Сезон 2012 рокуКубок Рівненської області з лову риби фідером 2012

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
kesha
Окунь
Повідомлень: 239
З нами з: 20 жовтня 2010 19:43

Кубок Рівненської області з лову риби фідером 2012

Повідомлення kesha »

Положення про проведення Відкритого Чемпіонату Рівненської області по лову риби фідером 16-17 червня 2012г.
1. Цілі і завдання.
1.1. Змагання проводяться з метою:
- популяризації риболовецького спорту;
- підвищення спортивної майстерності спортсменів;
2. Місце і час проведення.
2.1. Змагання проводяться 16-17 червня 2012г.
Місце змагань уточнюється.
3. Організатори. Суддівство.
3.1.Організатор змагань –Рівненська обласна Федерація риболовного спорту у Рівненській області та відділ молоді та спорту Рівненської ОДА.
3.2. Підготовка і проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.
4. Учасники.
4.1. До участі в змаганнях допускаються усі ті, що бажають. Для учасників встановлюється стартовий внесок 50грн для членів Федерації риболовного спорту,70грн. для інших учасників.
Для спортсменів,які приймають участь вперше стартовий внесок встановлюється в розмірі 30 грн.. Змагання особисто-командні. Команда складається з двох чоловік.
4.2. Учасники змагань зобов'язані знати і виконувати правила змагань по лову риби фідером. Дотримуватися правил поведінки на водоймі. Самостійно пройти медичний огляд. Не вживати спиртні напої.
4.3. Загальне число учасників не обмежене .
5. Програма змагань.
5.1. Змагання проводяться в лично- командному заліку в 2 тури.
16.06.2012г.
до 06: 45 - реєстрація учасників;
07: 00 - жеребкування секторів;
07: 40 - урочисте відкриття змагань;
08: 00 - 09: 30 - підготовка до змагань
09: 30 - 14: 30 - змагання;
14: 30 - 15: 30 зважування риби, підведення підсумків.
17.06.2012г.
07: 00 - жеребкування секторів;
08: 00 - 09: 30 - підготовка до змагань
09: 30 - 14: 30 - змагання;
14: 30 - 16: 00 зважування риби, підведення підсумків, нагородження.
6. Правила і порядок проведення.
6.1. Змагання по лову риби фідером проводяться в 2 тури тривалістю 5 годин.
6.2. Жеребкування секторів проводиться перед туром. Розмір сектора для одного спортсмена не менше 10 м.
6.3. Лов риби робиться одним вудилищем, яке може бути оснащене котушками, волосінями або плетеними шнурами, годівницями фідерів або вантажами. Вудилища можна розміщувати на утримувачах(підставках). Забороняється використання металевих струн як жилки і сигналізаторів клювань.
6.4. Учасникам дозволяється мати при собі необмежену кількість запасних снастей. Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, максимальні розміри яких 1х1 метр. Платформи повинні розташовуватися в одну лінію поза водою або частково у воді. Поряд з основною платформою можуть бути встановлені додаткові платформи, призначені для допоміжного устаткування і матеріалів.
6.5. На підготовку до змагань виділяється 90 хв. По прибуттю спортсмена до свого сектора він зобов'язаний скласти риболовецьке спорядження у своєму секторі і після цього покинути сектор. Будь-яка підготовка снастей і іншого спорядження забороняється до сигналу "Приготуватися".
.6. По першому сигналу "Приготуватися" спортсмени займають свої сектори і починають підготовку до лову. Надавати їм практичну допомогу в підготовці місця змагання, снастей і підгодівлі не дозволяється. Додаткові снасті, а також насадка і підгодівля можуть бути передані спортсменові через суддю-контролера до сигналу "Старт".
6.7. По сигналу "Старт" спортсмени приступають до лову риби.
6.8. Час на стартовий закорм не відводиться. Забороняється використати спеціально сформовані кулі підгодівлі. Забороняється користуватися рогатками, ракетами, маркерними вудилищами і маркерами . Дозволяється використати годівниці будь-якого об'єму з негативною плавучістю.
6.9. Спортсменові дозволяється застосовувати підгодівлю і насадку природного походження. Можна використати аттрактанти і фарбувальні речовини. Забороняються приманки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб. Забороняється застосування наркотичних і одурманюючих рибу речовин. На один тур на кожного учасника кількість підгодівлі 12 літрів. Крім того, кількість живих компонентів не більше 1,5 літрів, у тому числі мотиля не більше 0,5 літра.
6.10. Учасникам забороняється в якості наживки використати на гачку штучні насадки, спливаючі насадки(поп-ап), такі як пінопласт, пробка і так далі, а також використати волосяний монтаж.
6.11. Учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини.
6.12. Спортсмени не мають права приймати від спортсменів і інших осіб практичну допомогу в підготовці місця змагань, снастей, насадки і підгодівлі, і надавати допомогу іншим спортсменам.
6.13. Спортсмен не має права без дозволу судді входити у воду.
6.14. Спіймана риба зберігається в сажалці, що знаходиться у воді. Довжина сажалки не менше 2,5 метрів. Упіймання риби зараховується і тоді, коли вона випадково спіймана не за рот. Навмисне багрення риби заборонене. Учасники, що не мають засобу для зберігання риби, до змагання не допускаються.
6.15. По третьому сигналу, що сповіщає фініш, спортсмени припиняють лов і залишаються біля місця лову до прибуття судді-контролера за уловом. До зважування приймається тільки жива риба. Зважування робиться одними вагами для усієї зони. Результат заноситься в протокол і підтверджується підписами судді і учасника. Після зважування риба залишається в садіннях до закінчення зважування усіх учасників. Полі цього риба відпускається після сигналу "Випустити".
6.16. Після закінчення змагань учасник зобов'язаний прибрати у своєму секторі усе сміття.
7. Підведення підсумків.
7.1. Підведення підсумків здійснюється на підставі протоколів суддівської колегії.
7.2.Переможець і призери в командному заліку визначаються по найменшій сумі місць зайнятою командою на протяг 2-х етапів. Командне місце після кожного етапу визначається з суми місць, зайнятих учасниками однієї команди в різних зонах. Тобто, чим менше ця сума, тим вище командне місце. Особисте місце спортсмена в зоні визначається вагою улову. При рівних уловах, місце спортсмена є середньоарифметичним місць спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне середньоарифметичній сумі місць усіх учасників з нульовим результатом в зоні. При абсолютно рівних результатах команд до уваги береться загальний командний улов, вага виловленої риби упродовж двох етапів змагань. Переможець в особистому заліку визначається по найменшій сумі місць, зайнятих в зонах упродовж двох етапів.
8. Нагородження.
8.1. Переможець і призери змагань нагороджуються медалями, грамотами .
9. Заявки.
9.1. Заявки приймаються до 15 червня.2012р.
Довідки за тел.(096) 637 12 30 Дмитро
9.2. Учасники прибувають на змагання самостійно і за свій рахунок.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2012 року”