зображення
Зображення
Добре попоївши, проводимо операцію «чистий берег».
Зображення
На вулиці грудень і темніти починає рано , отже можливості половити рибку залишається не так вже й багато. Тому не гаючи часу беремо наші робочі інструменти і вперед. Пробігшись по річці повертаємось на місце зустрічі. Хтось за цей короткий час зумів піймати кілька пристойних окунів, хтось ні.
Зображення
Зображення
Мені не дуже пощастило – бачив лише кілька клювань і піймав полосатого малюка, якого відразу відпустив.
Зображення
Уже в вечірніх сутінках продовжуємо операцію по очистці берега від залишків «диких рибалок».
Зображення
Щасливі повертаємось додому.
За це повідомлення автора allladinlibra подякували (всього 2):
Bodya2222 (16 грудня 2014 15:14) • B.B.B. (17 грудня 2014 00:22)
Рейтинг: 5.41%

allladinlibra
Щука

Повідомлення allladinlibra » 16 грудня 2014 11:42

Особисто мені цей виїзд дуже сподобався, давно не повертався з риболовлі в такому доброму гуморі і ще навіть сьогодні під час написання цих рядків, а пройшло вже два дні, мене ще «тримає». Гарному відпочинку посприяла душевна компанія.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Гарна погода.
Зображення
Зображення
Перший головень і моя друга улюблена річка.
Зображення
За це всім велике ДЯКУЮ!!!
За це повідомлення автора allladinlibra подякували (всього 8):
TisaK (16 грудня 2014 12:44) • DRAKULKA (16 грудня 2014 14:12) • Bodya2222 (16 грудня 2014 15:14) • Trans (16 грудня 2014 16:54) • pickup (16 грудня 2014 17:40) • We$t (16 грудня 2014 21:24) • B.B.B. (17 грудня 2014 00:23) • Vikingvarvar (17 грудня 2014 16:57)
Рейтинг: 21.62%

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 16 грудня 2014 14:12

А де головень? Кіт зїв? pomidor:

allladinlibra
Щука