Сезон 2013 року"Total Spinning" 22.12.13р., с.Малево

Модератор: President

FiziK
Уклійка
Справжнє ім'я: Сергій
Дякував (ла): 47 рази
Подякували: 37 рази

Re: "Total Spinning" 22.12.13р., с.Малево

Повідомлення FiziK » 27 грудня 2013 10:15

Щира подяка від організаторів :
- Сергію Тимчуку та Юрію Попко за фоторепортаж (фото буде викладено пізніше);
все таки хотілося б побачити фото

Автор цієї теми
BIG FISH
Амур
Справжнє ім'я: Андрій
Дякував (ла): 48 рази
Подякували: 95 рази

Повідомлення BIG FISH » 27 грудня 2013 12:59

Привіт. Напишу нарешті і я кілька слів.
Відбувся перший наш з Сергієм фестиваль "Total Spinning". Тиждень підготовки і в результаті 46 учасників, включаючи наших гостей із м. Львів, Володимир-Волинський, смт. Млинів. Атмосфера фестивалю, як і погода сприяла дійству. З кльовом, як для такої пори, можна сказати також було дуже нормально- рибка ловилась. Зрозуміло, що ловля спінінгом взимку є вкрай важкою, та у цьому власне і весь смак відчути клювання хижака, а по можливості реалізувати ту, навіть дуже часто, єдину покльовку. А якщо пощастить – і піймати рибу. Незважаючи на запізнення Львівських гостех на фестиваль, на участь та їх настрій це не вплинуло.
Отже, ранок на березі метушня: хтось реєструється, а хтось складає свої вудки та випробує на водоймі.
Зображення
Зображення

урочисте відкриття змагань
Зображення
Державний прапор України підіймає переможець минулого фестивалю Маліков Богдан
Зображення

Старт змагань
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

В кінці кожного етапу вся рибка була випущена
Зображення
Зображення
Зображення

Перерва
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Другий етап
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Перерва, зважування, обід та традиційна рибацька юшка.
Хоч і не було прописано в «Положенні», але було прийнято рішення харчувати спортсменів та присутніх гарячими стравами, людина повинна хоч раз на день поїсти «гаряче» інакше в майбутньому шлунки будуть зіпсовані. З цим завданням шеф-повар Микола Семенович справився теж на «відмінно», було смачно.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 27 грудня 2013 14:20 користувачем BIG FISH, всього редагувалось 1 раз.

Автор цієї теми
BIG FISH
Амур

Повідомлення BIG FISH » 27 грудня 2013 14:15

Третій етап приніс несподіваного бонуса, автор Сітовський Андрій
Зображення

та кілька фото з учасниками
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Загальне фото учасників
Зображення

P.S. Отже, можу сказати тільки одне, св’ято вдалося на славу. Можливо прийде час і ми займемо свою нішу в риболовному спортивному житті, а поки – всім хто приймав участь в організації і спонсорстві та безпосередньо спортсменам змагання: щира подяка, здоров’я, удачі, натхнення, перемог в майбутньому і підіймати майстерність до вищих ступенів риболовного спорту.
За це повідомлення автора BIG FISH подякували (всього 8):
vass-uk (27 грудня 2013 14:34) • Діма (27 грудня 2013 14:48) • Віталік Яцина (27 грудня 2013 18:26) • Trans (27 грудня 2013 18:55) • Bodya2222 (27 грудня 2013 20:38) • Pallas (28 грудня 2013 14:00) • President (28 грудня 2013 14:41) • fishing photos (30 грудня 2013 17:48)
Рейтинг: 21.62%

fishing photos
Мальок
Справжнє ім'я: Сергій Тимчук
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 11 рази

Повідомлення fishing photos » 28 грудня 2013 15:27

Хочу подякувати всім хто допомагали в організації фесту і звичайно ж учасникам, які подолали не малу дорогу щоб добратись в с. Малево. Частину фотографій ми виставили на сайт ФРСВО (біля 50 фото) інші фото ви можете переглянути перейшовши по посиланню http://total-spinning.com.ua/content/ii ... nenska-obl

22 грудня 2013 Гадаю цю дату з нетерпінням чекали чимала кількість людей з діагнозом « риболовної залежності », бо саме в цей день мав відбутись вже другий Total Fest, баталії якого розгортались на річці Стир, в селі Малево.

Total Fest відбувся і свого роду, ввійшов в історію спортивного берегового спінінгу, зібравши рекордну кількість учасників як для фестивалю, а саме 46 і це не може не радувати. Також приємним є той факт, що географія Total Festу росте і цього разу до нас завітали учасники з Луцька, Львову, Володимир-Волинського, Млинова ( Рівненська обл. ).

Щодо самого турніру, то була вибрана найбільш перспективна ділянка, яка в свою чергу була поділена на 3 зони, в кожній з яких повинен побувати риболов-спортсмен, тобто все було максимально наближено до змагань офіційного характеру.

О 7-45 пролунала команда « старт » і всі почали активний вилов риби, цікаво було спостерігати за кожним з учасників, так як жага до перемоги була у всіх. Хто ловив більше, хто менше, але всі старались – це було помітно. Реально фестиваль видався рибним, як для цієї пори, що ще раз підтверджує правильність вибраного місця для даного заходу і звичайно ж, вміння та навички учасників. Ніде, як на таких « тусовках » не можна черпнути дуже потрібної інформації, юним та початківцям перейняти досвід у більш досвідчених – все це було і тут.

Отже, як і в кожному змаганні є свої переможці:

3 місце – Богданов Дмитро

2 місце – Міцевський Віталій

1 місце- Віжанський Віталій

Більшість учасників були нагородженні пам’ятними призами і подарунками.

Хочемо виразити слова подяки спонсорам, які в нелегкий час відгукнулись і посприяли реалізації фесту, без вас це було б надзвичайно тяжко, ви робите значний внесок в розвиток і популяризацію спортивного риболовного напрямку.

Також допомогла в проведенні фестивалю ФРСВО, яка посприяла вирішенню деяких організаційних питань.

ПРИЗИ ЯКІ ОТРИМАЛИ УЧАСНИКИ.

Кожен з учасників які зайняли з 1 по 3 місце отримали від адміністрації нашого сайту по такому комплектові: мегастрайк (рак або унівурсал, кейтек сексі імпакт 2.8, коробки версус 504. Ще ці учасники отримали призи від компанії "Ібіс".

4 місце: пантун 21 джилт 1.5 від адміністрації нашого сайту . Ще цей учасник отримав приз від компанії "Ібіс".

Учасники які заняли з 5 по 14 місце отримали по пачці резини "jackall" (Mebaru Bushi, Jaco Knuckle, або Peke Peke) від адміністрації нашого сайту.

Спортсмени які заняли місця з 15 по 20 отримали по мікроколебалці "SV Fishing" (Metal Twitch, Flash Line, Glisser або Panic)

Учасники що посіли з 21 по 35 місце отримали по пачці мікроофсетів "Owner".

учасник який переміг у номінації "BIG FISH" отримав приз від компанії "Ібіс".

учасник який переміг у номінації "Найбільший окунь" отримав приз від організаторів tsunekichi worm 2 c-07

учасник який переміг у номінації "Найбільша щука" отримав приз від організаторів Pontoon 21 Agarron

учасник який переміг у номінації "Найбільший голавль" приз від ПП Оришко Олександр

учасник який переміг у номінації "Найбільший кількість хвостів" приз від ПП Оришко Олександр
В нашої організації в планах і надалі проводити подібні фести. som: razmah: podmotka: palatka: foto: foto: foto:
Будем раді почути від вас всі плюси і мінуси фесту, щоб на наступний раз провести його як найкраще...
За це повідомлення автора fishing photos подякували (всього 6):
President (28 грудня 2013 15:37) • Pallas (28 грудня 2013 16:31) • BIG FISH (28 грудня 2013 19:03) • Kristo (28 грудня 2013 21:34) • BOBR (29 грудня 2013 16:58) • B.B.B. (30 грудня 2013 00:01)
Рейтинг: 16.22%

babay
Окунь
Справжнє ім'я: Cергій
Дякував (ла): 387 рази
Подякували: 321 рази

Повідомлення babay » 30 грудня 2013 12:34

Тут на форумі, ті хто б'є себе в груди, докузуючи, що люблять природу і бережуть її.
Це фото доказує не на словах а на фактах. Про порядність немає й мови!
Зображення

Автор цієї теми
BIG FISH
Амур

Повідомлення BIG FISH » 30 грудня 2013 17:39

Сміття після фестивалю було прибране, але так, як авто було набите інвентарем та іншим, було прийнято рішення лишити все на місці в сміттєвих пакетах. Те хто таке зробив ми відповідати за кожним не взмозі.
Не факт, що це чисто Ваша "ЖАБА" і робота Ваших рук.
Востаннє редагувалось 30 грудня 2013 17:50 користувачем BIG FISH, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора BIG FISH подякував:
fishing photos (30 грудня 2013 17:40)
Рейтинг: 2.7%

fishing photos
Мальок
Справжнє ім'я: Сергій Тимчук
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 11 рази

Повідомлення fishing photos » 30 грудня 2013 17:40

Нагадаю що організатори привезли пакети для мусору, прикріпили їх біля стовпа, туда і викидали всі сміття і в кінці фестивалю разом з деякими учасниками прибрали місце на якому базувались, якщо деякі учасники і не дотримувались етикету то після них прибирали інші...

babay
Окунь

Повідомлення babay » 30 грудня 2013 18:57

Не потрібно з когось робити дурнів, і клеїти жаби!!!
Нехай краще признаються ті. хто це зробив!

Автор цієї теми
BIG FISH
Амур

Повідомлення BIG FISH » 30 грудня 2013 19:00

babay писав:Не потрібно з когось робити дурнів, і клеїти жаби!!!
Нехай краще признаються ті. хто це зробив!
От нехай признаються, а не спихати на "Total Spinning" 22.12.13р., с.Малево

babay
Окунь

Повідомлення babay » 30 грудня 2013 19:15

Так цеж хтось з учасників 22.12.13р., с.Малево

Відповісти

Повернутись до “Сезон 2013 року”