ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

белий
Чемпіон України (мормишка - 2011)
Повідомлень: 57
З нами з: 03 лютого 2011 22:38

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення белий »

це плагіат
Аватар користувача

akrus

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення akrus »

Андрюха тебе відксерили :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Максим Млинів »

Да-а-а. Скоро щука, окунь - у спинингистов будет так... в прилове... :lol: :lol: :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

sentkroy писав:Залів, вибрався я сьогодні обкатувати новий спін. Картина яку побачив чесно не вразила, маю на увазі рівень води, це капец... :o А що ж робити треба макати приманки. Біля мосту, під час телефонної розмови з другом навіть получилось виловити щука. Ну а далі скинув красовкі сів на сходах опустив ноги у прохолодну воду, вчепив мормишку в перше в житті (на спінінг) і став гратися із жерешками і окуньками біля берегу. Роблю закид вздовж берегу, даю приманці опуститись на дно, витримую паузу і починаю гратись "чорними проводками".


P.S. золотішко 815г проби :D :D :D
Бомба,кльово.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

белий писав:це плагіат
akrus писав:Андрюха тебе відксерили :lol: :lol: :lol:
Photoshop - форева :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

Знову я. І знову на заліві, в пошуках нових трофеїв....

Зустрів ще одного "Любителя всього живого", не знаюв в що він цього дня вступив та рибалочка видалась на славу. Коли зустрів Андрія, в нього вже був окунь в активі, при мені взяв щучку, ну і судачка першого на заліві.

А далі то вже розділ містики. Вже майже зібралиси іти до дому, та ще думаєм по пару забросів... Тут із трави випливає кілька диких качок, мене довго заводити на "подвіг" не треба, починаю ловити пернатих. В одну навіть попав, Белий тоже підключився до приємного занятія. Роблю закид, Белий кричить шо Є... я починаю вимотувати приманку і треба ж такому статися, в ту саму качку в те саме крило засадили дві пиманки.... :shock: Починаємо розтягувати качку на двох спінах. :lol: Ми обійшлись легким "іспугом", а качва отримала море адреналіну, всі живі і здорові.

P.S. трофей відпущено в рідну стихїю... :lol: :lol: :lol: Скільки ще всякої живності ловить не переловить...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення We$t »

йома-йо, ше місяць до Відкриття, а вже стріляють
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення shanik »

Судячи з хижого погляду на останньому фото, то ніхто нікого не випустив... Пацани, беріть з собою на риболовлю бутерброди, що б на все живе не кидатись...
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

Коли особо на риболовлю не вистачає часу, приходиться вискакувати коли попало. Шкода що риб не дуже активний, приходиться збирати поштучно по всьому заліві. Але все ж таки, краще прогулятись вечірком, подихати свіжим воздухом і навіть дещо піймати.
Навіть виловив свого першого йорша, на Стирю.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Вітус »

Сьогодні ще з обіду задумав після роботи скакнути на залив. Але, чим ближче до закінчення важкого робочого дня, тим більше спокуса залишитись вдома переборювала денні бажання. Зібрав волю "в кулак" і все-таки випхав себе за двері. Допомогло бажання попрацювати з новим ПЕ шнуром. Ну, а далі вже все просто. Як ні в чому не бувало-кроки дедалі легше, чим ближче до води... Години 1,5-2 повне "зеро", але надія, як кажуть...
Сонце сідае, скоро сутінки, і на одному з закидів удар. Що сіло-не зрозумів. Звичайа боротьба, супротив риби, ніби все, як звичайно. А перед берегом-сюрприз, риба заходить під бровку...і все..Боротьба припиняється. Руху нема в жодну сторну. Думки підсказують: все, начеб-то вірно: риба завела в траву, ну а далі, як повезе. Хвилину намагання вивести ситуацію з цейтноту таки увінчуються успіхом, риб став ривками наближатись до берега. Інтрига назрівала-хто ж там на тому кінці шнура? І ще за кілька секунд показався він-красавчег ОКУНЬ! Останній ризик виваджування-висунути на берег на траву. Вдалось..У-у-х. Відчепив. Пробую зробити наступний закид, Але пережиті хвилювання переривають проводку. Закурюю...Все... релакс. Ще пару закидів, темніє. Пора додому...
Жаль, що фото не на природі. Як завше фотоапарата зсобою не ношу. Прйшлось зробити фото вдома. При зважуванні красавчег потягнув на 600 гр рівно, ріст 35 см.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”