ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Vikingvarvar »

В суботу 15.06 з колегою були в Підгайцях на стариці. Щука є, але прошена. Води дуже багато. Взяли по одній 500-600 грамм.
Сьогодні були на заливі. Я в холосту, а колега розловив свого нещодавно купленого megabass vision 110 щукою на 4.15 кг. Фотки в нього, як скине, тоді викладу.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Вітус »

Особливих сподівань на будь-який успіх не було...була лише воля зловити.... Прогноз кльову на сьогодні, власне, зовсім нічого не обіцяв, воно й зрозуміло: фаза луни повернула на повнолуння, сонце, жара і т.п. Зрештою, так все й було, перша година ловлі з світанку заперечувала видиме - адже, погода на світанку малювала неабияку перспективу, але щука, видно, "чогось не знала" stesnya: і продовжувала мовчати, навіть за будь-якої зміни приманки, гри, місця тощо. Короткі фрази у розмові з рештою спінінгістів свідчили про однаковість, м'яко кажучи, не зовсім позитивного результату. Але, банальна істина, що "якщо є вода, то мусить бути й риба" chitaj: спонукало до ще більш ретельного підходу та аналізу у виборі місця, а також експеримент зі зміною властивостей наявних приманок, приніс таки результат...Одна з щучок була явно за кіло, менша повернута додому.
Так шо, як кажуть "Риба єсть...она не может нє єсть..." lol:
Всім-удачі!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Vikingvarvar »

А ось і фото до мого попередньго повідомлення. Колега зі своїм трофеєм.
Зображення
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення promouterus »

Нарешті дочекався фото славнозвісної щучки luks:
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Vikingvarvar »

Сьогодні працювали Megabass Vision 110 та Flying Fish Joint 110.
Щучки докілошні(700-800гр). Було багато сходів. Клювала обережно, за самий кінчик.
SUNP0383.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення kayot »

Вырвался после работы на пару часиков покидать и поганять окушков.
На третьем забросе, щупакабрик, гдето до килограмчика, трошки повоевал, подвел под бережок - сход (маленький овнеровский крючочек). Побрёл по бережку - меняя примоночки и головки - но ... окунь отказывался сегодня себя проявлять. Прошло часик - второй, и я уже было собрался домой, но на последок решил прокинуть кетечем Swing Impact кола, первый заброс ... и.....
Тут всё и началось, удар был сильнейший, визг фрикциона до сих пор в ущах стоит, такое ощущение было, что щас шпуля будет дымиться...шнур нанофил, овнеровский крючок и палочка с тестом 0,5-5 гр не давали возможности силовой борьбы....просто "крАкодил" уходил в бездну..я не знаю сколько именно в купленной бухте было нанофила, но где-то около 150 м, рыб всё шел и шел, пару раз за травой вывернувшись - крАколил, уже началась просматриваться подмотка.
Короче минут 40 борьбы....ну вернее меня просто тягали, не много удалось вернуть шнура, каждый раз после определнной намотки, шел силейший толчок и рыба опять сматывала шнур.
Вдалеке плавали ребята на резиновой лодке, свистнул им, приплыли на помощь (Мужики, если читаете - ОГРОМНОЕ вам спасибо за помощь, чет я даже не познакомился с вами....затупил от адреналина), отдал им спин, они еще с полчасика поигрались с рыбой, выматывая и вынимая шнур с травы, но увы, видать крАкодильчик решил что ему хватит и....ВЫПЛЮНУЛ приманку.
Увы и ах!!!! Но рыб достойно боролся и победил, все равно спасибо ему за час адреналина!!!
Отдельно спасид В.В.В.. который советовал мне данные снасти - реально выдержали бой!!
Вот такой спонтанный выход на пару часиков...
Зображення
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення diplomat »

Вчора був водоймі. Рівень води не високий, але вода мутновата. Був свідком варварства - в березі лежали дві цьогорічні щучки. Хтось, очевидно, зловив і взяв з собою, розраховуючи що наловить ще більше, а до-дому такий "улов" нести просто не захотів.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Vikingvarvar »

Не обов"язково хтось взяв і потім викінув. Це може бути результат принципу зловив-випустив, коли гачок зачепився за жабри, або пошкодив інші життєво важливі органи. Також при високій температурі повітря риба вийнята з води отримує опік жаберних пелюстків і не факт, що вона виживе, якщо навіть була акуратно піймана. Я сьогодні був на "заліві" і бачив біля берега массу мертвої риби. В основному щучки-цьогорічки та окунці на пів-долоньки. Саме такі яких випускають. Я не підбурюю забирати всю рибу яку зловив, але випускаючи маломірну рибу ви повинні знати, що вижити у неї шанси мінімальні. Потрібно виключити її з улову. Повністю цього досягнути не вдастся на 100%, але потрібно старатися. Використовувати більші насадки і тд. Я сам часом ловив в цьому році маленькіх щупачків, але у мене на 1 пійману малу припадало в основному 2-3 на 400гр+. Використовую приманки більшого розміру. Мелоч її бьє, але не засікаеться. Хоча часом все-таки ковтали гачок. Та коли гачок(тройнік) крупного розміру, то щученя зазвичай сідає за кінчик губи і наслідки для неї мінімальні.
Вот как-то так.
PыSы
Кстате. Есть проверенная информация, что на заливе ночью ставят сети. Если у кого-то есть выходы на рыбохрану, то маякните им. В рабочие дни в 5 утра как раз снимают. На берегу сидят целую ночь возле костра, пиво пьют и не только и как будто отдыхают.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Sem »

Vikingvarvar писав:Не обов"язково хтось взяв і потім викінув. Це може бути результат принципу зловив-випустив, коли гачок зачепився за жабри, або пошкодив інші життєво важливі органи
Щось не схоже на правду! Я впевнений, що правильний спінінгіст не взяв би цьогорічки навіть травмованою. Ми завжди випускаємо мілкоту, іноді без половини жабер, іноді забагриться що аж кишки зверху. Виживе значить добре, не виживе значить раки будуть мати, що їсти. Мені було б стидно забрати, навіть травмовану рибу такого розміру.
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Вітус »

Sem писав:
Vikingvarvar писав:Не обов"язково хтось взяв і потім викінув. Це може бути результат принципу зловив-випустив, коли гачок зачепився за жабри, або пошкодив інші життєво важливі органи
Щось не схоже на правду! Я впевнений, що правильний спінінгіст не взяв би цьогорічки навіть травмованою. Ми завжди випускаємо мілкоту, іноді без половини жабер, іноді забагриться що аж кишки зверху. Виживе значить добре, не виживе значить раки будуть мати, що їсти. Мені було б стидно забрати, навіть травмовану рибу такого розміру.
Тоді залишається невтішний варіант...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”