СпорядженняКатушки

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1035 рази
Подякували: 1943 рази
Контактна інформація:

Re: Катушки

Повідомлення DRAKULKA »

Те, що ми раніше обговорювали італійських виробників, не означає що я вцілому маю негативне відношення до самої торгової марки. Я лише кажу, що в силовому сегменті вони не є професіоналами і не досягли значного успіху, хоча й намагаються представити свій товар і на цьому ринку. Зовсім не заперечую, щодо відмінного каталогу по білій рибі, навіть не те що заперечую, а й сам користуюсь і цілком задоволений. Але це як все життя вирощують прекрасні помідори, але вирішили ще разок грядочку огірків засіяти. Ніби раніше все з томатами надійно вдавалося, але це не означає що ті огірочки без постійного досвіду одразу добре зійдуть і вродять. Оним словом - є профільні бізнеси, а є й інші.

chinta
Щука
Дякував (ла): 231 рази
Подякували: 649 рази

Повідомлення chinta »

Оставим огурцы и помидоры в покое . Пускай ими занимаются аграрии .
Необходимо прекратить разбрасываться буквами , если за ними нет практических навыков , опыта и ощущений которыми вы делитесь .
Купите катушку , удилище , поплавок и поделитесь своими впечатлениями , но никогда не рассказывайте о ваших выдумках о вещи , которой не держали в руках . Можно сослаться на мнение обладателя изделия и то , соблюдая осторожность - ведь вы несете ответственность за распространение ложной информации .
Был задан конкретный вопрос
Порадьте бюджетну катушку для болонської ловлі.
, я посоветовал обратить внимание на свой вариант . Катушкой пользовался сам и многие мои друзья стали ее обладателями .
Если вы хотите написать мне , что либо неприятное , прошу в ЛС . Так будет корректно по отношению к другим пользователям .
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Володя, образити? Для чого мені це.

Я лише висловив свою думку щодо запропонованого варіанту. Це вас чомусь "понесло" через те, що я не зробив вибір на користь вашої поради.

Просто порівняйте повідомлення:
DRAKULKA писав:На цьому Флагмані наскільки я зрозумів графітова, а не алюмінієва основна шпуля, немає жодної запасної шпулі і всього один підшипник? Якось не фонтан. Їх зняли з виробництва.
та
chinta писав:Выбросите из головы своих " тараканов " или называйте вещи своими именами
chinta писав:Меньше читайте глупости теоретиков и фильтруйте красочные фейки не практикующих продавцов и " копипастеров " .
chinta писав:Купите катушку , удилище , поплавок и поделитесь своими впечатлениями
...
я посоветовал обратить внимание на свой вариант
Якщо мої смаки не збігаються з вашими, то це не є підставою розказувати що мені робити і як жити.

chinta
Щука

Повідомлення chinta »

DRAKULKA писав: не чергове рекламне нагадування про вашу улюблену торгову марку.
Это вам лучше знать , зачем писать глупости ...

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Так, я це написав, тому що ваші висловлювання на кшталт:
chinta писав:Когда вы с Флагман , клев обеспечен .
chinta писав:Удилища и прикормки от Флагман творят чудеса .
аж ніяк не можна назвати абсолютно незаангажованими. Скоріше нагадують слогани.

chinta
Щука

Повідомлення chinta »

Теперь понятно откуда " ветер дует " . Банальная зависть , что люди не побоялись своих " тараканов " . Надо было прийти и посмотреть , а еще лучше принять участие в фестивале . Надо обижаться на себя , что не хватило смелости .

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Та добре, добре. Можете продовжувати писати оди корпоративному блакитному кольору, а я ж буду продовжувати насолоджуватися риболовлею зі снастями, які мені до душі і до вподоби. Ще раз кажу - не треба робити вибір за мене і не треба мені нічого навязувати. Своїх тарганів, вашими ж словами, залиште ентомологам (або ще краще дезінсекторам), бо мені вже починає здаватися, що ваш підпис застарів.
Також, ми ж вами ніколи не зустрічалися і особисто не спілкувалися, тому якщо ви абсолютно не знаєте людину, то і не звинувачуйте її в якихось чорних емоціях. Якщо б я чомусь і заздрив, то повірте, скажу чесно, що Ф - це не вершина і навіть не середина моїх мрій.

На цьому дана дискусія завершена.

Готовий розглянути інші варіанти котушок.

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр
Дякував (ла): 736 рази
Подякували: 232 рази

Повідомлення Trans »

DRAKULKA писав: Готовий розглянути інші варіанти котушок.
Подивись Шимано Симетрія 500 (вага 170грам, металева шпуля...)
За це повідомлення автора Trans подякував:
DRAKULKA (10 червня 2016 09:20)
Рейтинг: 2.7%

Відповісти

Повернутись до “Спорядження”