ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Vikingvarvar
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 25 травня 2013 15:48
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: СССР

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Vikingvarvar »

Sem писав:
Vikingvarvar писав:Не обов"язково хтось взяв і потім викінув. Це може бути результат принципу зловив-випустив, коли гачок зачепився за жабри, або пошкодив інші життєво важливі органи
Щось не схоже на правду!.....
что именно вам на правду не похоже? то что кто-то рыбу брал и домой не захотел нести, или то что она подохнет если ей сначала жабры вынуть, а потом отпустить? или то что на заливе у нас браки промышляют?
я не приветствую ловцов(рыбаками их даже не назву) которые мелочь забирают и сам всегда её отпускаю. специально повторю, если кто-то недопонимает - надо пытатся исключить её из улова, а не преднамерено ловить и выпускать, так сказать ради спортивного интереса. весь ваш интерес тогда заключается в том, выживет она или нет, а не в самом процессе вываживания рыбы. просто я сегодня видел как "спортсмен" ловил окуней с снимал их с крючка путём вырывания его изо рта рыбы, а потом их отпускал. рыбе, наверное, было очень приятно.
кстате если вы хотите что бы ту рыбу которую вы выпустили и она подохла сьели раки, и она не превратилась в рассадник заразы, то утопите её на дно, раки с поверхности её не достанут.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення diplomat »

Зовнішніх ознак травмування я не помітив. А на наведені висновки навело те, що обидві щучки лежали разом в одному місці. Якби вони були б навіть травмовані (а не мертві), то все рівно певний час пробували б відплисти від даного місця, а не лежали б в самі кромці берега. Скільки травмованих щучок з однієї точки треба відпустити, щоб дві з них залишилися ось так лежати. Хлопці ви ж всі відпускаєте таких рибок (сподіваюсь). Часто ви після себе залишаєте саме таку картину?
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

diplomat писав:Хлопці ви ж всі відпускаєте таких рибок (сподіваюсь). Часто ви після себе залишаєте саме таку картину?
Краще б "ми" всі старались хоча б так відпускати, ніж я ось був сьогодні на старицях і один хлопець собі ходив і багрив щуренят, на наші зауваження він не реагував,-мовляв,-"я собі на тараньку" rozgi: Набомбивши цілий пакет afiget: молоденьких щучок, поспілкувавись з місцевими, які бачили цей пакет і які ще й примовляли що він якійсь зачарований, мовляв що стільки риби наловив, він зібрався і пішов додому... просто небуло слів........
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні відвідав Залів.
В улові 20 окунців,та 3 щучки,ще було 4 дуже непоганих сходи,але як говорять не судилося. som:
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні вдалося поплавати по Заліву.Дуже сподобалось,що рибка показала дуже класний кльов.Було багато покльовок,багато сходів,щей доволі класної рибини,особисто мною було піймано, біля 60 окунців,10 з яких від 110 до 200 грам,та 10 щучок, але всеж вдалося дотягти пару бонусків до борту!!
Але незважаючі на те,що крупна брала щучка ,а не окунь, Бонусом став саме окунь lol:
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Microjig_men писав: Бонусом став саме окунь lol:
Кабанчикі супер!!! luks: Сьогодні тоже піду попробую, можливо Microjig_men витягну, хай розкаже пару прийомчиків lol: friends:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Microjig_men »

Та ні спасибі, я вже був сьогодні, з мене хватить lol:
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Microjig_men »

Залів!!
Перша щучка-300 грам
Друга щучка-550 грам
Ще в добавок було 8 менших шнурків та 1 окунь!!
Ще було 3 сходи Хороших МАМОК,але нажаль вони завершились сходами afiget:
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні вирішив трішки поплавати по Заліву.Як пізніше виявилося не даремно.В улові бонусів було не дуже багато ,але всеж кілька влитіло,друг піймав з 20 окунців до 100 грам, та щучку на 550 грам,а у мене справи йшли трішки краще,я піймав десь 30 окунців до 200 грам,1 рака,спійманий на Лакі джон Тіога,1 йорша,теж на Тіогу, та 1 більшеньку щучку на 550 грам, теж на Лакі джон,але на кінець рибалкі, я взяв зовсім неочікувану рибку,на Поляріс від Крейзі фіш я піймав ЛИНОЧКА,як показало пізніше зважування, Найбільшу рибку за сьогодні,заважив він 1 кг і 140 грам.Ємоцій було маса, особливо 30 хв викачуваня, якогось монстра, який ніяк не хотів здаватись, та пілнятись до лодки,але всеж рибка устала і здалася.Ось така вийшла рибалка ВСІМ НХНЛ!!!!
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Ех.... Як би я всю виняту рибу з сетки фоткав то геть мене за брака мали:))
Діма линок видн що з сетки.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Відповісти

Повернутись до “Звіти”