Прикормки, приманки і т.д.Приманка

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Фішер Драйм
Мальок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 липня 2012 18:11
Звідки: Луцьк

Приманка

Повідомлення Фішер Драйм »

я використовую опариша та на навозного червя , хотів би запитати на які приманки гарно клює риба , наперед спасибі svecha:
Рибалка приносить задоволення,Рибалка рослабляє,Рибалка повна таємниць!
Аватар користувача

bender
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 вересня 2012 22:13

Re: приманка

Повідомлення bender »

залежеть від самої риби і місця ловлі так наприклад в одному місці окунь може брати тільки на опариша а в другому тількі на черв"яка!
експерементуй! nebrit: lol:
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Приманка

Повідомлення myname »




Після декількох експериментів з приготування манної бовтанки на рибалку зупинився на цьому варіанті. Простий спосіб, як приготувати наживку для рибалки з манки новачку.
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Приманка

Повідомлення myname »

Пшениця для рибалки в термосі. Збирався на рибалку на річку Стир і вирішив запарити пшеницю в термосі. Плотиця, краснопера, та підлящики люблять таку наживку. Запарені зерна пшениці використовую як наживку і добавляю їх в підкормку. Дане відео буде корисне рибаку-початківцю, який хоче спробувати таку наживку як запарена пшениця.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Приманка

Повідомлення myname »

Збирався на рибалку на річку Стир і вирішив запарити перловку в термосі. Плотиця, краснопера, та підлящики люблять таку наживку. Запарені зерна перловки використовую як наживку і добавляю їх в підкормку. Дане відео буде корисне рибаку-початківцю, який хоче спробувати таку наживку як запарена перловка.


Відповісти

Повернутись до “Прикормки, приманки і т.д.”