СпорядженняПомогите разобраться, определиться!!!

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Михалыч
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 21 лютого 2009 14:06

Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення Михалыч »

Увлекаюсь рыбалкой давно. Более всего нравится ловля с поплавком.
Ловлю в основном телескопами (короче чем придется).
К поплавкам не сильно привередлив, какой есть таким и ловлю....
Просветите по возможности...в выборе удилища, поплаков. Да и вобще новинок в данном виде ловли..
Заранее благодарен....
Аватар користувача

grabovskyj
Йоржик
Повідомлень: 52
З нами з: 14 лютого 2009 23:31

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення grabovskyj »

Несельон в поплавку, але можу сказати з впевненістю, що на заміну телескопам вже давно прийшли штекерні вудлища, в них і можливостей більше і процес ловлі цікавіший.
Аватар користувача

juce
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 17 січня 2010 17:49

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення juce »

Навідь якщо взяти поплавочні змагання то по затратам рівні карповим: штекера коштують 500 до 15000 зелених, платформа 500 - 2000 зел , хороший мах від 80 - 500 , матчеві , балонскі вудлища 60 - 250 , катухі 60 - 200 , самі навід поплави коштують 20 - 100 гривень, на ще неохідість затрати прикормку.
Ну а от почитати щось можна тут http://pescador.ru/forum2.html
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення DRAKULKA »

Порадьте якісь більш-менш толкові моделі махових телескопів з бюджетного сегменту. Ловля "навісом з однієї руки" не передбачається, тому не обовязково високомодульні графіти, розглядаються і композити, аби тільки достатньо жорсткі і не сопливі були. Гнучкий кінчик теж не потрібен. Довжина в районі 5 м.
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення Ol_bak »

Вже років з 5 користуюсь 5м New Hunter. Колись купив на Північці. Один мінус - немає кінчиків, колись поламав (моя вина, не риба), але приточив інший, ловитьсь стало не гірше. Рік назад прикупив 6м New Hunter. Так як рибалю тільки на Стирю, то цих двох палочок хватає для любих місць. І з лодки на Хрінниках 5м, як мені, по плотві зручно.
І по міцності вони не погані. Червень 2015, під мостом біля Динамо, на вишню - 5метровкою брались голавлики 1 - 1,5 кг на вишню без всяких проблем
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення fox1 »

Хочу підтримати Ol_bak,також три роки користуюсь New Hunter 6м.Тьльки я його трохи переробив,вставивши в кіньчик графітову вершинку сантиметрів 50-60.Стало ще більш чутливим,а ловити ним одне задоволення,і запас міцності досить потужний,в Садові ловив карася 500-600гр.Уявіть яке задоволення тягнути його на жилку 0,16мм.А позавчора прекрасно відловився на Світязі по плотві,глубина 5м.,між Грядою і с.Світязь.Досить зручно і комфортно в різних умовах лову.Хочу ще одне тільки 7 метрове.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення DRAKULKA »

Потрусив обидва Хантери, від Лібао та Глобовський - звичайно вони майже клони.
Можна знайти деякі незначні відмінності, трошки інший склад матеріалу бланку, через що діаметр комля в Лібао на декілька міліметрів збільшений, а вага зменшена (288 г, а не 310 г). Але по строю - практично близнюки. Основна відмінність - в ціні. Якщо брати по останньому згаданому сайту то 473 грн проти 780,60 грн в шестиметровій довжині.
mayachok:
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення fox1 »

Якщо практично одинакові,то для чого платити більше?А згодом,якщо стрій захочеться змінити,можна в вершинку поставити графітовий кінчик і стрій стане більш чутливим.
Аватар користувача

olvek
Личинка
Повідомлень: 4
З нами з: 09 лютого 2016 16:25
Справжнє ім'я: Олег

Re: Помогите разобраться, определиться!!!

Повідомлення olvek »

Болонская удочка - универсальное удилище, которое используют большинство рыболовов для ловли на поплавок и не только.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”