ЗвітиРічка Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення B.B.B. »

Вийшов під самий вечір сьогодні. Узяв три окуня і ще три зійшло. Самий більший десь під 150 гр. - порадував не абияк. Тримав ще одного дещо більшого, але зійшов. Весь улов взятий на мікроджиг. Приманка вагою в 1,1 гр+ дюйм (фіолет і масло). Проводка - волочіння із підривами. Вийшло дуже цікаво і захоплююче, чого і всім бажаю!
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення максім »

Сьогодні вийшов на Сапалаєвку. Вдалось зловити 1 окуня і 1 щучку, ще 1 щучка зійшла. Приманка 2 грама, твістер ультра фіолет. Бачив Віталія Віжанського казав що наловив окунів, скікі точно незнаю.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення B.B.B. »

максім писав:Бачив Віталія Віжанського казав що наловив окунів, скікі точно незнаю.
- усього шість хвостів (усі полосаті). Із них два бонусних окуня.
Сьогодні відпрацював саморобну джигу класного майстра. В результаті не мав жодного сходу. Однак перша проводка подарувала пусту покльовку, та на другій (змінив резину) полосатий сів. У ньому було біля 12 гр, можливо, тому і вдарив лише по 1,5 дюймовій резині.
Дуже сподобалась коротка риболовля тим, що працювала уся резина, яку взяв у руку, а це і масло, і кока-кола, небо, лоховська, світле масло із зеленими цятками.
Не сподобався дощ, завдяки якому довелось швидко повертатись. А так окунь бере дуже добре, чого і всім бажаю.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення kayot »

максім, это ты сегодня был с отцом на ставку в дождь вечером???
Зображення
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення максім »

Був сам, по дорозі назад зустрів В.В.В
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення максім »

Сьогодні побував на цій водоймі, як результат 2 окунці,і 1 сход.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення sentkroy »

Ще одна вилазка на рибалочку пригадалась. Весна, освоюємо "твіч" на Сапалаївці. На водоймі того разу був із спінінгом вперше. Поставлені цілі було виконано...

навіть Діма вимучив одного...

P.S. інформація здається по чуть-чуть...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Trans »

Але й терпіння маєш.... ;)
Серьож, а весна хоч якого року - 2010 чи ти по чуть-чуть виставляєш ще з більш минулих часів?
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення sentkroy »

Trans писав:а весна хоч якого року - 2010 чи ти по чуть-чуть виставляєш ще з більш минулих часів?
Дійство проходило цієї весни.
Не цікаво викласти всі звіти зразу після рибалок. А зимою то як бальзам на душу. І самому приємно згадати і народ трохи розшевелити.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Вітус »

Нарешті дорвався до компа... Так от.. Побіг вчора (неділя) в районі обіду на менший (за жовтою трубою перед містком). Мета-потестувати новий Daiwa Regal 2,10 (2-10) в роботі з мікроджиговими приманками. Часу в мене було хв 40, тому вчепив одного твістерка темно-оранжового на шарнірі (4 гр) і не міняв. Щодо місця, де стати особливо не обирав, оскільки зі сторони парку кидали двоє хлопчаків, а 40-50% води було під кригою, отже, я став біля городів навпроти хлопців. Кидати також некомфорт-закидали мало не назустріч один одному. Вся увага-на спінінг, тому більше відпрацьовував палку :geek: , ніж "заряджав" приманку своєю вірою :) в неї, тобто-без особливих сподівань на успіх.
З третього закиду-удар, різкий і дуже відчутний. Думав, що перехліснувся з хлопцем навпроти, але дивлюсь, що він продовжує крутити без напряга. Отже, якось і не підсікав я, став тягнути, приємна тяжкість і, дійсно-тяжкість. Сукунд 15, майже доводив до поверхні...і...прикрий...сход... :cry: з гарними бурунами в поверхні води. Хлопці теж бачили, трохи поперегукувались, обмінялись враженнями, мені позвонили домашні і я побіг, кілька разів закинув ше у відкрите місце біля мостика, але безрезультатно. Та покльовка мене здорово "розтормошила" і хоча, я не бачив свого трофею, вважаю що сезон відкрито! Настрій був бодрий.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”