Сезон 2012 рокуСпінінговий фестиваль - Crazy Fish in Kovel, 26.08.12

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Спінінговий фестиваль - Crazy Fish in Kovel, 26.08.12

Повідомлення B.B.B. »

Номінація „Найбільша риба” – щука вагою у 319 гр., відзначився Андрій Ладнєв, м. Ковель (призи від спонсорів: компанії "Crazy Fish" та транспортно-експедиційної компанії „Делівері”)
Зображення

Номінація „Найбільша кількість хвостів” – 41 шт., відзначився Анатолій Литвинюк, м. Луцьк (призи від спонсорів: компанії "Crazy Fish" та транспортно-експедиційної компанії „Делівері”)
Зображення

4 місце – Олег Бакалєнко, м. Луцьк (призи від спонсорів: компанії "Crazy Fish", політичної партії „Удар” Віталія Кличка, магазину „Поплавок” (Ковель) та магазину „Рибач’ок” (Луцьк)
Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Спінінговий фестиваль - Crazy Fish in Kovel, 26.08.12

Повідомлення B.B.B. »

Досить ефективною стала їстівна резина від ТМ "Crazy Fish", що на сьогодні вже не є дивиною. Достатньо відзначити, що призери фестивалю відловились саме цією резиною.

3 місце – Богдан Сметюх, м. Ковель (призи від спонсорів: компанії "Crazy Fish", політичної партії „Удар” Віталія Кличка, магазину „Поплавок” (Ковель) та магазину „Рибач’ок” (Луцьк)

Зображення

2 місце – Віталій Віжанський, м. Луцьк (призи від спонсорів: компанії "Crazy Fish", політичної партії „Удар” Віталія Кличка, магазину „Поплавок” (Ковель) та магазину „Рибач’ок” (Луцьк)
Зображення

1 місце – Анатолій Литвинюк, м. Луцьк (призи від спонсорів: компанії "Crazy Fish", політичної партії „Удар” Віталія Кличка, магазину „Поплавок” (Ковель) та магазину „Рибач’ок” (Луцьк)
Зображення

Загальне фото учасників змагання "Crazy Fish in Kovel"
Зображення

Висловлюємо Щиру Подяку:
- усім учасникам фестивалю за активну участь
- генеральному спонсору фестивалю компанії "Crazy Fish"
- спонсорам та партнерам спінінгового фестивалю:
ковельському відділенню Транспортно-експедиційної компанії "Делівері"
магазину „Поплавок, м. Ковель (п-ць Конограй Сергій)
магазину „Рибач’ок”, м. Луцьк
Ігорю Скрипіну – кандидату у народні депутати від політичної партії „УДАР” Віталія Кличка

До зустрічі на водоймах Волинської області
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Спінінговий фестиваль - Crazy Fish in Kovel, 26.08.12

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Фест видався дуже цікавим!
Насамперед відмічу, що для мене справою честі було відловити етапи саме на резину "Крейзі Фіш", в хід пішли полярис і нано-мінноу.
У першому етапі доволі справно відпрацював нано-міношками, отримав два зрізи, зійшло два невеличких бонуси (по мірках фесту, окунь грамм за 60), і одного виловив.
Другий етап почав ловити на нано-мінноу і завершив на полярис, піймав одного міні-бонуса (грам 50) і ще один зійшов, основний результат був зроблений на дрібноті.
Третій етап ловив на полярис, з другого закиду піймав щучку грамм 220, продовживши виловлюю окуня на 180гр., доловив декілька піциків і побіг спостерігати за процессом ловлі у інших учасників.

У цілому фест залишив безліч позитивних вражень, вдалось побачити старих друзів, відвідати гарну водойму, трішки поборотись і трішки порибалити.
Та найголовніше, особисто я гадаю - це практика використання приманок Крейзі Фіш, у які закладений великий потенціал. Навіть після довгого використання мною цих приманок, я зробив деякі висновки, безсумніву віра в них виросла, гадаю у відповідальні моменти я трішки частіше буду прислухатись до "Крейзі Фіш".

Велика вдячність всім учасникам, організаторам та спонсорам фестивалю!

До наступних зустрічей!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Спінінговий фестиваль - Crazy Fish in Kovel, 26.08.12

Повідомлення B.B.B. »

Потужний виступ, Толік. Навіть дуже потужний.
Три фестивалі підряд і перші місця – це сильно.
Не часто сьогодні можна зустріти спінінгіста, котрий показує високі результати, а головне стабільно. Та схоже на те, що часті рибалки дають свої результати. Браво!
Акцент на „Крейзі фіш” на сьогодні у багатьох спортсменів далеко не дитячий. Чого вартий Кубок західного регіону, коли лише одна модель просто „розриває водойму”.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2012 року”