Сезон 2013 рокуМормишка.Кубок Львівської області 24.2.2013 р.

Модератор: President

Аватар користувача

SKORPIONS
Карась
Повідомлень: 86
З нами з: 31 жовтня 2012 14:13
Справжнє ім'я: Михайло
Звідки: м.Ковель

Re: Мормишка.Кубок Львівської області 24.2.2013 р.

Повідомлення SKORPIONS »

Ну молодці,показали де раки зимують!!!Вітаю команду ДЕЛІВЕРІ з СРІБЛОМ так тримати!!!!
Не має нічого кращого за відпочинок на риболовлі!!!
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Мормишка.Кубок Львівської області 24.2.2013 р.

Повідомлення Bayda »

Виталий писав:
shs писав:доброго дня, шановні, так як чекаю потяг додому у львові, вирішив трішки відписати. змагання видалися важкі, але цікаві, вся риба була трудовою, сама не хотіла вистрибувати з линки. не дивлячись ні на що, я та мої колеги, змогли дати бій львівським хлопакам. результат - 2-ге командне, павло - молодець, 2-ге особисте ( хай не лізуть). найбільше шкодую про схід гарного окуня в другому етапі, відчепився в лунці і я не встиг його дістати, якби він не втік, то був би бігфіш, перше командне і я претендував бись на якусь медальку в особистому заліку. та маємо, що маємо і це дуже хороший результат для молодої команди. павло та олег молодчаги, дякую вам. а також всім тихо помішаним, що приймали участь. до нових зустрічей.
Славік, не тільки тобі не хватило одного окуня lol:
Якби я зловив в другому етапі на 50 грамів більше, я взяв би лічку, на 35 грамів більше - був би другий, а до третьго місця не хватило 24 грами rzhach: і команда теж була б в призах.
Змагання дійсно були складними, не так через відсутність риби, як через погодні умови. Деколи нормальну проводку просто не можливо було зробити і доводилося чекати поки трохи стихне вітер.
Від нуля не був затрахований ніхто і, зловивши рибку, хотілось кричати "Вот она!!! Вот она, рыба моей мечти!!!" lol:
Тим не менше перемогли найсильніші, з чим їх і вітаю!
Пацани, ви молодчаги! Вітаю buket: ! Я розумію емоції , але як би бабі хер причепили вона б дідом була lol:
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Мормишка.Кубок Львівської області 24.2.2013 р.

Повідомлення Павло »

Напишу і я кілька слів. Змагання виявивились досить напруженими.В першому турі, я заходив в зону з метою активної ловлі окуня та йоржа, якого там повинно було бути просто море. В результаті - купа лунок, (навіть не пям"ятаю скільки), а риби майже нема. В зоні стояло приблизно 7-8 окунів, 8-10 йоржиків. При чому одна рибка займала приблизно 40 - 60 м/кв. Такий фокус, як сидіти на одній лунці - явно не проходив. Рибу потрібно було саме активно шукати, що на мою думку було досить цікаво, але й нервово та напружливо. В першому турі наша команда виступила найкраще - всі з рибою. Тому зробивши "аналіз", на другий тур була поставлена ціль - відхід від нуля. Хлопці з завданням впорались, за що їм хочу подякувати:

Юра та Слава - ви молодці, та на сьогоднішній день створюєте серйозну конкуренцію навіть для доволі досвідчених спортсменів.

Також хочу подякувати Карпюку Роману Петровичу, за транспорт, дорога була дуже важкою, Віталію Гузюку та Максиму Редчуку за приємну компанію.

Окрема подяка колегам зі Львова, та спонсорам змагань. Хороша організація, оперативність з підрахунками та дружня обстановка.

До зустрічі на Бегеті!!!
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2013 року”