ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

shanik писав:значить ті тільки рухаються на зимівлю, а оскільки вода холодна, то рухаються по дну вяло, ворушаться повільно, варіант проводочки зразу на думку спадає.
То он як профі вигадують способи проводок.
"Медецынское заключение: Вскритые показало што умар от вскритыя"
Також хочеться вискочити на Залів, та немає часу. Знаю що в цю десь пору окунь має брати. Того року з лодки ловив на воби та вертушки, з самого ранечку поки ніхто не бачить. Окушок брав хороший 300-500гр. клювали ще більщі але не міг взяти, без підсака був а в руки не хотів іти. :( :( :(
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення shanik »

Не знаю як профі, а я нічого не вигадав, але сьогодні розпитав Валеру - на невисоку нешвидку він їх і взяв, але шо дивно, волочіння не працювало.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення kayot »

Вырвался сегодня на Залив!!! Погодка просто супер (если взять во внимание последнюю неделю). Рыбаков много, рыбы мало...вернее у меня её вообще не появилось :D !!!
Походил по заливу и решил пройтись по правому берегу до улицы Яровыци....ни удара ни выхода.
Расстроился я по другому поводу, так как в этих местах был последний раз лет 10 назад, то сегодня чуть не плакал - на берегу ------------- СПЛОШНАЯ МУСОРКА, как так можно, я не знаю, я б им всем руки поотрывал. Когдато мой отец говорил что ловил на Сапалаевке по всей длине русла в черте города, а бабушка стирала там - я этого не застал, так боюсь что и моя доця не застанет того Стыря, про который я ей буду легенды рассказывать.
Прошу прощения за флуд не в теме.....наболело!!!!!
Зображення
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Mak7 »

Вчора ходив покидати на залив. Ловив я з 10:30 до 13:00. За цей час я встиг зловити 2
окуні. Спрацювали дюймові приманки Relax фіолетового та червоного кольорів на шарнірі у 4,5 гр.
Востаннє редагувалось 13 листопада 2010 13:50 користувачем Mak7, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

Дещо запізніли звіти за 20.11 і 21.11.
Добрий день!!! Вирішили ми з Максимом (нік МАК7) куди поїхати на рибалку і прийшли до висновку поїхати на залив.Прибули на водойму близько 11 години.Ромотавши удочки, почали закидати.З 2 забросу ловлю окуня, невеличкого зробивши кілька фото, відпустив назад у рідну стихію.Обкидавши те місце, в мене був один удар, але цього разу мимо.Пішли ми далі.Деякий час не клювало, десь через 30 хвилин відчув покльовку, підсікаю, відразу зрозумів що то щучка, але біля самого берега робить декілька ривків і сходить.Покидавши трохи там, ніякого результату не приносить.Пішли ми далі, аж в самий кінець, пока ішли, побачили риболовів які ловили на живця, спитавши який результат, вони показали свій садок і там було:з десятка окунів, 1 плотвиця і 1 щучка.Як дішли до самого кінця почали закидати.Результатів там непринесло, і пішли далі.Підійшли до кута, там почали закидати.З декількох закидів, сходить знову щучка.Через трохи Максім ловить 2 окуня, і в мене ще 1 сходить.Вже через трохи мали їхати.Підійшовши на декілька метрів далі де зійшла щука, починаю кидати і знов покльвка, це щучка, декілька секунд бородьби і витягую її на берег.З якою була проведена фотосесія і згодом відпущена.
Приманки які були явними фаворитами:
-твістер 1,5 дюйма фіолетового забарвлення.
-твістер кольору моторойл.
-використовував джиг-голівкі та шарніри вагою 5,5 грам.
P.S:всіх риболовів яких бачили з рибою.Що свідчить про роботу водйми.
УСІ НА ЗАЛИВ!!!
Ось так закінчилась наша рибалка :D :D :D
....
Ще сходили з Максимом вчора на залив.Як приїхали відразу помітили що риболовів було багато, аж не було де кинути.Розмотавши удочки пішли кидати.Вирішили піти там де вчора ловився окунь.З декількох забросів ловлю окуня, десь 200 грам.З часом і в Максима сходить.Потім відійшовши від того місця, кидаю вздовж берега, і на рівномірній проводці, сідає щучка, в декількох метрах від берега сходить.Покидавши ще трохи. І вже збираємось з Максимом, іти додом.Подорозі зустріли бракон"єра, який витягував сітку, що дуже засмутило, тому, що стало в водоймі набагато менше риби.
Ось так закінчили нашу риболовлю.
Використовували приманки ті що вчора.
УСІ НА ЗАЛИВ.
Востаннє редагувалось 23 листопада 2009 21:13 користувачем максім, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення President »

Спасибо за отчёт. Приятно видеть фото где отпускают рыбу.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення B.B.B. »

Обидва Максима молодці. Дуже гарний звіт, так тримати!
Надзвичайно приємно, що на нашому форумі є такі молоді дарування, що вміють не лише рибу ловити, але й цінувати і любити природу. Молодці!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

максім писав:PS:всіх риболовів яких бачили з рибою.Що свідчить про роботу водйми.УСІ НА ЗАЛИВ!!!
Ось бачте панове спортсмени де риба ловиться. У нас під боком такий полігон для тренувань і з рештою для проведення змагань. Трохи знаючи цю водойму, скажу що ловля на ній у певний період пори року дуже складна.
Та хлопці молодці, знають як знайти підхід до риби. Я дивуюсь як в такому юному віці ці хлопці знають і головне вміють так класно рибалити. Друг також відвідував Залів цими вихідними, відловитись не пощастило. В його слова: що на заліві риби немає, я не повірив. Максим відписав класний звіт, з якого можна стверджуати що риба є... Треба вміти її ловити.

P.S. хлопці молодці, так тримати. :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Mak7 »

Хочу дещо доповнити до звіту Максіма.
Коли ми з ним ходили на залив то бачили не тільки риболовів любителів та спортсменів а й браконьєрів що сильно засмутило адже риби стало набагато менше.
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Mak7 »

Всім привіт!
Сьогодні мав нагоду покидати на заливі. На водойму прибув в 9:30. Ловлю почав від мосту. Відійшовши на деяку відстань від нього я зловив першу рибу дня, мілкого окунця якого я сфотографував та відпустив у рідну стихію. Обкидавши це місце і не відчувши покльвки я пішов далі. Дійшовши до кінця заливу так і не побачивши клювання я пішов у зворотню сторону. Зупинившись в одному перспективному місці та зробивши декілька закидів на падінні приманки відчув легенький ударчик і підсік маленьку щучку (відпустив). Сьогодні спрацювали твістери Relax померанчевого кольору.
Востаннє редагувалось 09 червня 2010 17:32 користувачем Mak7, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”