ЗвітиРічка Чорногузка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Wadim Demchuk
Сазан
Повідомлень: 191
З нами з: 09 серпня 2012 21:13
Справжнє ім'я: Вадім
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Wadim Demchuk »

<>< Fisher ><> писав:
Wadim Demchuk писав:Розкажи де саме ловив на Чорногузці
... на Стиру, на Ікві, та ін. Добивають питання такого роду! Потім дійде вже до скільки грам бошка, під яку корягу кидати ... wacko:
Просто там є декілька місць де можна ловити спіном. А якщо автор звіту спочатку цього не вказав, я маючи намір поїхати туди покидати вічливо запитав його про те що мене цїкавило, я думаю що це було цікавим не мені одному ( на що спокусились ці дві красуні щуки ). Це є форум на якому я маю право задати запитання, і отримати на нього адекватну відповідь !
Зображення
ПОЙМАЛ - ОТПУСТИ !!! СОРВАЛАСЬ - НЕ ГРУСТИ !!!
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Wadim Demchuk писав:
<>< Fisher ><> писав:
Wadim Demchuk писав:Розкажи де саме ловив на Чорногузці
... на Стиру, на Ікві, та ін. Добивають питання такого роду! Потім дійде вже до скільки грам бошка, під яку корягу кидати ... wacko:
Просто там є декілька місць де можна ловити спіном. А якщо автор звіту спочатку цього не вказав, я маючи намір поїхати туди покидати вічливо запитав його про те що мене цїкавило, я думаю що це було цікавим не мені одному ( на що спокусились ці дві красуні щуки ). Це є форум на якому я маю право задати запитання, і отримати на нього адекватну відповідь !
Я погоджуюсь, що цікаво на що, і де ловив! Але чоловік Вам скаже, і що далі? Завтра або на найближчі вихідні там таких як Ви буде 37, а він буде 38-им. Потім прийдуть непобриті з сітками і током, і крапці гаплик. nebrit: І будуть усі згадувати, що недавно один хлопчина дуже хотів знати точне місце де щупаки клюють. Сам знаю одного дайвера який чомусь свої форуми не читає, а риболовні rozgi: Якось так stesnya:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Wadim Demchuk
Сазан
Повідомлень: 191
З нами з: 09 серпня 2012 21:13
Справжнє ім'я: Вадім
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Wadim Demchuk »

Автор звіту не родзкрив крапки, та я зрозумів де це місце, а про проблему з дайверами на Чорногузці не чув.
Зображення
ПОЙМАЛ - ОТПУСТИ !!! СОРВАЛАСЬ - НЕ ГРУСТИ !!!
Аватар користувача

Wadim Demchuk
Сазан
Повідомлень: 191
З нами з: 09 серпня 2012 21:13
Справжнє ім'я: Вадім
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Wadim Demchuk »

Якщо проблема з людьми які неправильно ловлять рибу вийшла на новий рівень, пропоную про рибні крапки писати в ПП.
Зображення
ПОЙМАЛ - ОТПУСТИ !!! СОРВАЛАСЬ - НЕ ГРУСТИ !!!
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Wadim Demchuk писав:Автор звіту не родзкрив крапки, та я зрозумів де це місце, а про проблему з дайверами на Чорногузці не чув.
То це не означає, що їх там немає! Особисто знаю, що ниряли в с.Гірка Полонка і с.Новостав.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Bichunya »

В селі Полонка також нещодавно пірнали .Біля шлюзів.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Вітус »

Вибір Чорногузки у якості місця рибалки виник зовсім не на підставі попереднього звіту, адже вирішив кардинально змінити плани після того, як прокинувся... До останнього моменту розглядались варіанти Підгайців, Жидичина, Копачівки, Стиря...При виході з дому подумав -а чого би й ні? Ну, ні, так ні... aga: Отже, маршрутка, с. Гірка-Полонка. Спускаюсь одразу до річки. Погода заладилась: спокій, течія і журчання води, ну і...надія! Далі-на копанку. Зілля, може і впало, але разом з ним і вода, тому кидати і проводити приманки не в усіх місцях є комфортно. Кілька виходів окуня під берегом за мальком, але..тишина. Приходять рибаки один, другий, третій... А хижак мовчить...Прямую на рчку через болото і зарості невпалої високої трави. Де дозволяє можливысть, доходжу до берега річки. Закиди, проводки, ступіньки, воблери, гуми... Бачу. місцевого дядька з живцевими вудками. Дядько здивований не менше мого, бо стоїть у місці, яке його ніколи не підводило. Перетинаюсь періодично з рибаками, що "прочісують" водойму паралельно та поруч...тишина у всіх. Міняються проводки, приманки, типорозміри, кольори і т.д. , рахунок переходить на десятки-ЗЕРО!!! Виходимо через болота до полонкіського мосту. Надалі переходимо за полонківський міст на мілке плесо. Там окунь робить " мерву" але у всіх выдмовляться клювати...Знов випробування всього змісту всіх коробок...Під'ъжджають рибацюги, полощуть поппери та інiші приманки-і у всіх те саме ЗЕРО!!!
П'ємо чай, та дещо покрепше, насолоджуэмось природою і вихідним днем. Все добре luks: ...але stesnya: рибу ми сьогодны не зрозуміли... nea: , а може вона-нас...

p.s. річка дуже міліє, заростає і "дівається" на очах...у деяких місцях-майже струмок. Сумно, а ще у минулому році було троха не так...
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення ps_coder »

Виїхали спонтанно, батя їхав ловити мирну рибу а ми з братом просто відпочити від міста.
Місце дії Чорногузка за Новоставом. Вийшли з машини нічого не підозрюючи зібрали спінінги, ловили тут вперше, підійшовши до води побачили активність хижака.
Річка пороша різною травою, в діло пішли поверхові приманки (волкери/поппери). З перших закидів виходи і атаки, причому куди не кинь риба виходить і атакує.
Такого я ще не бачив нічоли :)
Берем першого щупачка, на 9 сантиметровий волкер
Зображення
Надіемось що далі буде більша рибка але ні знову мальок
Зображення
Ще 1
Зображення
А потім ще, так продовжувалось довго на протязі декількох кілометрів картина була та сама.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Стомився фоткати і чекати велику щуки :) Великої в нас так і не було.

Далі зробивши круг ми підійшли до зливу, біля платного ставка.
Я думав що сьгодні мене більше нічого не здивує та я помилився.
Тут щуки було як сельодки в банці, вона пригала як лосось намагаючись подолати злив.
Тут її ловили на що завгодно, і нажаль люди забирали таких щупачків. Щуки дуже багато.
УВАГА: хто проводить зариблення щукою інших водойм вам терміново сюди!
Зображення
Зображення
Аватар користувача

Valkiria
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 17 червня 2013 13:39
Справжнє ім'я: Юра

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Valkiria »

да рибалочка була зачотна шкода що нормального нічого не взяли (((
cNyDib5Php4.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

vlad.kalenikov
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 03 лютого 2013 11:59
Справжнє ім'я: Влад

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення vlad.kalenikov »

Мужики в мене питання! Перший раз їду на Чорногузку. Провідника нема. Їду з Луцька! Питання: на якій маршрутці доїхати і де краще ловити?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”