Звітис. Топільне, Рожищенський район

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Dmytro
Підуст
Повідомлень: 79
З нами з: 28 липня 2009 15:03
Звідки: Київ
Контактна інформація:

с. Топільне, Рожищенський район

Повідомлення Dmytro »

Їздили 07.08.2011 на ставок в с.Топільне з Юрієв Івановичем і братом Сергієм, в нього, до слова, у цей день був День народження! Розповідати особливо нічого, бере окунь, у Ю.І. щука зрізала разок, власне все.
Гарна така місцина, можете оцінити на фото. Всі спіймані окуні повернулись до рідної стихії =) До речі, непогано клювали молюски =) Ми з малим по одному такому монстру виловили
Наваристий клював молюск в той день :D
Волинь моя, краса моя...
Брало на жовтий релакс
п.с. Якщо тема зі звітами по цій водоймі була - вибачайте, я не знайшов, у такому разі нехай модератор перекине у вірну гілку
Память рыболова феноменальна: он помнит даже то, чего не было :)
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: с. Топільне, Рожищенський район

Повідомлення Alegator »

Дмитро, такої теми сто% ще не було. Власне я неодноразово ловив на даній водоймі, оскільки живу в хвилинах 7-10 їзди від неї, просто ніяк руки не доходять до компа написати. Можу відмітити таке: раніше (років 7 тому) вперше почали там ловлю. Оскільки тоді ловили на "надлегкі" спінінги з тестами до 30 грам і практично завжди на "залізо", то в улові були виключно щучки. Щука попадається невелика, від 0,3 до 1кг. Цього року повертаючись з невдалої рибалки на Чебенях по дорозі заїхали на цей ставочок. Ловили окуня, переважно мілкого, проте проскакували досить непогані матроси до 300 грам. Особисто в мене з щукою тут аж ніяк не складається: на кожній рибалці маю 1-2 покльовки, проте дотянути до берега не вдається, постійно с%ка зрізає :(( Сергію в цьому плані везе краще.
Від місцевих чув, що став в оренді і "орендарі" по вихідних "прополоскують" став неводом. Власне що і бачив перед вашим приїздом в суботу. Загалом ловити можна.
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: с. Топільне, Рожищенський район

Повідомлення Alegator »

...по дорозі на Чебені заїхав сюди. Минулого тижня вся волойма була покрита кригою, а зараз така
на першому ж забросі відзначився мій колега
це була єдина рибка, правда покльовки тут починаються значно пізніше. Звідси поїхали на Чебені.
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: с. Топільне, Рожищенський район

Повідомлення ukeirjjd »

Вчорашня вечірня вилазка потішила ось такими какунцями
Більші ігнорували все.Під самий вечір зрозумів причину."SEкас ".Таке красиве дійство! afiget: Приблизно на цьому місці

з правого боку в куточку,очерет ходив ходором! luks:
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: с. Топільне, Рожищенський район

Повідомлення Alegator »

...ще один ставок втрачений :((( За останньою інформацією він взятий в оренду. Хоча він і раніше був в оренді, проте хижу рибу ловити ніхто не забороняв. Ща запустили зарибок білої риби (точно не памятаю якої) та щуки. "Господарі" сказали, що мінімум рік ловити не будуть давати.
Ну що ж, будемо шукати щастя на інших водоймах.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”