Сезон 2012 рокуВідкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Модератор: President

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення B.B.B. »

„Перший бонус”
Зображення

Автор бонусу
Зображення

Зображення Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення B.B.B. »

Фініш 1 етапу змагання, зважування риби та її відпускання у рідну стихію, перерва
Зображення Зображення Зображення

Найбільша риба змагання – лящ вагою 371 гр. від Олександра Гаврилюка
Зображення

Зображення

Зображення Зображення

Відзначу, що рибу після зважування ми відпускали. Будучи лінійним суддею контролював цей процес. І хоч було тієї рибки дуже мало, однак улови призерів показали, що „риба єсть”.
Для прикладу, запам’ятався 1 етап, коли у львівських колег в улові було 5-6 хвостів, один із учасників мав 14 хвостів. В улові в основному плітка, верховдка, з рідка траплялась гутірка. Також у 1 етапі було взято три бонуси – усі три лящі.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення shanik »

Вчора ввечері при роботі з "дуже мокрими протоколами", були допущенні невеликі помилки, які не вплинули на загальний результат змагань. Але все виправлене тут: https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic ... 804#p17804
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення Pikaso »

Мої вітання kubok: !!!!!!!
Відійшовши і я відпишуся.
Водойма мені незнайома і тренування проходило зовсім в інших місцях ніж були розбиті зони. Водойму треба було сприймати швидкими темпами та приймати рішення інколи і ризиковані, але вони працювали при чому погода гралася з нами як хотіла в вигляді сильного вітру, дощу, снігу та сонечка.
1-й етап кормив 2 зони працювала дальня дистанція. Результат гарний підлящик trofei: (бонус) і було ще 2 лящеві підтяжки та 3 плотвиних покльовки. Нажаль нереалізовані але то на результат не впливало.
2-й етап мене засмутив своїм результатом в нуль покльовок за 3.5години лову. Кормив 3-ри зони в різних дистанціях а зпрацювала 4та som: . Під кінець зробив нове маркування території, яке мені показало канаву з великим перепадом в 15-17 метрах від берегу і при першому закиді я мав покльовку і невелику густеру в активі. Обережно підкормившись я почав витягати риби які мене страшенно радували. З правого боку сусід піддивившись тактику і дистанцію лову теж вихватив декілька риб за останні хвилини які його теж витягли на 2-ге місце в зоні, хоча він клято кормив одну дистанцію, яка нажаль не давала ніякого результату.
Радує і гарний виступ Дмитра який теж своїми результатами вивів нашу команду на призове місце та і сам відловився на лічку.
Хочу подякувати всім Львівським командам які відгукнулися на наше запрошення.
Ковельські команди показали невтішні результати виступами хоча ми були всі на їхньому полігоні, але то мабуть далися в знаки брак досвіду.
Суддівську колегія теж працювала відмінно.
ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ СПОНСОРАМ!!!!!!!! КОТРІ НАС ПІДТРИМАЛИ!!!!!!!!!!

Цікаво порибачити на цьому влдосховищі в більш гідні погодні умови та в теплішу порироку коли риба стане більш активною і я думаю там можна буде гарно відловитися trofei: .
Ще раз всім дякую і донових зустрічей banda
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення Діма »

Проти проведення змагань була погода й риба, але завдяки бажанню спортсменів відкрити сезон, вони відбулися та по результатам можуть вважатися мега спортивними.
Перш за все, висловлюю подяку нашим друзям з м. Ковеля, а саме, за спонсорську підтримку ТЕК „Делівері” , магазину „Поплавок” ПП. Конограй С.М., за надані призи. Окремої уваги заслуговує дієва підтримка, оптимізм та щирість Халєєва Святослава м. Ковель.
Дякуємо БК „ОРІОНБУД ”, в особі Авер’янова Андрія Вадимовича, як за спонсорську допомогу так і за безпосередню участь у змаганнях. Магазину Фортуна рибалки м. Луцьк та особисто Віктору Жалніну за надані призи.
Повноцінне та якісне суддівство на цих змаганнях забезпечили:
- Віжанський Віталій;
- Белоцький Андрій;
- Кириченко Сергій
Особлива подяка – головному судді змагань - Шанюкевичу В. , хлопці, без вас нічого б не вийшло, ви відпрацювали на 100%.
Спортсмени Львівської ФРС – підтримали, приїхали та достойно виступили. Вітаю, команду „Яворів International”, м. Львів із командним сріблом та Попівняка Тараса із сріблом в особистому заліку. З Павлом Козишкуртом продовжимо розпочаті розмови й на наступних змаганнях і сподіваємося, що такі десанти львівських спортсменів будуть забезпечені й на майбутнє.
А тепер про змагання очима учасника.
1 Тур. Маркерив дно грузилом, на дальній дистанції знаходжу міляк (стіл) до 1 м, від нього глибина метрів 2.5 -3, а потім знову мілко до 1.5 метра, ось на цьому перепаді починаю закорм. На 3 закиді відстрілює годівничка, перевязуюсь та продовжую. Прешу 1.5 год., жодного натяку на клювання, помічаю, через декілька секторів спортсмен Пєтухов С., виловлює рибку. Пере закидаюся кожні 5-10 хв. Помічаю слабку потяжку, і все. Вимотую снасть, опаришем явно цікавилася риба. Наступні 10 хв., потяжка і слабина. Підсікаю, є риб. Виважую обережно, оскільки розумію що, кожна рибка на вагу золота. Так це лящик!, тепер, ще акуратніше і він мій. Хух, вже легше. Телефонує Саша і повідомляє що й в нього 5 хв тому також реалізований лящ. З’являється надія і мрії про призи. Активізовуюсь і вимучую ще одну плотичку. Зважування і ми з Pikaso заробили по 1 балу.
2. Тур. Маркер нічого особливого не намалював в моєму секторі. В одному з місць нащупав острівець травички, але відшукати його при повторних закидах не вдалося. Вирішую кормити дві зони різними прикормами – дальня 45 м. – важка, ближня 25 м. – пиляща. Задача відійти від нуля, стає все більш примарною та не виконуваною. Дві години й жодної покльовки. Вирішую спробувати зону в 12 метрах від берега, а може? Швидко закормлююся, ставлю поводок 0,8 довжиною 1.2 метра, мікрушний гачок на який 1 шт. мотиля вдягаю як червяка, закидую, і заробляю клювання. В мене плотичка, така потрібна рибка. Пробую повторити успіх і у той же спосіб і виловлюю густерку, а потім верховодку. Зважування в мене 3 бали а Саня знову з одиничкою, молодчага поборовся, не розкис, і за 30 хв. до кінця туру посів перше місце в зоні. Три роки спільних виїздів принесли результат.

Шкода що не змогли прийняти участь у змаганнях наші спортсмени фідермени Прилепа Сергій та Хвас Павло.
Вдячні усім спортсменам та учасникам, адже лише в таких умовах, та жорсткій конкуренції можна зробити правильні висновки, набратися досвіду.
Ще раз дякую усім, до нових зустрічей!
З повагою, Д. Смоленський!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення Діма »

Дивимося відеосюжет!

http://www.kovel.tv/tsikavo/zmagannja-r ... yschi.html
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Tadek
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 16 березня 2012 22:20

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення Tadek »

Дякую всім організаторам і спонсорам за проведені змагання, колись був фільм "Как закалялась сталь" - це про наш чемпіонат, волинська земля була гостинною для нашої команди і мене особисто, бракувало тільки тітки з гарячим чаєм sok: . Вітаю переможців і призерів, це була складна боротьба не тільки фідерів а і характерів.
З повагою Тарас Попівняк.
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Відкр. Чемпіонат Волинської області фідер 31.03.2012

Повідомлення chinta »

Команда "Йожик в тумані" прибыла на реку Турия в город Ковель в 5:30 31 марта.Несмотря на темное время на берегу присутствовало огромное оживление.Было приятно видеть на Кубке области такое колличество команд.Некоторые из них прибыли еще в пятницу и провели тренировку,которой были довольны.Рыба вчера ловилась и можно было ожидать увлекательную борьбу горячих заподно-украинских парней с Львовщины и Волыни.
После торжественного построения и утряски по всем пунктам правил,как назло,началась портится погода.Поднялся сильный ветер и пошел дождь и так весь день.В таких условиях рыба напрочь отказывалась реагировать на всякие уловки опытных спортсменов.Самым настырным и дотошным,на дальней дистанции удалось зацепить единичные экземпляры.Результат зависел,не от веса,а отпоимки хоть одного прозрачного малька.
Члену нашей команды Петухову Сергею удолось отловить трех зачетных плотвичек и по итогам первого тура с весом в 132 грамма зарять почетное третье место в личке.Ссылки для просмотра видео:




и




Второй спортсмен получает баранку и в итоге 6 командное.Во втором туре решаем не менять тактику и ловить на дальней дистанции.Шанс побороться за пьедестал очень даже неплохой,но надо поймать хоть одну небольшую рыбку,каждому из команды.Звучит сигнал-гудок и спортсмены с интузиазмом начинают второй тур.Меняется направление ветра и рыба,и так не баловавшая поклевками,наотрез отказывается брать наживку.На втором часе ожидания начинается отчаяние,абсалютно все участники начинают нервничать,Неужели у всех будут нули,но нет.За пол часа до финиша,некоторым удается найти рыбу и обловиться.Как всегда,рыба была там,где ее никто не искал,а именно,под самыми нагами. Кто вовремя это понял,тот и стал победителем.
По итогам экстримальных соревнований наша команда за няла 11 командное место.Соревнования проходили в очень тяжелых погодных условиях и показаливысокий уровень подготовки спортсменов.Хочется отметить прекрасную техническую оснащенность большенства участников,как говориться по последниму слову техники.Сразу складывается приятное впечатление,что приходят они в фидерный спорт основательно и на долго.Впечетляет ассортимент прикормочных смесей,хотя посмотреть в данных условиях их работу посмотреть не пришлось.
Присоединяюсь к поздравлениям призеров.От чистого сердца желаю еще многих побед и успехов.

Отдельно хочется поблагодарить спонсора нашей команды - магазин КЛЬОВО,за предоставленную прикормочную смесь SENSAS и поводковую леску SUNLINE SUPER Z.Очень хорошо,что в нашей среде остались отзывчивые и понимающие люди.
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2012 року”