ЗвітиРічка Чорногузка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогоднішня рибалка порадувала не так уловом як відпочинком. Хоча і улов був приємний..тому що я впіймав першу свою щуку на офсетник і на їстівну резину!!!
(про яких я тільки почув цієї зими) super
Ось цьому доказ:
Зображення
Впіймалася зубаста під самим берегом тому виважування діяло не довго. Але всежтаки приємне...Жаль напарник що стояв метрів 30 від мене не чув моїх покликів щоб сфотографувати саме виважування. Але нічого, якось іншим разом... aga:
Приманку схватила жадібно і, як кажуть, як потрібно.. за верхню губу!
Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Після пар в 15:00 вирішив навідатись на свої старі добрі місця на копанку. Погодка радувала.. але точно не хижака. Щука та окунь не проявляли навіть найменшої активності на поверхні води. Склалось таке враження ніби все вимерло на ставкові. afiget: Дурний я коли "розрекламував" цю водойму stena: ТОму що якщо раніше було б звичайним побачити на водоймі не більше 3 чоловік за цілий день, то сьогодні і на минулих днях я налічував від 8 до 10 рибаків. Протизаконного лову риби я не замітив , але все ж таки і я і (напевне)риба відчуває пресинг. Але що все про погане да про погане..
Так ось виходив я на водойму сьогодні. День явно не "кльовий" так як кльову в 8 рибаків які там ще ходили(всі спінінгом) я явно не замітив. Пройшовши певну кількість метрів дослідивши кожний сантиметр водойми я дійшов до дамби, де і взяв перше в цей день щуреня яке попаде мені на сковорідку huligan: Так саме на сковорідку , тому що заковтнуло цей нещасний воблерок під самі зябри і в підсумку на жаль доведеться забрати з собою..(Доречі щуреня зловленене на воб куплений у Senktroя! ось що називається просто підібрати правильну проводку)
Зображення
(Крові було багато тому вибрав фотку "почистіше" yu: )
Пізніше замітив чудових двох лебедів які там я так зрозумів проживають.Підійшов до них щоб сфоткать, як спецназовець продирався а вони виявилися зовсім не лякливими і фото вийшло ближче але якість бажає кращого.(вибачаюсь)
Зображення
Зображення
Ось таКими моментами закінчилася моя рибалочка.І я даже не знаю чи продовжувати писати мої напівзвіти.. бо відчуваю що скоро там не буде шо ловити.
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Дещо запізнілий звіт.(просто я його не в ту тему раніше вставив тільки зараз знайшов..)
На сьогоденній рибалці на спініг я можу зауважити що вже розпочався жор щукі у с.Гірка полонка :D ТОму що та ставкові такеее робилося!!!що словами просто не передати! Це ніби як котловани з щуками і окунями з яких випригує мальок!!Але саме цікаве як на мене що в цей день на копанці було не менше десятка людей! :shock: що для цього місця це щось незвичайне :? (сиділи 3-4 старожилів (з села напевно) на живця і сказали що було 2 покльовкі але нічого так і не впіймали) і ще 6 осіб які безрезультатно :lol: купали всілякі "залізякі"воблеркі та твістеркі, і навіть один додумався поставити в цю пору року поппер (як на мене то це трішки странно :P адже температура повітря була явно вже не "детскою" :lol: )І ще хочу добавити що вода була досить таки прозорою!,через це ніхто не міг нічого впіймати(тому що ловили на стальні поводкі) і ось мене врятував всімавідомий флюр :mrgreen: А ось що вдалося спіймать мені:
В підсумку 2 Щучкі. І пейзажи Копанки
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні навідався в Гірко-полонку.Прийшовши на водойму і половивши трохі, через пів години зустрів двох товаришів, один з них виявився з нашого форуму(Staniss).І ми почали прочісувати акваторію на копанці.Я починав з слагів які недавно отримав і ніяк не можу розловити, хоч і гра у них дуже класна... Staniss починав з волкерів, але вирішивши що ще рано на них ловити переключився на мінноу.Пройшовши вздовж водойми і отримавши одну тільки покльовку (в мене на міноу) яку я не реалізував через промах щуки, ми направилися до платного ставка (макідони). Прийшовши ми не помітили ніякої активності з боку хижака, але кинулися в бій. podmotka: Вже під вечір появилася мошка і на неї виплив мальок щоб поласувати, ну і за мальком звичайно ж активізувався хижак.Ми в процесі ловлі розділилися і опинилися по різні сторони ставка. Підійшовши до дамби я помітив всплеск і відразу кинув туди воб. В результаті я впіймав першу за цей день рибину.Це був Щук rzhach:
Зображення

Якого я звичайно ж відпустив..
Зображення
Зображення
Підійшовши до хлопців вияснилось що і вони впіймали окуня на твістер. Ось така виявилася сьогоденна прогулянка...НХНЛ som:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогоднішня рибалка-відпочинок на р. Чорногузка.
1 краснопірка 2 ротана( на червя на поплавок) і близько 60-70 ротанів на спінінг,на мормишку( в якості підсадки був червяк, істівний силікон, простий силікон) ЛОвився ротан ппц як активно (на кожному закиді)Вся піймана риба плаває в рідній стихії, непошкоджена.. Удачі... ;)
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
(приманка майже як сам ротан по розмірах rzhach: )
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Krokodill »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:Вся піймана риба плаває в рідній стихії, непошкоджена.
Ну це вже абсурд. Для чого ж ротана відпускати ? Ось цитата з вікіпедії: "Ротан — хищник. Первоначально мальки питаются зоопланктоном, затем мелкими беспозвоночными, бентосом. Взрослые ротаны поедают икру и мальков рыб, пиявок, тритонов, личинок земноводных (головастиков). У ротана широко распространён каннибализм — поедание более мелких особей своего вида.
В небольшом водоёме ротан становится многочисленным и способен полностью истребить представителей других видов рыб."
Там де заводиться ротан пропадає все живе inspektro: . А ти його відпускаєш.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

хочете я вам його наловлю на зажарку? я його даже чистити не хочу. якшо принесу додому. то мама мене вижене разом з тою рибою lol: Я знав шо він шкідник такій шо огого... забув... на той момент. в подальшому такого не буде. буду прохожим роздавати, або котам , собакам.
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення DRAKULKA »

Рыбачок, я хочу! Только не на жарку, живца такого не найдёшь.

Кстати попробуй таким же макаром половить только не на торфяном дне а на песчаном - должны быть пескари.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

DRAKULKA писав:Рыбачок, я хочу живца
Став лайк,- буде тобі(вам) живець! rzhach:
Завтра їду. З "АНАТОЛІЙ" з нашого форуму. наловимо! aga:
от тільки в шо їх взяти шоб не здохли.. wacko:
DRAKULKA писав:должны быть пескари.
я тільки одного впіймав. якось піскар не очень хоче...і ще.. там тільки пісок, і трохі мулу, то не торфяникі. то є річка сама.
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення DRAKULKA »

Ну на завтра не обещаю, спатки уже пора. Но в следующий раз снабжу вас живцовочной раскладной непромокаемой сумкой и аэратором - помпой на батарейках, живчики себя нормально чухают, главное не перегревать воду на солнце.

А лайкну без проблем и не раз, когда будет за что.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”