Сезон 2013 рокуФестиваль "Чорний пінгвін" смт. Гаразджа 26.01.13

Модератор: President

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Фестиваль "Чорний пінгвін" смт. Гаразджа 26.01.13

Повідомлення B.B.B. »

Браво, хлопці! Молодці, що зібрались.
Дуже добре, що на Волині зростає потужний юний тил. І це вже далеко не перший сюрприз. І хоч як відзначають колеги, є помилки. Головне, є бажання працювати над цими помилками – все решта докладеться. І звісно, перемоги не за горами.
Вітання організаторам, суддям, призерам та всім учасникам фестивалю! luks:

P.s. Робіть більше фото – кількість гарних фото робить звіт куди кращим і кращим, а процес фестивалю живучим та емоційним.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Фестиваль "Чорний пінгвін" смт. Гаразджа 26.01.13

Повідомлення shanik »

Класно замутили. Молодці. Будете ще організовувати - дзвоніть, прапорці видам. А може і приєднаюсь.
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Фестиваль "Чорний пінгвін" смт. Гаразджа 26.01.13

Повідомлення Bodya2222 »

Молодці хлопці так тримати))
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Фестиваль "Чорний пінгвін" смт. Гаразджа 26.01.13

Повідомлення Виталий »

Рыбббачок писав:Я конечно не против), но почему не рассказать о таком созтезании напримр за неделю???
Не розказали за тиждень, бо його тільки вчора придумав собі Діма(той що просить вносити корективи і поправки lol: кількома постами вище) і за кілька годин в телефонному режимі він організував півтора десятки хлопчаків (за це йому честь і хвала), в яких очі горіли вогнем при вигляді бура і мотиля. Я ж взнав про дане дійство чисто випадково в соціальній мережі "ВКонтакті" за пів години до того, як було викладено положення на даному форумі.
Так як мені потрібно було перевірити нову партію саморобних кивків, вирішив прийняти участь. Я приїхав на водойму навіть без мотиля, але зі мною поділився Шевчик Роман. Рома, дякую за мотиль! Кілька ополонок закормив лиманним мотилем, який залишився з Люцимера і з перших же ополонок пішли клювання. Особливого бажання змагатися не було, поставленою задачею було відійти від нуля, щоб не було соромно перед хлопцями, з чим успішно справився в двох етапах.
На фестивалі стикнувся з дуже низькою реалізацією покльовок: зловив 7 риб, а це приблизно лише 10-15% зі всіх клювань які я отримав. Дійшло до того, що я вже лиманного мотиля на гачок чіпляв. Ловив тулкою 2 мм та жилка 0,064. Вирішив, що треба шукати в магазинах тоншу жилку і прикупити меньших мормишок.
Загалом фестиваль пройшов непогано. Хлопці молодці, якщо і далі так будуть старатися, то Волинська збірна ще довго буде однією з сильніших команд України. Організація, правда, трохи накульгує, але для першого разу піде. Головне, що всім сподобалось і всі задоволені.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Фестиваль "Чорний пінгвін" смт. Гаразджа 26.01.13

Повідомлення Bayda »

В п'ятницю в "ФОРТУНІ" чув діалог.
Віктор: "Яку вудку тобі треба".
Пацан: "Спортивну".
Віктор: "Треба зачекати пів години".
Видно малий дочекався, бо бачу його серед призерів. Молодці хлопці. Оголошуйте заздалегідь про "ПІНГВІНІВ" дивись і парочку призів "моНа" зібрати.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2013 року”