ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Іква

Повідомлення shanik »

Тут дехто Livera і В.В.В головенів валять непадеццкі, здалось би деталей.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Гарну темі відкрив, Вітя!
Довго збирався у ці краї, але таки нагода випала на 15.04.09 та і Валера вчасно „підкатив” – отже, нарешті вибрались у Млинів.
А взагалі у цьому році вперше виїхав спецом на головня, хоч перед цим провів міні-тест приманок у Торговиці.
Якщо чесно, чутки про ловлю головня підсобили цій поїздці. Завдячуючи Валерію, таки дібрались.
Ну, перше враження як завше – кльов буде, хоч і були певні сумніви: погода, холод, вітер, попутні настанови рибалок у Млинові „та сьогоднішнє безкльов’я” – мовляв час гаєте, але це вже інша історія.
Насправді, рибалка була, як завше, дуже гарною і як завше повчальною.
Своє міні-завдання виконав – протестував воби на вловистість головня, включаючи аспекти проводок та подачі приманок. Тобто, визначив найбільш „потужні” на той день. Отже, щоб не бути голослівним, виставляю фото фаворитів цього дня із трофеями головнів:
- Smith Camion:
- ZipBaits-Hickorn:
- Salmo Tiny (білий низ):
- Salmo Tiny (жовтий низ):
- Shimano Cardiff Area Crank
- Вінницький головастік
Працювали й інші воби, однак без особливих результатів – клювання та тички.
Тобто, зациклюватись на одному хітовому вобу не став, оскільки достатньо було „пробити” одного воба – і напихати пакета, а так додому узяв лише 7 головнів, хоч узяв всього 17 штук, скільки зійшло по ходу, скільки тичків та ударів – не рахував.
Були, звісно воби, які так і не вдалось розловити. Дещо складним виявився для мене Вінницький головастік – далеко не простий, але класний воб. Маю два штуки та одного так і не розловив…

Серед негативу цього дня – закидушки по серед річки у період нересту.
Не хочу нікого образити (рибінспекцію), але такий стан уздовж усіх перекатів.
Також бачили підводника, що напхав цілу торбу раків – і також у нерест.
А ще бачили багато мертвих раків уздовж берегу, подалі від Млинова – відчувається робота браків. Зрештою – така інфа для рибінспекції. Тим паче, що на 2 чи 3 травня 2 Зустріч-рибалка у цих місцях – а це вже якось…

Серед позитиву – обмінялись досвідом із Валерою щодо ловлі головня. Валера – досвідчений рибалка, майстерно підходить до справи, і взагалі, душевний рибалка. Було приємно рибалити разом – у процесі ловлі здалось, що знаю Валеру багато років.
Мені вдалось дещо покидати „прутиком” Валери від G.Loomis – класний спін – і собі такого захтілось!
Інший позитивний момент – познайомились із місцевим рибалкою Юрієм, що також планує приєднатись до 2 Зустрічі-рибалки у Млинові на 2 чи 3 травня цього року. Зрештою, мій приятель із Млинова Володя зазначав, що буде ще 2 чоловіка на даній Зустрічі-рибалці (Юра саме той рибалка). Отже, коли побачили Юрія, то у нього був непоганий окунь десь до 0,5 кг, виловлений ним на Ікві – спрацював один із вобів від Pontoon.

Дещо обговорили – як годиться між рибаками – познайомились.
Одним словом – рибалка була просто супер. Вражень, як завше повно, збагатились досвідом, рибки наловили, кльов бачили…
Ось таке!
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення Alegator »

Просто супер!!! Віталій, візьми й мене колись з собою. Я ніколи не ловив стільки головнів. Взагалі рідко вони мені попадаються :?
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Alegator писав:Просто супер!!! Віталій, візьми й мене колись з собою. Я ніколи не ловив стільки головнів. Взагалі рідко вони мені попадаються :?
-
2 чи 3 травня буде проведено 2 Зустріч-рибалку у цих місцях - спеціалізовано на головня, хоч у приловку можлива й інша риба - окунь, кому більш повезе - то щука.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

Всім Прівет. Я сам живу в Млинові. Мені приємно , що вам сподобалась наша річка особливо частина від ГЕСу. Я зара там часто рибачу і Вас В.В.В. бачив в той день коли ви були з своїм напарником. Про Вас мені розказав мій друг цей самий Юра з яким ви зустрічались. Я в вас побачив воб Shimano Cardiff Area Crank в мене теж є такий розкраска "білий ,салатова спинка ,оранжевий низ" і на цей колір недуже головень реагує. Порадьте шо робити, може перекрасити????
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Вітаю, Mrak на форумі!
Дуже приємно зустріти рибалку на Волинському форумі із Млинова. Тим більше із тих місць, де протікає така гарна річка як Іква і де простори та долини річки Ікви чарують око. Попри той негатив щодо браків, деякого сміття на березі. Не скажу, що буваю часто у цих просторах, але місця для мене пов’язані із річкою Іква – особливо приємні. Та і приятелів у Млинові вже маю і обидва завзяті рибалки-спінінгісти: Володя та Юра!
Іншу інфу (на всі запитання відповів у твоєму приватному повідомленні), оскільки тут на форумі у даній темі подаються звіти про рибалку. І мені як модератору, слід, у першу чергу, відсіювати зайву інформацію. Отже, після того, як дійде до тебе моє повідомлення – дай, будь-ласка знати! А зайву інфу тут на форумі – доведеться стерти – прошу, не ображатись - такі вже правила!
З повагою, Віталій (В.В.В.)!
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

Христос Воскрес, Приїжджайте завтра до нас на рибалку, бо ми з Юрком ідем на головня будем раді вас бачити. О --- мене звати Ваня. ;)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:Христос Воскрес, Приїжджайте завтра до нас на рибалку, бо ми з Юрком ідем на головня будем раді вас бачити. О --- мене звати Ваня. ;)
Воістину Воскрес!
Дуже приємно Іван!
За запрошення - також дякую! Гарантувати - не буду, а ось звіт про рибалку на р. Іква від Юрія та Івана із задоволенням почитаю!
Одним словом - ні хвоста, ні чешуї!
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення ps_coder »

2B.B.B. - красота!
Чув про віницького головастика у фільмі, переглядав на днях:) де його можна дістати не підкажете?
Раніше не ходив наголовня але зараз планую як хрущі підуть :) (поки прикупив salmo tiny, L-Minnow33 ... ще э трохи вобів що підійдуть, але хотілось розширити арсенал)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

ps_coder писав:2B.B.B. - красота!
Чув про віницького головастика у фільмі, переглядав на днях:) де його можна дістати не підкажете?
Раніше не ходив наголовня але зараз планую як хрущі підуть :) (поки прикупив salmo tiny, L-Minnow33 ... ще э трохи вобів що підійдуть, але хотілось розширити арсенал)
- Да, ці воби непогані і на Ікві вже себе показують по троху.
На сьогодні єдиний магазин в Луцьку, що торгує ними, знаходиться у ТЦ "Глобус" - точніше на першому поверсі в арендованих бутіках даного ТЦ "Глобус" (якщо дивтися з вулиці, то це це виходить вул. Єршова). Більш точніше - магазин "Риболов-NEW" по вул.Єршова,11 ТЦ"Глобус".
У магазині працює Гена та Саша. Вартість Вінницького головастіка у них була 80 грн., якщо ще воблери залишились.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”