ЗвітиСело Озеро

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Rubak_Roma
Лин
Повідомлень: 112
З нами з: 16 квітня 2012 22:17
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: Село Озеро

Повідомлення Rubak_Roma »

В чора ( Неділю ) був в селі Озеро покідав біля 3 годин. брав мелкий окунець, podmotka: на джиг. Потім вирішив покідати на блеску мепс 00 серебро (модернізірованою) то теж злоаиа декілька окунців, і одного зовсім нечікованого трофея... пескарика на грам 80, ( не забагрив, фото)




Доречі "Месні" казали що за цю зиму задихнулоси дуже багато окупя -встелено дно... і карпів, навіть до 10 кг(((((((((((




РИБАЛКА УДАЛАСЬ................................................. super вся риба за рибалку була відпущена у ріднк стихію....
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:
Аватар користувача

crusar
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 13 березня 2012 22:40
Звідки: Луцьк

Re: Село Озеро

Повідомлення crusar »

Rubak_Roma, а сіток не піймали?Скоро там ловити не буде що, місцеві рибацюги banda якщо їх можна так назвати, вичистять сітками усе. Риба вцьому році не задихалась, часто навідуюсь на цю водойму.
Демчук Вадим,"один мій гарний знайомий запустив в озеро бочку, амурів і товстолобів", підросте мальок і так само піде в сіті як плотва мною запущена і сом твій stena:
знищуй брака
Аватар користувача

Rubak_Roma
Лин
Повідомлень: 112
З нами з: 16 квітня 2012 22:17
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: Село Озеро

Повідомлення Rubak_Roma »

Демчук Вадим писав:
crusar писав:Rubak_Roma, а сіток не піймали?Скоро там ловити не буде що, місцеві рибацюги banda якщо їх можна так назвати, вичистять сітками усе. Риба вцьому році не задихалась, часто навідуюсь на цю водойму.
Демчук Вадим,"один мій гарний знайомий запустив в озеро бочку, амурів і товстолобів", підросте мальок і так само піде в сіті як плотва мною запущена і сом твій stena:
Згідний з вами ! Прикро сталося з моїм сомом ... stesnya: Дійсно місцеві взагалі ОБНАГЛІЛИ, займаються промисловим виловом риби ! rozgi: А саме: постійно ставлять сітки, а потім продають рибу на базарі, кожен день. Треба це припинити, а то дійсно ловити "нічого буде" ! inspektro:



Так дійсно я бачив там сітки...=((( з цим потрібно боротися!!!
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Село Озеро

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Був 9 травня в озері (звіт нижче) то там бачив екрана одного біля кладки в день. Жаль що він був далеко( напевно якоюсь 5 метровою палюгою ставили) а то б н***й порізав би!! huligan:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Rubak_Roma
Лин
Повідомлень: 112
З нами з: 16 квітня 2012 22:17
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: Село Озеро

Повідомлення Rubak_Roma »

У неділю 13 травня я вирішив поїхати на рибалку. Завдяки попередньому звіту який виклав Lyc'kuy_Ruba4ok, я довго не думаючи відправився в село ОЗЕРО.
Зображення

Прибув на місце ловлі motorchik: близько 13 00. Дорога виявилась напруженою, адже я їхав у битком набитій маршутці. По дорозі зустрів спанінгістів, ну і звичайно ж запитав -як кльов? На що вони мені і відповіли - Кідаємо з самого ранку результатів нема afiget: . Розклавшись я пішов на пірс ( той що біля церкви ) І буквально з шостого закиду razmah: на блесну (мепс 00 бронза) впіймав окунця.

Зображення

Звичайно випустив, і впевнився що окунь досить активний. Наловившись вдосхочу на блесну стало нецікаво, тому і вирішив поставити світлого кольору бейт бріз

Зображення

після неї темного кольору черв*ячка, окунь навіть самий малий окунець хватав жадно

Зображення

podmotka: Кідав також на плаваючу приманку (шось під п*явку) І ОКУНЬ БРАВ luks:

Зображення

Зображення

Вся риба за сьогоднішню рибалку була відпущена, трофейних екземплярів нажаль не було trofei:

Зображення

Загалом рибалка дала багато вражень і приємних моментів super чого і всім бажаю у подальших поїздках...PS///ні хвоста ні луски
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Село Озеро

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Саме в середу 9 травня, в таке свято як День Перемоги, я та ще мій один друзяка якого звати Діма не довго думаючи вирішили відправитися на рибалку в село під назвою Озеро. Це була моя найперша рибалка в тій місцевості, а мій друг бував там ще раніше і запевнював мене що без улову ми в цей день звідти не вернемося, а обовязково насмикаємо тамдешніх окуньків.
Отже вирішуємо вставати в 5:00 ранку і йти на автостанцію, ну і звідки звичайно ми й відправимось на Озеро. Дорога займає приблизно 1 год. Я їду та міркую яким кльовом зустріне нас водойма, а Діма навіть не думає про той кльов( адже, по його словам без моментів покльовок, та виважувань percha (окуня) ми не залишимося)
На годиннику 6:20 і ми вже бачимо зупинку на якій пише назву села:
Зображення
Після того як ми вийшли з автобуса, мій друг відразу "дав на тапки", показуючи тим самим дорогу до заповітного озера, і я йдучи за ним замічаю памятник присвячений Дню Перемоги і відразу згадуються розповіді мого діда про мого прадіда, як він воював і як було важко в ті часи...
Зображення
Буквально за 10 хвилин прибули на озеро, і давай відразу в бій! Спінінги, катушки, поводочкі, приманки... Понеслась! razmah: Я роблю свій перший закид на мікроджиг і бачучи в полароїдних очках буквально в 5 метрах від мене багато піскаря, роблю повільну проводку з волочінням по дні, як через 5 оборотів катухи бачучи атаку риби відчуваю вже її на тому кінці спінінга. foto:
Зображення
Піскар виявився досить непоганих розмірів, але відразу вирішую його відпустити по "золотому" риболовному принципу, Піймав-відпусти!
Зображення
На мікруху обловився, вирішую ставити мого улюбленого воблера міноу від страйк про, як відразу на падінні приманки в воду відчуваю приємну тяжість- це перший озерський окунь! Ну просто красень! luks:
Зображення
Зображення
Мій товариш, на пару зі мною, також майже на кожному закиді обловлюється мікроокунцем на нарізку їстівного силікона на мормишці.
Зображення
Я теж не дрімаю і бачучи поступову активність малька на поверхні, якого ганяє місцевий хижак вирішую ставити мій саморобний "чудо" поппер як відразу, буквально після 3 чавкань бачу як його атакують!- Підсічка і місцевий Predator міцно засів на гачку.
Зображення
Ось таким чином вся рибалка проходила впродовж цілого дня, тільки після обіда кльов став менш активним і приходилося вже міркувати як впіймати хижака, тим і цікава рибалка на спінінг! podmotka:
Ось ще кілька фотографій з місця ловлі:
Зображення
Зображення
Під вечір рибка активізувалася. Наловившися вдосхочу, ми за цілий день рибалки випустили назад в рідну стихію близько 100 окунів, якщо не більше rzhach: Так пройшла наша пізнавальна рибалка, і ми так засиділися що аж опинилися на зупинці тільки в 22:00 вечора, ледь не пропустивши маршрутку. Сівши на неї, відправилися з довольними від удачної рибалки посмішками.. Бажаю Всім рибалкам вдалих рибалок ну і звичайно-Ні хвоста, ні луски!!! trofei:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

crusar
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 13 березня 2012 22:40
Звідки: Луцьк

Re: Село Озеро

Повідомлення crusar »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:Був 9 травня в озері (звіт нижче) то там бачив екрана одного біля кладки в день. Жаль що він був далеко( напевно якоюсь 5 метровою палюгою ставили) а то б н***й порізав би!! huligan:
Ой друже це не екран, а сіті і там їх тьма, місцеві уйо.ки охренелі в корінь, хоча деякі з цим борються...
знищуй брака
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Село Озеро

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

БУв в Озері в неділю, заїхав потаскати окуньків на мормихая і відпочити від нашої міської метушні. Після того як зібравши спінінг, заходжу на першу кладку, роблю перший закид вздовж кладки-відразу окунь! som: , другий закид- другий окунь!, третій закид- третій окунь! luks: Ну думаю рибалка знов буде обезбашена lol: Головне закид робити під саму, саму кладку, а найцікавіше-це коли попадаєщ на кладку і зтягнувши з неї приманку, відразу тільки вона впала в воду слідує покльовка. super

Зображення
Зображення

Впродовж усієї рибалки смикаю окунів на мікроджиг, стало скучно, вирішую "вкрасти" в друга спінінга, поки той сходив до вітру rzhach: і половити на його снасть.
На диво клює на все, і я після 3 закиду тягну першого, другого, третього perch'a....

Зображення

Бачу окунь активний на поверхні, думаю візьму свого самокльопа поппера, попробую й на нього вимучити окунька. І мені це вдається! mayachok:

Зображення

Пізніше на деяких місцях вдається зловити пару більш менш достойних екземплярів на обрізаний твістер релакс на мормишці.

Зображення
Зображення
Ну і під кінець пару фото:

Зображення
Зображення
Дивний погляд afiget:
Зображення
Підсумок рибалки- Хороший настрій на цілий тиждень+ вся риба відпущена. super
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Село Озеро

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Гарний звіт luks:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Wadim Demchuk
Сазан
Повідомлень: 191
З нами з: 09 серпня 2012 21:13
Справжнє ім'я: Вадім
Звідки: Луцьк

Re: Село Озеро

Повідомлення Wadim Demchuk »

Вчора рибалив в Озері, риба була ну дуже активна ! Ловив з 6 - 9 години, а потім з 12 - 14 годину. Використовував різні приманки ( їстівний силікон ), від малих розмірів Байт Бріз Фіштейл 2 - і до Молікс Сліго 4, загалом було спіймано близько 100 окунів, з яких 20 мають ранг " вище спортивного ", і лише 2 окуня були десь по грам 200 !

Фото не робив, тому що не мав на меті писати звіт !!!
Зображення
ПОЙМАЛ - ОТПУСТИ !!! СОРВАЛАСЬ - НЕ ГРУСТИ !!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”