Прикормки, приманки і т.д.Нова універсальна прикормка

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
mineral
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 18 березня 2015 12:42
Справжнє ім'я: Andriy

Нова універсальна прикормка

Повідомлення mineral »

НОВИНКА ДЛЯ РИБАЛОК!! ПРОФЕСІОНАЛІВ ТА ЛЮБИТЕЛІВ!
ПРИКОРМКА МІНЕРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА
Абсолютно новий український продукт, який працює!


Вага пачки – 1 кг.
Ціна – 20 грн.
Можлива відправка по Україні службами доставки.

Склад прикормки
Суміш подрібнених природних мінералів.
Характеристика
Прикормка має унікальні лікувальні властивості, підходить для всіх типів водойм, придатна до використання у будь-яку пору року. Містить велику кількість збалансованих корисних елементів, 32 мікро- та макроелементи, серед яких основними є оксиди кремнію, алюмінію, міді, титана, срібла, заліза, кальцію, магнію, натрію, калію, фосфору. Мікропористі тіла мінералів, що входять до складу прикормки, проявляють високу енергію адсорбції, і внаслідок цього володіють здатністю добре поглинати речовини при низькій їх концентрації. Мінерали не мають канцерогенних властивостей. При використанні прикормки не виявлено негативних біологічних ефектів на рівні цілого організму риби.
Мінерали володіють високою іонообмінною здатністю, властивостями адсорбента та можливістю вбирати та віддавати вологу, дозволяють продовжити дію речовин з якими вони змішуються. Мінерали прикормки є нейтралізуючими агентами широкого спектра токсичних хімічних речовин та матеріалів, понижувачами кислотності, запобігають поширенню штучних хімічних сполук у водоймі та їх негативного впливу на рибу.
Застосування
Для риболовлі рекомендовано змішувати з органічними прикормками (рослинного та тваринного походження) у кількості до 50 % загальної маси корму, або самостійно з різними ароматичними добавками в залежності від власних вподобань.
При вирощуванні риби використання прикормки продовжує нерестовий вік маточного поголів’я, підвищує виживання малька риб на 30 %, збільшує рівень кисню в крові риб на 7%, зменшує зимовий замор риби на 28%, виводить з організму риби важкі метали, токсини та інші шкідливі хімічні з’єднання. Унікальні сорбційні властивості покращують роботу кишково-шлункового тракту та стимулюють апетит у риб. Прикормка сприяє засвоєнню амінокислот та мікроелементів. Збільшує приріст ваги риби на 12 %.
При промисловому вигодовуванні риби додавати 4-5% мінеральної прикорми до основного раціону годування.
На спортивних водоймах прикормку доцільно використовувати під час та після проведення змагань з метою очищення придонного шару від різних хімічних комплексів, при цьому відновлюється природна мікрофлора водойми та організму риби.

Термін зберігання необмежений.

Тел. 0966101102 Андрій

Зображення
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Нова універсальна прикормка

Повідомлення DRAKULKA »

То вона приваблює чи лікує рибу? Добавка для рибхозів?
Аватар користувача

Автор цієї теми
mineral
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 18 березня 2015 12:42
Справжнє ім'я: Andriy

Re: Нова універсальна прикормка

Повідомлення mineral »

Можливе використання і для рибхозів для покращення росту та певних профілактично-лікувальних функцій.
А в даному випадку - для рибалок, як утримувач риби на місці лову, а також пролонгатор дії ароматизатора що додається..
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Нова універсальна прикормка

Повідомлення Deranger »

Цікава хрєнь. Треба буде провести практичні випробовування
Аватар користувача

Автор цієї теми
mineral
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 18 березня 2015 12:42
Справжнє ім'я: Andriy

Re: Нова універсальна прикормка

Повідомлення mineral »

Deranger писав:Цікава хрєнь. Треба буде провести практичні випробовування
Будемо раді.... і вдячні за відгуки..
Відповісти

Повернутись до “Прикормки, приманки і т.д.”