Шановні спортсмени, рибалки та усі наші друзі!
Нарешті змагання "Київський обласний відкритий чемпіонат та п’ята відкрита першість м.Біла Церква по вилову риби мормишкою з льоду" – визначено і ми його будемо проводити – 11.03.2012 року.
Чому вирішили проводити саме - 11.03.2012р?
1. Чемпіонат України (Харків) - 17,18,19.02.2012р;
2. Рибальська виставка (Київ) - 23,24,25,26.02.2012р;
3. Кубок України (Вінниця) – 2,3,4.03.2012р;
і нарешті наше змагання "Київський обласний відкритий чемпіонат та п’ята відкрита першість м.Біла Церква по вилову риби мормишкою з льоду" – 10.03.2012р. (офіційне тренування) і 11.03.2012р.(змагання в один день два тури).
Місце проведення - якщо приймати участь у змаганні буде до 20 команд (60 спортсменів), то проводити будемо на центральному пляжі м.Біла Церква а якщо команд буде більше проводити будемо в Трушках.
Поки приймаємо попередні заявки на участь у змаганні, а потім «війна» план покаже.
Маємо надію що Київський обласний чемпіонат на «мормишку» у нас буде не з човна.
Як казав Іван Щевіч – якщо ми перенесемо змагання на березень (раз так вийшло) то до нас в Білу Церкву він привезе по можливості західноукраїнський мормишечний десант (рибальські федерації: Рівно, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці і інші). Я можу пообіцяти поставити остаточну крапку в змаганнях по «мормишці» на «красивому акорді» (провести усе на найвищому рівні: прийом і розташування, суддівство, електроні підрахунки, харчування, призи для переможців, дипломи за участь усім спортсменам, ювілейні значки від спонсора усім учасникам, чудовий настрій та спортивний дух заходу – увесь цей захід буде від знято на відео і фото, а потім розташовано на нашому сайті).
Попередня назва команд на мормишку:
1. "Глобус" - м.Біла Церква
к.Лемеш Дмитро Анатолійович
Селіщев Ігор Юрієвич
Римарчук Валерій Купріянович
2. "Три Сергія" - м.Біла Церква
к.Козубенко Сергій Борисович
Костяний Андрій Васильович
Кондратенко Сергій Олексійович
3. "Пірати" - м.Біла Церква
к.Брезіцький Петро Олександрович
Бондар Валерій Васильович
Ферт В'ячеслав Григорович
4. "Гайок" - м.Біла Церква
к. Ніколенко Віктор Миколайович
Собельников Борис Борисович
Морозов Павло Олексійович
5. "Bс-city" - м.Біла Церква
к. Колодій Володимир Володимирович
Власюк Олексій Миколайович
Соколов Олег Владиславович
6. "Карась" - м.Біла Церква
к.Риндина Олена Василівна
Могилко Роман
Покас Сергій Олександрович
7. "Мормишка" - м.Біла Церква
к. Хоминський Юрій Олександрович
Алексахін Едуард Миколайович
Федорович Олександр Олександрович
8. "Шалені пінгвіни" - м.Біла Церква
к.Гажала Віталій Юрійович
Сунцов Кирило Сергійович
Кобильский Ярослав Віталійович
9. "Три Сашка" - м.Біла Церква
к.Безушенко Олександр Петрович
Гетьман Олександр Петрович
Рибаков Олександр Костянтинович
10. "ВВВ" - м.Біла Церква
к. Волинець Владислав Миколайович
Третьяк Володимир Костянтинович
Купрацевич Валерій Іванович
11. "Три ведмедя" - м.Біла Церква
к.Шліхта Роман Володимирович
Ратушний Михайло Петрович
Береговий Андрій Олексійович
12. "Родина" - м.Біла Церква
к.Смішний Юрій
Смішна Юля
Кум «Смішного»
13. "Піранья" - м.Біла Церква
к.Карєв А.А.
Гольдич А.Н.
Добровольський А.А.
14. "Плотва" - м.Біла Церква
к.Берегеля А.П.
Дем’янчук В.М.
Воловін Л.Ю.
15. "Щупачок" - м.Біла Церква
к.Голоско М.І.
Грицаюк А.Б.
Гапчук В.І.
16. "Зуб і К" - м.Біла Церква
к.Вальков М.Ю.
Пенкін І.А.
Сухомлин І.А.
17. "Йорж" - м.Біла Церква
к.Токовий М.С.
Свідерський С.Р.
Дучка В.М.
18. "Судачок" - м.Біла Церква
к.Лебедєв Є.А.
Мороз Ю.Г.
Кучерявий А.Л.
19. "Трушки" – Білоцерківський район
к.Троценко Віктор Григорович
Троценко Анатолій Миколайович
Муха Юрій
20. "КОФРС" – Київська область
к.Байталоха Сергій Миколайович
Іщенко Сергій Вікторович
Новгородський Ігор
21. «F.Gids» - м.Київ
к.Цимош Андрій Васильович
Селезньов Сергій Вікторович
--------------------------------------
22. "Барракуда" - м.Київ
к.Шатковский Едуард Павлович
Демчук Федір Вадимович
Чалий Павло Михайлович
23. "Ведмежатники" - м.Київ
к. Лихобабенко Віталій Алефтінович
Маслун Володимир Васильович
Грішкевіч Юрій Миколайович
24. "DHL" - м.Київ
к.Скороход Олексій
Румега Руслан
Виноградов Олександр
25. "Ведмеді" - м.Київ
к.Знак Роман Вікторович
Страшний Леонід Олександрович
Новіков Валентин Віталійович.
Тренери:
Руденко Сергій Миколайович.
Шестопал Ігор Петрович.
26. "Зимогородок" - м.Вінниця
к.Гутарев Денис Вікторович
------------------------------------------
------------------------------------------
27. "Піранья" - м.Чернігів
к.Лісаковська Юлія
------------------------------------------
------------------------------------------
Продовжується (третій місяць) попередня реєстрація команд, заявки подавати в цьому розділі або за телефонами:
050-448-50-15 Богданець Ігор (голова Клубу).
067-769-47-03 Байталоха Сергій (відповідальний за напрямок мормишечного руху КОФРС).
E-mail:
[email protected]
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.