ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні разом із приятелем Андрієм відвідали Залив у Луцьку. Виїхали після обіду - так би мовити на вечірній кльов. Кльову як такого не було, однак взяли по одному щупачку.
Що цікаво, що сьогодні мені пощастило розловити свого воблера, який дістався мені від Сергія Миколайовича – спонсора 1 Зустрічі-рибалки Ровенчан та Волинян у смт. Деражне від 15.03.09. Отже, на свій двосоставний воб при здійсненні смикінгові проводки виловлюю дрібного щупачка сьогодні 09.04.09 на р. Стир у Заливі м. Луцька, який помітно на фото разом і з вобом:
Воблер розмалював на свій смак, задній трійник замінив на трійник із вабиком - гра воба стала дуже привабливою.
А це та ж сама щучка, яку відпускаю у р. Стир:
Ось такою видалась сьогодні рибалка після обіду під вечір у нашому Заливі.
Ще раз ДЯКУЮ Сергію Миколайовичу за подарунок!
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Deranger »

10 травня 2009, Луцьк, залив р.Стир

Вчора на роботі троха "мекнув" оковитої, зранку встаю в 6:00 - голова мутна. На думку приходить вийти десь до води, щоб витягнуло всі алкогольні флюїди. Вирішив поїхати на залив - покидати мікроджиг, бо часу було обмаль, запланував на день багато справ, але порибалити зранку годинку-другу - святе діло. Хапаю спін, сумку, окуляри, навіть не снідаючи, виходжу на зупинку і сідаю на тролейбус. Вийшов на Д.Галицького, перейшов міст - рибаків традиційно багато, неділя все-таки. Розклав спін, поставив шпулю з лескою, вчепив 2-грамову головку з міні-твістером, йду продиратися крізь кущі в напрямку заливу, попутно закидаючи там, де є можливість - в прогалинах між кущами і деревами. На мису напроти острова, де течія Стиря роздвоюється, якийсь колега азартно полює на щучку-травянку, обриваючи в корчах одну за іншою блешні, а з другого берега його душевно втішає риболов-поплавочник (а йому чого переживати: китайська поплавочна снасть великої шкоди бюджету ніколи не завдасть). Шуму від них двох забагато, тому йду далі по течії. Рівень води впав доволі сильно, але до самої кромки доступитися тяжко - ноги одразу засмоктує мул, да так, що ледь виймеш. Покидав ще трохи - покльовок немає, хоча то тут, то там малька хтось ганяє. Перехожу в те місце, де починається залив, ставлю джиг грам на 8. Дальність забросу одразу збільшується, але починаються зачепи і обриви. Вирішую поставити шнур. В процесі прогонки шнура через кільця бачу офігенний вихід білої рибини солідних розмірів - вона на швидкості вистрибнула з води десь на 20 сантиметрів і, зблиснувши на сонці лускою, хлюпнулась назад. Мабуть, жерех або голавль. Я вголос кажу "ні х.. собі вихід", потім холоднокровно привязую струну-поводок і ставлю воблер Yo-Zuri L-Minnow 44 (сріблястий колір, чорна спинка) в надїї на покльовку щучки. І роблю кілька забросів в те місце, де був вихід. Близько до води не дає підійти мул, тому закидаю з твердого берега через смугу мулу і очерету метри 3 завширшки, роблю проводку, потім прискорююсь і вириваю воблер з води біля берега, щоб не зачепити за очерет. Потім кидаю трохи в сторону, підмотую - удар! Підсікаю і тягну. Фрікцион слабо затягнутий - жужжить, пробуксовує, але тягну затято і впевнено. Спінінг лайт-класу приємно вигинається, підсилюючи насолоду від виважування риби. Спочатку подумав, що щука, але ні - витягаю з води і суну до себе по поверхні мулу довгу білу рибину. Можливо, це та сама, що вистрибувала з води кілька хвилин тому. Такої я ще не ловив. Є підозра на жереха, бо на голавля не схожий кольором плавників. Дзвоню Віті Шанюкевичу, консультуюсь - виявляється таки жерех (в нього на губах є характерний "клюв"). Роблю контрольні заміри - вага 820 г, довжина 42 см. Зачот! Слава риболовним богам і подяка річці Стир за те, що в ній є багато чудової риби!
Ось фото трофея:
Зображення
і ще одне, із затіненням
Зображення
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення shanik »

Класна рипка! Звіт хороший. Раз, Андрюха, часто один ходиш, треба триногу до фотика, себе щолкать. Я зимою робив-робив-робив, недоробив- кинув. Вітаю!
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення shanik »

Бєлий совається останніми днями по заліву і ловить дрібних окуньців і щучок, відписатись не може- неграмотний.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення B.B.B. »

Deranger писав:10 травня 2009, Луцьк, залив р.Стир
Роблю контрольні заміри - вага 820 г, довжина 42 см. Зачот! Слава риболовним богам і подяка річці Стир за те, що в ній є багато чудової риби!
Супер!
shanik писав:Бєлий совається останніми днями по заліву і ловить дрібних окуньців і щучок, відписатись не може- неграмотний.
- готовиться наш чемпіон до змагань - молодець!
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Pikaso »

Да.... молодець......я сіко неловив на заливі не разу небачив щоб жереха ловили......я придставляю тих рибаків аматорів з боків. :lol:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення shanik »

Сьогодні виходив на 2 годинки, зустрів Panzera i Derangera, Толян зловив щучку, N6 по релаксовській нумерації, в мене був тичок такої ж. Окуньків прибазарить не вдалось, хоча хтось маленький гнав мальочка, Толік каже що в сонячний день видно маленьких, але дуже хижих жерешків.
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Deranger »

В цілому після дощів вода трохи піднялася, але кльов від того не покращився. Загалом, покльовок на силікон 5 см та мікроджиг за 2 години рибалки не спостерігав.
Були на заливі ще дві лодки, але з одної велася поплавкова ловля під островом, а на іншій двоє кидали спінінгами, але, здається, нічого не взяли
Аватар користувача

PaNZeR
Мальок
Повідомлень: 6
З нами з: 22 травня 2009 15:19

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення PaNZeR »

На "затоці" взагалі дуже багато хижака, - з початку травня часто виходив на 1,5-3 год зранку чи ввечері.
Жодного виходу без "удару".
Виловлено 1,2; 0,7; 0,65; 0,4; дві менше 0,1 (відпущено). Ще три сходи, два десь по 0,1-0,3 кг.
Останній сьогодні вранці, десь 1,5 кг чи більше. Боролась відважно, спініг крутила як хтіла. Під берегом зійшла, постояла, відпочила хвильку та й втікла. Вчора вдалось намацати щуку під мостом (вул. Ковельська).
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Deranger »

Вчора вийшов під вечір на залив - треба було перевірити щойно змонтовані мікроджигові приманки (півтораграмова дробинка на довгому білому гачку плюс дюймовий твістер). Розпочав з моста по вул. Шевченка, продерся до вул.Ковельської - глухарь, не бере. Перейшов власне на залив - там вже на поверхні було видно ознаки активності окуня. Покидав трохи мікроджигом - результату немає, при зачепах за латаття і іншу рослинність дорбинка сповзає і зсовує з гачка твістер - треба буде вдосконалювати конструкцію.
Вирішив потестувати поверхнєву приманку - під руку потрапив поппер River-2-Sea Bubble-pop 45. Кілька закидів в місця, де розбігається мальок - є удар. Витягую невеликого окунця. Розмір в нього явно незачотний - відпускаю. Йду по березі далі, але особливого задоволення від рибалки немає: повно волохатих жирних тіл, що хаотично валяються біля води або плескаються під берегом - де ж тут нормально половиш? В результаті доходжу до моста на Д.Галицького, зробивши по дорозі всього півтора десятка проводок, і повертаюся додому.
Висновки: 1.обловлено поппер, що валявся в коробці два роки 2.ловити треба зранку 3.треба шукати менш залюднені місця.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”