Сезон 2012 рокуXIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення B.B.B. »

Третій етап пройшов під егідою ловлі судака.
Першим відзначився Віталій – браво.
Зображення

Добра гра у „пятнашки” від команди „Форсаж” стала у пригоді на цьому фесті. Як виявилось згодом – саме ця міні дуель, як відзначив Віталій, і стала вирішальною у розподілі 1 місця.
Зображення

Згодом відзначився і Ярослав, узявши трофейного судака цього фесту вагою у 504 гр.
Зображення

Андрій Танцюра
Зображення

Віталій Міцевський
Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення B.B.B. »

Завершальний акорд фестивалю – відзнака учасників та нагородження призерів
Номінація „Найбільший головень” вагою у 23 гр. відзначився Анатолій Литвинюк (Толік, вибач за нечіткість фото, іншої не було)
Зображення

Номінація „Найбільший судак” вагою у 504 гр. відзначився Ярослав Матвієйко
Зображення

Номінація „Найбільша риба” – щука вагою 1778 гр., відзначився Віталій Гузюк
Зображення

Загальне фото
Зображення

На завершення вдається зробити фото місцевого пейзажу
Зображення

Щиро дякую усім учасникам Фестивалю. Було цікаво.
Окрема подяка нашим гостям із Житомира (Ігорю, Сергію та Роману), а також Миколі із Корця.

Подяка головному спонсору фестивалю - ТМ "AngleRaza" м. Харків

Слова вдячності зичу ФРСВО за підтримку.

До зустрічі на водоймах Волинського краю!
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення kayot »

Поздравляю всех!!!! Молодцы мужики...находите время и силы.....!!!!!!!!! luks: снимаю шляпу!
Зображення
Аватар користувача

Rubak_Roma
Лин
Повідомлень: 112
З нами з: 16 квітня 2012 22:17
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення Rubak_Roma »

Нарешті і в мене виявилась вільна хвилинка відписатись невеличким звітом про фест.
XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, виявився дуже цікавим і захоплюючим, в першу чергу через низьку активність риби, яку потрібно було спочатку найти, а тоді вже і підбирати ключик. Вдавалось поєднати ці два поняття незавжди, тому і результат говорить сам за себе, хто знав, вмів, підібрати "ключик" то й і без нагороди у вигляді риби незалишався.
Прибувши на місце, ноготували снасті, ну і були готові вступити в бій, більше з рибою ніж з учасниками lol: . Шикування, відкриття фесту і підняття прапору тогорічним переможцем Редчуком Максимом, коротко по правилим і в перед.

До самого початку першого етапу я навіть неуявляв куди можна піти, оскільки був там всього третій раз, все вирішив спонтанно, як показали результати першого етапу, рішення було вірне. Йдучи до місця лову, я побачив як мене доганяє Віталій ( В.В.В ), зачекав і вже пішли разом. Віталій став на точку, а я на сусідню. Перші кілька кидків нічого непренесли, вирішую змінит точку і буквально за 15 хвилин вдається піймати 2 окуньчика, як зясувалось пізніше це вся моя риба за фест.
Пройшло декілька хвилин після початку Віталій поцікавився як йдуть справи у мене, відповідь "-два хвостики". Почувши це (на той момент у В.В.В був 0 ) Віталій змістився на одну точку ближче до мене і тут почалось, у В.В.В окуньчик за окунчиком кои у мене 0 pusto: .
Коли у сусіда вжу був п"ятий окунець в мене сходить окунець прямо в ногах stena: . Ловим рибу і паралельно говорим, так сказати ділимся враженнями про фест, і я задав Віталію питання" -Як ви думаєте скільки учасників після першого етапу прийде з нулем?" , на що він і відповів "-Думаю 8-9, а ти як гадаєш?" На що я і відповів "-Думаю 4-5".
Як вияснилось пізніше В.В.В був абсолютно правий, по закінченню першого етапу з нулем прийшло 8 учасників.

Прийшовши на зважування неможливо було оминути увагою щуку яку зловив Гузюк Віталій, і після зважування відразу випустив.
По результатам зважування у мене 104 грами і 6-те місце у першому етапі.

Після перерви йдучи на місце ловлі першого етапу з нами йшла маленька група людей, щоб зайняти перспективні містя і спробувати відловитись, декому це зробити вдалось, але не мені другий етап у мене нуль pusto: , ну але не тількі в мене нуль, невдалось відійти від нуля ще дев"яти учасникам.

У перерві бачу що на зважуванні присутній головень, тому третій етап вирішив розпочати з ловлі цієї риби.

Загалом третій етап в мене сильно від другого невідрізнявся, хоча було декілька тичків і два сходи, є підозра що це був головень так як риби яка зходила я небачив, а ловив на мормишку.

Фінш третього етапу і змагань в цілому, на зважуванні був приємих розмірів судачок зловлений Матвієйком Ярославом, якій після зважування випустив здобич.
Підбиття підсумків, підрахунки у протоколі, і урочисте нагородження переможців, після чого закриття фестивалю.
Від себе можу додати фест вдався на славу, було приємно познайомитися з новими цікавими людьми, поспілкуватися з друзями, і взагалі брати участь у фестивалі. За проведений фестиваль висловлюю подяку організаторам, учасникам і спонсорам, хотілося б відмітити і окремо подякувати Гузюку Віталію за транспорт.
Також вітаю призерів фестивалю - так тримати!
Вітаю також:
Гузюка Віталія за номінацією BigFish
Віжанського Віталія в номінації кількість
Литвинюка Анатолія за найбільшого головня
Матвієйко Ярослава за найбільшого судака.
Подяка головному спонсору фестивалю - ТМ "AngleRaza" м. Харків

До нових зустрічей, усім \\\НХНЛ\\\
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:
Аватар користувача

Л.И.С.
Мальок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 червня 2011 23:04
Звідки: Украина. Житомир.

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення Л.И.С. »

Вот и я добрался до компа.В 3.30 выезд из Житомира,по дороге договариваемся с Колей о встрече на повороте на Корец и уде вместе продолжать путь к одной из моей мечте(побывать на р.Стыр).По прибытию быстрое построение и дружной компанией выдвигаемся к реке.Сама речушка очень понравилась(похожа на р.Горынь,только в уменьшонном виде).Река в месте ловли достаточно извилиста,а каждый поворот - это приямок,но уровень воды достаточно низкий(закраины лежали на берегу),сама вода чистая .Первые впечатления прекрасные. Старт первого этапа-почти вся компания двинулась в верх по течению,я жэ остался у стартового столба Ставлю 4гр вольфрам и наноминоу от крейзи класической ступенькой пробиваю речушку-заработал пару легеньких тычков.Рыба есть и нужно ее поймать ,смещаюсь на пару шагов в низ по течению,заменил 4гр на на 2.5гр и апстрим с протяжками.Пару забросов и окушок под 100гр в сумке ,от нуля ушол и со спокойной душой можно погулять по реке и посмотреть что она собой представляет.Так пробрасывая понравившиеся точки на обратка ниже моста (по правому берегу)ловлю окушка гр. 40 и сразу смещаюсь дальше.Токим образом потихоньку добрался до так званой судаковой ямки,с противоположной стороны от меня Коленька Волохов уже выпросил судачка.Получил тюлей от него,что не послушал и не пошол с ним(да ладно,не чемпионот же Украины).Останавливаюсь на против Коли и беседуя с ним получил 2-3 холостых поклевок.Смещаюсь на выход из ямки и... тишина.Первый этап закончен.Взвешивание и я пятый.Мои ребята без рыбы.Веталь-"монстр" zaulov: отхватил кучу окуней.Второй этап ни чем выдающимся не отличился-всего два схода,один из которых щучий.Общий результат этапа-0.Мои гвардейцы от меня тоже не отстают lol: .Коля и Веталь опять приперли окуней stesnya: .Третий этап,все на судака а я вдругую сторону yu: .Дайверы достали,рыбы не поймал stesnya: Но зато кайфанул в хорошей компании на класной реке,да и погода способствовала хорошему настроению. super Я сосваими нулями оказался девятым.Победители,чего и следовало ожидать(Вижанского на его водоемах еще никто не обыгрывал) стали два "монстра" из команды "ФОРСАЖ" friends: zaulov: Проведенным временем очень доволен и оставив реке "дань" в виде приманок и вольфрама со спокойной душой выехали в Житомир готовиться к встрече Нового года.
На последок хочу всех поздравить с уже наступившим 2013-м. годом.И хочу пожилать здоровья и новых достижений в рыбалках и спорте. zaulov: До встречи на водоемах Украины.
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення Microjig_men »

Ось і в мене появилась вільна хвилинка щоб відписати про фест.Загалом було дуже цікаво порибачіти в такій класній місцині річка була чістою та не дуже закоряженою одним словом приємно було ловити рибку.Фестиваль видався досить не простим але всетаки цікавим було дуже класно та весело,буду надіятись що ще колись побуваю на такому фесті. super
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення B.B.B. »

Microjig_men писав:...Фестиваль видався досить не простим але всетаки цікавим було дуже класно та весело,буду надіятись що ще колись побуваю на такому фесті. super
12.01.13 планується такий фестиваль - Положення викладу пізніше.
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: XIII Волинський зимовий спінінг, Малево, 30.12.12

Повідомлення Microjig_men »

ООО буду дуже радий побувати на ньому. aga:
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2012 року”