Сезон 2013 рокуДитячі змагання-мормишка.

Модератор: President

Sem
Товстолоб
Дякував (ла): 472 рази
Подякували: 433 рази

Re: Дитячі змагання-мормишка.

Повідомлення Sem » 22 лютого 2013 20:03

ser молодці, що організовуєте такі риболовні свята для діток! Нашим Волинським керівникам напрямків варбо було б, брати приклад, а не тільки комерційні знамання і фестивальчики організовувати.
Ось це і є попуряризація риболовного спорту!
За це повідомлення автора Sem подякували (всього 3):
ser (22 лютого 2013 20:16) • Bichunya (22 лютого 2013 20:16) • Ваня Кубик (22 лютого 2013 20:27)
Рейтинг: 8.11%

Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 22 лютого 2013 21:12

Сережа (Ser) вітаю. Молодець, що знаходиш наснаги і бажання. Шана і повага!

Для довідки http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewforum.php?f=91
Це змагання, які були організовані ФРСВО для дітей!
Із року в рік ФРСВО проводить дитячі змагання, так і на цей 2013 рік заплановано низку таких заходів!
За це повідомлення автора B.B.B. подякував:
ser (22 лютого 2013 21:33)
Рейтинг: 2.7%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
ser
Підуст
Дякував (ла): 38 рази
Подякували: 127 рази

Повідомлення ser » 22 лютого 2013 21:38

Дякую Віталій ! Стараюсь як можу ! В 2011 були з дітьми у ВАС на Шепелі-обалдєнно!!! Це до відома тим ,хто не в курсі.
За це повідомлення автора ser подякував:
B.B.B. (22 лютого 2013 23:04)
Рейтинг: 2.7%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Sem
Товстолоб
Дякував (ла): 472 рази
Подякували: 433 рази

Повідомлення Sem » 22 лютого 2013 22:25

B.B.B. писав: Для довідки http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewforum.php?f=91
Віталік, я знаю все прекрасно! Слідкую за подіями які висвітлені на форумі. Я мав на увазі саме зимові змагання, адже прослідковується, що молодим людям на вистачаю саме таких заходів.
Я про це http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... =82&t=2225 http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... =82&t=2230

Ну якщо чесно то ще й про фест який мав відбутися на Бегеті! Але ......... про це не в цій темі!

Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 22 лютого 2013 23:41

Зрозумів, хоч це вже і дійсно відступ від конкретної теми (Сережа, Ser, вибач)
І справді, на Бегеті планувався фест із мормишки (власна ініціатива) – однак за ряду обставин (більше надаю перевагу спінінгу) не проводився.
Щодо „Чорного пінгвіну” – власне, ФРСВО не стоїть осторонь. Спробую роз’яснити. Перший зимовий фест був проведений під назвою „Волинський пінгвін” – саме тоді керівництвом нашої федерації було прийнято рішення і оголошено, що усім новим учасникам у мормишці буде зроблено безкоштовна участь в офіційних змаганнях із мормишки у цьому сезоні. Проте, азарт мормишки не забарився – проводиться „Волинський пінгвін-2”. Юні учасники настільки запалились мормишкою, що готові „мормишити” частіше і проводять власний „Чорний пінгвін”, проконсультувавшись із колегами ФРСВО. Знаю, що не все вийшло із першого разу як того хтілось, адже надто поспішно було прийнято таке рішення, проте наші колеги і партнери, а саме магазин „Фортуна рибалки” підтримує цей захід. Ще згодом, „Чорний пінгвін-2” – знаю, що юні організатори проконсультувалися щодо проведення даного фесту, отримали амуніцію у ФРСВО і провели дане свято вже із більшою підтримкою від наших членів ФРСВО, включаючи шановних Спонсорів.
Можливо, думка схиляється щодо проведення дитячої мормишки – ми лише „ЗА” і готові підтримати. Проте є й інші фактори – зима має короткий період, кількість офіційних змагань, включаючи всеукраїнські на такий короткий період є настільки щільною, що тої суботи чи неділі просто не вистачає. Як організатор не одних змагань та фестів знаю наскільки це важко і складно – відповідно потрібна підтримка.
Є ще один важливий момент – розвиток риболовного спорту у районах Волинської області, включаючи дитячу мормишку. Нам потрібна підтримка зі сторони районів. Дякувати Богу, спінінг у цьому плані наче здвинувся, але чи достатньо цього і чи не має сенс подальший розвиток? Без сумніву, варто і надалі розвиватись. Отож, є пропозиція – розвиватись разом. ФРСВО відкрита організація.
За це повідомлення автора B.B.B. подякували (всього 2):
ser (23 лютого 2013 11:38) • President (25 лютого 2013 21:17)
Рейтинг: 5.41%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Сезон 2013 року”