ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення B.B.B. »

Рибалка від 29.03.09. Дещо запізнілий звіт, але так вже видалось.
Виїхало нас вже традиційно четверо: Сергій, мій дядько, Василь та я.
Погода цього дня не особо радувала, але було тепло. Вітер, південно-західний, рвучкий. Здалося, що він був куди потужніший як учора. Ранок знову видався прохолодним.
З першу побували у Хріниках. Вже у сутінках ми складаємо спіни. Рибалку розпочав із традиційних місць. Став у стариці, щоб вітер дув у спину. Поставив з першу силікон, але вже швидко ставлю поводок і ставлю воблер Damiki Pirami 70 SP (жовтого кольору із двома цятками). Не прогадав. Досить швидко клювання та перший окунь на березі – фото.
Кілька смиків і змінюю воб. Ставлю Team Daiwa minnow Laser finish SP – знову клювання і знову окунь на фото.
Хлопці Сергій із дядьком, що відразу стали поруч мене, дещо не очікували такого повороту, але піймати так і не змогли. Лише дядько, коли дізнався, що зловив я своїх окунів на воби, то поставив Yo-zuri 3D Flet Crank. Сказав, що мав одне клювання, але на цьому усе. Старицю вдалось обкидати із двох сторін, попри те, що рибалок сьогодні було дуже багато. Згодом ще обкидав саму меншу старицю. Там окунець погулював, однак всі прохання ігнорував. Перепробував усе від вертушок до МДЖ, навіть попер, але часу було мало, оскільки у планах стояло завдання відвідати історичні місця „бойової слави”: с. Пляшева, м. Берестечко – дивись звіт ось тут viewtopic.php?f=14&t=110
Аватар користувача

PavelS
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 05 травня 2009 15:04
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення PavelS »

Сьогодні першою маршруткою зганяв сюда. На водоймі був о сьомій -- от воно, відсутність авто і дорогоцінні години самого ранку уходять в нєбитіє, жаль. Людей майже небуло, нарахував 5 спіннінгістів. Ловив з дамби, де і взяв єдиного окунця під 300 г на Mepps Aglia №2, на течії і старицю пройшовся. В останній глухо, нічого не гуляло і дві сітки бачив, а от нижче дабми вода просто кипіла, мальок десятками випригував. Всі силіконові, пластикові, металеві "делікатеси" перепробував -- нуль (інші рибалки теж кидали все що завгодно, і теж нічого). О дванадцятій пішов в магазин за пивом і потім засів на березі і просто дивився як щось малька б"є -- ефектно, блін 8-) А о першій додому.
P.S. окуня забрав додому, то як чистив -- рака вийняв :?
P.P.S. на проводах нижче дамби, а там їх багато, нарахував до тридцяти обірваних блешень :roll:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення shanik »

Сьгодні Валерин товариш некисло відловився в Хрінах- 2 по2кг(один на фото), і декілька меншечких. Деталей не знаю, вроді джиг.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Павло »

А такий окунь зараз рідкість :!:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення DRAKULKA »

Да, давно таких не видел..
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Alegator »

фотомонтаж :lol:
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Deranger »

Alegator вчора був на мокрій рибалці в Млинові, а мене занесло в Хріннстоун-лейк (Хрінниківське водосховище по-нашому).
Погода аналогічним чином познущалася з численних риболовів на плавзасобах, а потім так само почала знущатися риба.
Жерех крутив свої водовороти, окунь виганяв малька з води, а клювати на нормальні приманки майже не хотіли. Результат: зловив кілька дрібних окунців на мікроджиг в районі стариці, відчув пару тичків і один зхід жерешка - ото й все задоволення від такої довгоочікуваної рибалки.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Bayda »

`Останні вихідні я з друзями провів в Липі,було велике бажання пополювати,але за відсутнiстю пернатоi дичини переключились на рибалку.Суботній ранок відстояли в очікуванні качиного льоту,ранок був чудовий,як виявилось тільки для нас,качки напроч відмовились літати.Біля восьмої години,здобувши одну лисуху,тим самим виконавши програму максимум і розуміючи,що кулішу бути,направились до бази змінити рушниці на спіни.На базі нас чекав Микола Всеволодович,який встиг вже приготувати смачний сніданок з ароматною, міцною кавою.Про його вміння готувати ходять легенди,але про це іншим разом.Погода вдалася сонячна,безвітряна,на небі ні хмаринки.Вирішили розпочати з плеса навпроти "Лагуни",покльовок було багато,але брав переважно невеличкий окунець,я ловив джигами 1,5-2,5гр, "Ман'ячками".Палич включав "важчу артилерію ".Міняeмо місце лову на коряжник,ловимо поперами,картинка змінилась,стало набагато веселіше.Зупиняємось годинки на три,в улові самі окуні,щука проявила себе лише одним виходом,але мазанула.Час на рибалці спливає дуже швидко, потрібно повертатись,та і Микола Всеволодович зачекався з кулішем.По дорозі до бази робимо декілька зупинок,ловлю міні-блешнями серед латаття,в улові "верховодка"(точної назви не знаю),плотва,окунь.Рибалка UL серед рослинності якоюсь мірою нагадує полювання,потрібно тихенько підкрастись і зробити єдиний,влучний кидок в віконце,не поцілив,підшумів і шукай рибу в іншому місцi .Від такого"полюваня"Палич у захваті,я теж-від того,що вдалось продемонструвати роботу приманок.За смачним кулішем згадуемо сьогоднiшню рибалку і слухаемо нескiнченнi історії від Всеволодовича.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Bayda »

Наступного ранку погода змінилась в "кращу"сторону,слабкий вітерець,похмуро.Починаємо з коряжника,ловимо,як і вчора попирами,є виходи,нарешті чую потужний "чвок" і одразу Палича:"Есть",сідає достойний екземпляр.Так як не було безмена точну вагу не встановили,але здаеться,що кiло,не менше.Починае накрапати дощ,покльовок не густо,вирішуем змінити місце,переїзджаемо в район"Мотора".За годину лову-п'яток окунців,міняю приманку на воб,і ось воно-довгоочiкуване "тук",боротьба над корчами на нашу користь,до улова додаемо щупачка.За цей час дощ стих,шукаємо нове місце,зупиняємось на чистому- нуль,знову в коряжник.На повному викиді у Палича на попер сідає"мамка",і як він не старався не пускати її до корчів,за мить вона вже там, рахунок не в нашу користь.Ще трохи половивши, направляємось на базу.Вихідні в фазі завершення.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення DRAKULKA »

Окуняра классный
Відповісти

Повернутись до “Звіти”